GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nowy God of War w klimatach nordyckich , Nowa gra od Hideo Kojimy i chyba najlepszy remaster jaki ma sie pojawić trzech pierwszych części Crasha :lol: ogólnie sony pokazało sporo gier u siebie na konferencji najwięcej ze wszystkich + plus te całe google VR i gry na nie . Google mają kosztować jakies 1500 zl ...
 
a co takiego bylo?
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=98638
Faktycznie jest parę ciekawie zapowiadających się pozycji, w tym exclusive'ów. Tych ostatnich , zwłaszcza sensownych, było przez tę parę lat mało. Poza remasterami (Uncharted 1-3, Ratchet&Clank, TLOU), są tak naprawdę 2 zajebiste - Bloodborne i Uncharted 4.

Kojima mnie na razie zupełnie nie rusza, bo do tej pory akurat niewiele grałem w jego tytuły, a teaser nie zawiera ani grama rozgrywki.
 
Last edited:
Ja tam czekam na gre od Kojimy bo on po prostu nie robi słabych gier . Jest jeszce Days Gone exclusive na ps4 , który wygląda jak TLOU .
 
Do Nowego GoW podchodziłem z rezerwą, bo mimo iż 3 cześć była jedna z najlepszych gier w jakie grałem, to już kolejną część była wtórna i - śmiało powiem - nudna. Do tego stopnia, że nawet jej nie ukończyłem. Widać było, że skończyły się pomysły i tego też się obawiałem tutaj. No ale po tym zaprezentowanym fragmencie jaram się niesamowicie! Będzie mocno!

Tej gry od Kojimy jestem ciekaw, choć jak na razie to wielka niewiadoma. Fajnie zapowiada się też Days Gone

oraz to

choć jak znam życie, to z takich spektakularnych momentów wpływających na fabułę będzie może z 3 na całą grę. No ale zobaczymy.

Największa beka z GT Sport. 2016 rok a tu dalej flaki z olejem, nawet zmiennych warunków pogodowych nie potrafili zrobić. Jacy to są gamonie, szok. Gdzieś tam w środku się łudziłem na porządne GT, ale jak zwykle kupa.
 
Days Gone spoko, ale za bardzo przypomina TLOU i te zombie tragedia
no ale super, ze pojawilo sie kilka nowych gier, a konkurencja przestala istniec

niby jakies demo jest RE 7 w psstore jak cos
 
Do Nowego GoW podchodziłem z rezerwą, bo mimo iż 3 cześć była jedna z najlepszych gier w jakie grałem, to już kolejną część była wtórna i - śmiało powiem - nudna. Do tego stopnia, że nawet jej nie ukończyłem. Widać było, że skończyły się pomysły i tego też się obawiałem tutaj. No ale po tym zaprezentowanym fragmencie jaram się niesamowicie! Będzie mocno!

Tej gry od Kojimy jestem ciekaw, choć jak na razie to wielka niewiadoma. Fajnie zapowiada się też Days Gone

oraz to

choć jak znam życie, to z takich spektakularnych momentów wpływających na fabułę będzie może z 3 na całą grę. No ale zobaczymy.

Największa beka z GT Sport. 2016 rok a tu dalej flaki z olejem, nawet zmiennych warunków pogodowych nie potrafili zrobić. Jacy to są gamonie, szok. Gdzieś tam w środku się łudziłem na porządne GT, ale jak zwykle kupa.

wow days gone wyglada miodnie, ale te zombie mogliby zastapic czyms innym. cos na styl fallouta lub mad maxa, jakies gangi i inne chuje muje
 
GoW:

+zachwycajaca grafika
+stary "nowy" Kratos
+nowa kamera wydaje sie pasować
+Nordyca mitologia

South Park licze że wyjdzie dobra gra jak pierwsza czesc. Kto niegrał niech sprobuje bo warto:


Horizon:

Jeden z najciekawszych ex-ów mam tylko nadzieje że nei bedzie nuzaca na dluzsza chwile
 
GoW:

+zachwycajaca grafika
+stary "nowy" Kratos
+nowa kamera wydaje sie pasować
+Nordyca mitologia

South Park licze że wyjdzie dobra gra jak pierwsza czesc. Kto niegrał niech sprobuje bo warto:


Horizon:

Jeden z najciekawszych ex-ów mam tylko nadzieje że nei bedzie nuzaca na dluzsza chwile

w tego gowa to chyba nawet ja zagram, nordycka mitologia przemawia u mnie zawsze na plus
 
jakas z tych gier w 2016 wychodzi?
GoW i Days Gone nie podali nawet premiery więc na pewno nie w tym roku . Myślę , że za rok na e3 też zobaczymy którąś z tych gier . W tym roku wychodzi Mafia 3 i to chyba najlepsza gra jaka ukaże się do końca roku no i nowy BF . A co myślicie o tym Steepie ?
 
