GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

ktos cos ciekawego na ps4 poleca?
jakies tanioszki najlepiej, Uncharted 4 kupie jak stanieje, bo poki co cena z kosmosu za 10h gry
 
gralem, ale za trudne i jakos mi sie nie spodobal klimat gry
Bloodborne wcale nie jest taki trudny, jak się wydaje. Ja nigdy nie grałem w Soulsy (przymierzałem się, ale lapek nie dawał rady :sad:), a w tym jakoś daję sobie rade.
Jak Ci się mógł nie spodobać ten klimat? :arch: Ta gra jest piękna i wspaniała.
 
Bloodborne wcale nie jest taki trudny, jak się wydaje. Ja nigdy nie grałem w Soulsy (przymierzałem się, ale lapek nie dawał rady :sad:), a w tym jakoś daję sobie rade.
Jak Ci się mógł nie spodobać ten klimat? :arch: Ta gra jest piękna i wspaniała.
brak jakiegos watku to najwieksza wada tej gry
 
Nie no, kurwa załamka. Dopiero dzisiaj zobaczyłem, że Bloodborne ma polskie napisy :crazy: (domyślnie miałem włączone angielskie), więc sobie zmieniłem, ale nie mogłem pograć, to od razu po zmianie języka wyłączyłem konsole. Przed chwilą włączam PS4, dopalam giere, wchodzę w tryb online, i co widzę? Jedynie do wyboru "Nowa Gra", NO KURWA! Zmieniłem z powrotem na język angielski, ale znowu tylko "New Game". Sprawdzam w zapisane stany gry i jest tam save z Bloodborne. Niedawno ubiłem Amygdale i właśnie ogarniałem Nightmare of Mensis (ubiłem już Micolasha - strasznie wkurwiający), do którego wejścia zresztą szukałem z jakieś dwie godziny :confused: A teraz mam wszystko przechodzić od początku?
 
@RaphTaba Bloodborne ma być jak DS. Gra ktora doprowadza do szewskiej pasji ktora stawia na wyzwania..Widać spełnia swoje zadanie idealnie :D

Tak serio lipka sadze że raczej nieda rady wczytac starych zapisów. Z drugiej strony teraz bedzie Ci łatwiej :)
 
@RaphTaba Bloodborne ma być jak DS. Gra ktora doprowadza do szewskiej pasji ktora stawia na wyzwania..Widać spełnia swoje zadanie idealnie :D

Tak serio lipka sadze że raczej nieda rady wczytac starych zapisów. Z drugiej strony teraz bedzie Ci łatwiej :)
Ja już się szykowałem na NG+ bo póki co gra nie była łatwa, ale jak już się w czułem, to nie była jakoś mega trudna. Wystarczyło nie biec na pałe.
 
Ja już się szykowałem na NG+ bo póki co gra nie była łatwa, ale jak już się w czułem, to nie była jakoś mega trudna. Wystarczyło nie biec na pałe.
A nie masz PS Plusa? Nie wiem dokładnie jak to działa, ale wtedy save'y są w chmurze, może tam będzie jakaś działająca wersja pliku?

Co do samego Bloodborne'a, to mi też chodzi po głowie czy nie zacząć od nowa, bo granie przerwałem pół roku temu i teraz nie wiem jak się odnajdę. Z drugiej strony, w tej grze - podobnie jak np. w Dark Souls - mam jedną czy dwie lokacje, których nie chciałbym przechodzić po raz kolejny i raczej spróbuję kontynuować.
 
A nie masz PS Plusa? Nie wiem dokładnie jak to działa, ale wtedy save'y są w chmurze, może tam będzie jakaś działająca wersja pliku?

Co do samego Bloodborne'a, to mi też chodzi po głowie czy nie zacząć od nowa, bo granie przerwałem pół roku temu i teraz nie wiem jak się odnajdę. Z drugiej strony, w tej grze - podobnie jak np. w Dark Souls - mam jedną czy dwie lokacje, których nie chciałbym przechodzić po raz kolejny i raczej spróbuję kontynuować.
Forbidden Woods - MASAKRA
Mam PS+, ale w chmurze mi się nic z bloodborne nie zapisało. Ogólnie dziwne jest to, że jak rozpocząłem nową grę, to nowy save jest tak jakby z nowej gry. Nie wiem za bardzo jak to wytłumaczyć. Jak wchodzę w zapisane stany gry, to mam tak jakby dwie gry bloodborne i w każdym z tych folderów dopiero są zapisane stany gry.
 
Sorry za post pod postem, ale nie mogę już edytować. Tak to wygląda:



Tak jakby to były dwie zupełnie inne gry.
 
Forbidden Woods - MASAKRA
O to, to - właśnie o ten las przede wszystkim mi chodziło :bad:

Wprawdzie tutaj były problemy spowodowane czymś zupełnie innym, ale może u Ciebie podziała rozwiązanie:
http://www.lazygamer.net/gaming-new...-5-ruin-your-bloodborne-save-this-might-help/
Ja jeszcze spróbowałbym na wszelki wypadek zgrać oba save'y na USB. Jak nie podziała ten myk z powyższego artykułu, to np. usunąć oba stany gry z konsoli (i ewentualnie z chmury) i próbować zgrywać tamte z USB pojedynczo?
 
Lamerskie pytanko. Chciałbym kupić DLC do Wieśka przez sklep w PS4, nigdy dotąd tego nie robiłem, tylko po bożemu, kupowałem pudełkowe wersje. Jak najprościej to zrobić? Akceptują tam karty debetowe czy tylko kredytówki czy może lepiej kupić kody do PS4?
 
