GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja czekam na premiere Metal Gear Rising koło października ma być ogólnie to polecam poprzednie części nazywają się Metal Gear Solid i są 4 części jedynka i dwójka już troche emerytowana ale mnie dalej jara :D tylko PS. Są jakieś wersje na kompa ale oficjalna nigdy nie wyszła i bez pada nie ma szans na dobrą rozgrywke bo trzeba celować klawiaturą (myszką sie nie da) tak że nie polecam na PC. Gra lekko w stylu splinter cell ale jak dla mnie Sam Fisher chowa się przy Solid Snaku.



Edit: są jeszcze wersje na PSP i jakieś tam Gamecuby ale ja nigdy nie grałem.
 
@w4ar



Może Skyrim? Toć to prawie (biorąc pod uwagę to, że grasz na pc i masz dostęp do modów) endless pleasure...
 
Ja od siebię mogę polecić League of Legends, popularnie LoL - darmowa gierka online.



Można się zajawić, tylko trzeba nabrać trochę wprawy.



(Nie jest to żaden szajs na stronie www, do pobrania za free)
 
Skyrim podobno taki sobie biorąc pod uwage opinie kolegów ale chyba sprawdze.Co do Lol-a to grałem ale meczyło mnie granie z randomami :P
 
ze starszych gierek to obowiazkowo lineage, final fantasy XI dobre do online ale trzeba bulic miesiecznie jakies grosze za postac, oczywista managery pilkarskie jak cie to jara, jesli tak to wpadasz w to i nie wychodzisz, we wrzesniu na kompa wyjdzie dark souls, gra jest ogolnie miazga, jesli nie lubisz latwych gierek, bo poziom trudnosci jest w niej wysrubowany na maxa, wyjsc ma jakos we wrzesniu, 24 chyba. jak sie nie chcesz wykosztowac to i odpowiadaja ci starsze gierce, to ePSX i breath of fire 3 i 4, finale od 5 do 9, legend of legaia, valkyrie profile, byl jeszcze taki jeden rpg z mechami ale zapomnialem nazwy, kurwa ogolnie na psxa bylo tyle zajebistych gierek, ktore mimo slabej na ten czas grafiki oferowaly taka grywalnosc, ze bija na leb terazniejsze gry. jak bys byl zainteresowany to moglbym ci zrobic liste, ktore bez problemu odpalisz na emu i nie bedziesz potrzebowac pada do tego
 
planuje kupić w przyszłości Playa 3 lub xboxa 360 , ale chyba wybiorę Playa bo dla takich gierek jak God of War warto wydać pare stówek :-)
 
Jak nie grałeś w Fable I to zagraj bo gniecie Skyrima we wszystkim.



Morrowind był najlepszy według mnie z tej serii.
 
Mnie akurat Skyrim wciągnoł. Mam nabite na postaciach trochę ponad 100h (na jednej 84). Wbiłem maksymalny 81 lvl xD (na PS3).
Może i główna fabuła trochę krótka, ale ja jestem przykładem, że tu nie o nią tak naprawdę chodzi (ponoć można ją przejść w niecałe 3h, ale wątpie). Teraz staram się zdobyć 100% trofeów i jakoś nadal nie mogę narzekać na nudę :-)
Ale jest jeszcze parę (w rzeczywistości dużo) błędów graficznych jak i takich uniemożliwiających normalną grę.
 
extended_cut-p.jpg




Ostatni raz z Mass Effectem Fuck Yea.
 
Zrobili rorszerzenie ostatniej misji i zobaczymy co z tego wyszło, narazie nie ma żadnego przeciaku co tam nakombinowali.
 
Mieliście problemy z uruchomieniem Max Payne 3? Program do pobierania łatek się uruchomił,pobrał co miał pobrać,widnieje stan "Bezczynny" i ani tego wyłączyć ani nic z tym zrobic. Ponad to gra się nie chce odinstalować. Niby wyskakuje okienko z paskiem,ale nic sie nie rusza. Mam czekac z godzine az sie ruszy?
 
Własnie . Też mam problem z Max Payne 3. Włączam , niby pobrało aktualizację , włącza się gra i wyskakuje okienko , że nie mam połączenia z serwerem i nie mogę grać w nią bez jej aktywacji. Od tego momentu nie da się normalnie wyłączyć , tylko przez ctrl+alt+delete .Próbowałem na odłączonym necie , w trybie offline i dalej to samo. Co ciekawe , wczoraj gdy włączyłem na innym cracku miałem po angielsku i musiałem wstukać kod jakiś , wyłączyłem grę i dziś już mam na tym cracku tylko inicjację i się nie wczytuje dalej. Gra się zacina. Pomocy panowie :) Gram na piracie.
 