GoW i Days Gone nie podali nawet premiery więc na pewno nie w tym roku . Myślę , że za rok na e3 też zobaczymy którąś z tych gier . W tym roku wychodzi Mafia 3 i to chyba najlepsza gra jaka ukaże się do końca roku no i nowy BF . A co myślicie o tym Steepie ?
jeszcze The Last Guardian moze byc dobre....
a tak to fatyczknie slabo, zadnego ekskluziwa nie ma
 
jakas z tych gier w 2016 wychodzi?
Last Guardian ma planowaną premierę na październik. Ale wiadomo, że zawsze mogą przesunąć, Horizon: Zero Dawn też miało być pod koniec roku, a obecnie premiera jest planowana na marzec 2017.
Generalnie myślę podobnie jak @chudy - "nowe" tytuły, o których wcześniej nie słyszeliśmy na pewno nie pojawią się w ciągu najbliższych 12 miesięcy.
 
Last Guardian to nie uwierze dopóki nie zobaczę na półce bo ta gra już miała wyjść kilka razy zresztą totalnie mnie to nie jara .
 
mogliby tibie na ps4 zrobic lub dayz, bo przez neta nie ma w co grac
bf4 i tlou2 mi sie juz znudzilo
 
Pograłbym w nowe Gran Turismo, coś walą w chuja ostatnio.
5 część była ok, 6 to typowe odcinanie kuponów i od tego czasu cisza.
 
Grałem w jedyneczke i przez neta mega się grało jednak mam to samo co ty BF4 już mnie coś przestał rajcować przez neta i teraz powoli piłuje sobie MGS 5
ja w tlou przez neta z dwa lata przegralem i juz mam dosc, bf4 spoko, ale jakos nie moge sie do grania na padzie w fpsy przekonac
 
Mi strzelanie na padzie akurat pasuje jednak czuć już , że BF4 ma te 3 lata i ostatnim czasem serwery troszke bardziej opustoszały chociaż oczywiście jest jeszcze gdzie grać
 
Mi strzelanie na padzie akurat pasuje jednak czuć już , że BF4 ma te 3 lata i ostatnim czasem serwery troszke bardziej opustoszały chociaż oczywiście jest jeszcze gdzie grać
ja tam ciagle mam full, ale przecietnie mi szlo szczerze mowiac i za duza rozpierducha, nie czuje, zebym mial jakis duzy wplyw na wygrana druzyny
 
ja tam ciagle mam full, ale przecietnie mi szlo szczerze mowiac i za duza rozpierducha, nie czuje, zebym mial jakis duzy wplyw na wygrana druzyny
Są pełne serwery ale w porównaniu z tym co było z 3 miesiące temu to widać róznice . No rozpierducha jest a przy nowym BFie będzie jeszcze większa
 
Są pełne serwery ale w porównaniu z tym co było z 3 miesiące temu to widać róznice . No rozpierducha jest a przy nowym BFie będzie jeszcze większa
bedzie wiecej niz 64 graczy na mapie? te bronie w I wojnie swiatowej to raczej mialy tylko kilka naboi, a nie karabiny maszynowe
 
64 osoby na mapie to max jak narazie ale na gameplayu naprawde był mega chaos i w tym godzinnym pokazie z rozgrywki były jakieś maszynowe bronie ogólnie wygląda to dobrze ale jak dla mnie za bardzo podjeżdża Battlefrontem i mam nadzieje że to zmienią
 
64 osoby na mapie to max jak narazie ale na gameplayu naprawde był mega chaos i w tym godzinnym pokazie z rozgrywki były jakieś maszynowe bronie ogólnie wygląda to dobrze ale jak dla mnie za bardzo podjeżdża Battlefrontem i mam nadzieje że to zmienią
battlefront to gowno niesamowite
 
Back
Top