Lamerskie pytanko. Chciałbym kupić DLC do Wieśka przez sklep w PS4, nigdy dotąd tego nie robiłem, tylko po bożemu, kupowałem pudełkowe wersje. Jak najprościej to zrobić? Akceptują tam karty debetowe czy tylko kredytówki czy może lepiej kupić kody do PS4?
Debetowymi mozna płacić, ale z doświadczenia wiem, że to moze być kłopotliwe. W sumie nie ma pewności co powoduje te kłopoty. Na pewno ja musiałem wpisywać swoje dane bez polskich znaków i kombinować jak wpisać adres. Co wiecej, miałem sytuację, że jednego dnia wreszcie udało mi sie dodać środki do konta, a pare dni pozniej juz wyskakiwały błędy (a nic nie zmieniałem). Moze to tez być kwestia banku, nie wiem.

Ja ostatnio korzystam z paysafecard. Wykupuje sobie doładowanie za kilkadziesiąt zeta w kiosku czy markecie, potem wprowadzam kod przez stronę PSN na kompie (o ile pamietam, to przez konsole sie nie da).
 
KAROLINA w EA UFC :)

image.img.jpg
 
Bylem podobnego zdania jeszcze pare miesiecy do czasu az musialem zmieniac sterowniki pod trzy rozne gry za kazdym razem przed odpalaniem. Sprzedalem grafike i wrocilem do PS4. Bude jeszcze mam - czeka na lepsze jutro :P

Od lat grywałem na kompie, przesiadłe
Debetowymi mozna płacić, ale z doświadczenia wiem, że to moze być kłopotliwe. W sumie nie ma pewności co powoduje te kłopoty. Na pewno ja musiałem wpisywać swoje dane bez polskich znaków i kombinować jak wpisać adres. Co wiecej, miałem sytuację, że jednego dnia wreszcie udało mi sie dodać środki do konta, a pare dni pozniej juz wyskakiwały błędy (a nic nie zmieniałem). Moze to tez być kwestia banku, nie wiem.

Ja ostatnio korzystam z paysafecard. Wykupuje sobie doładowanie za kilkadziesiąt zeta w kiosku czy markecie, potem wprowadzam kod przez stronę PSN na kompie (o ile pamietam, to przez konsole sie nie da).

Kup se doładowanie na muve.pl i dodaj kase do portfela,tak będzie najmniej problemowo. Mi kartą Visa udało się zapłacić w PSN po 1,5 roku użytkowania, wszcześniej miałen non stop jakieś problemy,z resztą jak większość

A co do Krew i Wino - od rana ogrywam, nie zawiedziecie się, kolejny raz widzę geniusz tej gry w każdym aspekcie :) Szkoda, że to już koniec z Wiedźminem,ale kolekcja tomów i gier na półce to dorobek mojego życia :D
 
KAROLINA w EA UFC :)

image.img.jpg
No w końcu :) Przewidywałem, że pojawi się w pierwszym updacie, wygląda na to, że pomyliłem się raptem o 3 :werdum:

Kup se doładowanie na muve.pl i dodaj kase do portfela,tak będzie najmniej problemowo.
Nie wiem czemu, ale ubzdurałem sobie, że w sklepach chodzą tylko fizyczne wersje tych doładowań (tak jest chyba w komputroniku czy euro), czyli że musiałbym czekać na przesyłkę. Dzięki.
 
Ja normalnie używam karty debetowej (Alior Bank) jeszcze od czasów PS3 i nigdy nie miałem problemów, a przed każdym zakupem dodaję kartę na nowo, a po zakupie od razu usuwam kartę z konta PSN. Wiem tyle, że trzeba wpisać identycznie adres, jak mamy na koncie bankowym i z tym pewnie zazwyczaj jest problem. Na szczęście w moim imieniu i nazwisku nie ma polskich znaków, ale za to Gdańsk wpisuję normalnie i nie wywala mi błędów.

@Hightower dzięki za podpowiedzi do Bloodborne, zaraz odpalam konsole i próbuje wszystkiego bo nie uśmiecha mi się przechodzenie od początku.
 
Sorry, że znowu post pod postem... Ale kto bogatemu zabroni :boss:

Podczas próby skopiowania starego save'a z USB na dysk konsoli:
0fgJv72.jpg


Spróbuję jeszcze usunąć Bloodborne i zainstalować od początku, jak to nie pomoże, to przyznam, że po nieczystej grze, Bloodborne finalnie mnie pokonał.
 
Dobrze, że z konsolami nigdy nie ma problemu jak z PC. Wkładasz płytę i grasz :werdum:

ps. żarty oczywiście :mamed:
 
Przecież savy się kopiuje w chmurę. pendrive to technologia z XIX w


Dżenderrrrrrrrrrrr można zrobić Szpaka
 
Przecież savy się kopiuje w chmurę. pendrive to technologia z XIX w


Dżenderrrrrrrrrrrr można zrobić Szpaka

Z chmury też nic nie daje, zainstalowanie Bloodborne od początku i wszystko jeszcze raz próbowane - nadal nic.
Zacząłem chwilę grać od początku i Bestia Kleryka oraz Ojciec Gascoigne za pierwszym podejściem i nie licząc pierwszego potwora (jak jeszcze nie mamy broni), to żem nie zginął ani razu, póki co.
 
Back
Top