Na mój problem znalazłem rozwiązanie,ale nie moge jeszcze go sprawdzić,bo się kierwa niechce odinstalować :D Czy wyjebanie do kosza i usunięcie zrejestru pomoże?

Moje rozwiązanie to :
Jeśli zainstalowaliście Max Payne 3 i gra wam się nie chce uruchumić . Wyskakuje okno w którym jest napisane "Status Bezczynność" trzeba:
1.Odinstalować grę
2.Wyłączyć internet , aby komputer nie miał do niego dostępu ( włączyć po zakończeniu instalacji)
3.Wyłączyć anty wirusa
4.Zainstalować grę
5.Podczas instalacji (tego w filmie nie wspomnialem) dobrze jest także zmienić nazwe folderu w którym zapisze się gra na krótszą wersję np. "Max3"
6.Jeśli to wszystko zrobiliśmy gra będzie działać!

Z tego co w necie wyczytałem,jest to problem który notorycznie wystepuje nawet przy oryginałach. Współczuje tym co kupili gre za 150 zl a potem nie moga w nia grac
 
Nie istnieje taka sytuacja w której ktoś kupił oryginał i nie może w niego grać. W całej swojej karierze nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, więc nie ma co współczuć.
 
Nie wiem, na innym forum dużo osób się z tego powodu żaliło i wkurwiało,bo ci co ściągneli z sieci mogli grac. Ponoć rockstar cos spierdzielił jesli chodzi o optimusy i takie tam. Mówię tylko, to co przeczytałem.



Evangelista jestes w stanie mi powiedzieć,czy to normalne,że deinstalacja rusza już 30 minut i nie ma progresu?
 
Nie jest to normalne. W ogóle nie ruszyła z miejsca czy po prostu zatrzymała się?



A co do tego co chciałem napisać, to miałem wiele problemów z różnymi grami. W Gears of War swego czasu trzeba było przerejstrować konto na US zamiast PL, bo inaczej nie dało się grać przez sieć. Oczywiście informacji zero o tym na stronie dewelopera. Tak samo jakiś czas temu kupiłem Mortal Kombat Arcade Kolection (Mortal 1,2,3) i męczyłem się z kilka godzin z jego uruchomieniem, bo platforma Games for Windows jest jedną z gorszych z jakimi miałem do czynienia. Jednak najgorzej wspominam współpracę ze STEAMem, którego nienawidzę wręcz. Jednak nigdy nic z tych wydarzeń nie dało się nie rozwiązać po jakimś czasie, a co najważniejsze nie odciągnęło mnie to od kupowania oryginałów. Bo wszystkie te zabezpieczenia są tylko i wyłącznie jako następstwo piractwa. Gdyby ludzie nie piracili, nie powstałyby STEAMy czy inne pierdoły jak "must-be-online". Jeżeli wkurzam się na to, że coraz trudniej zainstalować czy grać w grę i przechodzę na piraty, to nie robię nic innego jak tylko sobie na złość pogłębiając wyścig o zabezpieczenia.
 
Binary Domain - jedyną mocną stroną tej gry wydaje się grywalność. Fabularnie - kicha, ponadto bije podobieństwem do Gears of War i Dead Space. Mało urozmaicona, chociaż pierwsza misja pozostawiła wrażenie i nadzieję na coś bardziej spektakularnego. Czarę goryczy uzupełnia niesamowita ilość cut-scenek oraz skryptów. 6/10

A z Max Payne to kolejna kompromitacja Rockstara. Ktoś wydaje na grę 130 zł, a ma problemy z bezproblemową instalacją. Wstyd i hańba dla firmy, która potrafiła stworzyć jedną z najlepszych serii w historii, jaką jest GTA.
 




Kiedyś ta piracka wersja spolszczona przez ruskich miała dla mnie cholerny klimat! Coś niesamowitego, dubbing na psx'ie :D



Na wspomnienia mnie wzieło pięknego okresu, kiedy byłem dumnym posiadaczem ps one.







A tutaj to już nostalgia całkowita. Hektolitry miodu.
 




a to chyba największy hicior w którego bez żadnego bólu mogę dzisiaj grać.



Nigdy nie przeszedłem do końca, bo gdy trzeba było zmienić płytke w trakcie gry to nie wiedziałem jak (bałem się ot tak otworzyć pokrywę gdy psx jest włączony :D ).
 
Madzer - ahhhh,wymieniles same hity:) Jak piekne to byly czasy:) A pamietacie Carmageddon 2 z soundtrackiem Iron Maiden? :) NFS Porshe chyba najlepsza czesc.



mnemic - co to?
 
Back
Top