GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Z chmury też nic nie daje, zainstalowanie Bloodborne od początku i wszystko jeszcze raz próbowane - nadal nic.
Zacząłem chwilę grać od początku i Bestia Kleryka oraz Ojciec Gascoigne za pierwszym podejściem i nie licząc pierwszego potwora (jak jeszcze nie mamy broni), to żem nie zginął ani razu, póki co.
No to chujnia z patatajnią krótko mówiąc...
Ale Ojciec Gascoine ubity za pierwszym podejściem - I'm impressed, mnie rowalił doobrych parę razy. Nawet biorąc poprawkę, że grasz drugi raz, to i tak spoko.
 
No to chujnia z patatajnią krótko mówiąc...
Ale Ojciec Gascoine ubity za pierwszym podejściem - I'm impressed, mnie rowalił doobrych parę razy. Nawet biorąc poprawkę, że grasz drugi raz, to i tak spoko.
Ojciec nie jest taki trudny dopóki się nie zmieni w wilkołaka. Jak już się zmienił w wilkołaka, to użyłem pozytywki (tak, dowiedziałem się o niej z neta), a potem strzelałem jak pojebany i same visceral, więc trochę na farcie poszło, tym bardziej że po walce zostało mi 6 fiolek z krwią i dwa pociski.
 
Watch Dogs 2 ciekawe czy bedzie lepsze niż jedynka:


@mmag chodzi mi raczej czy zaliczy potezny downgrade jak inne gry Ubi :)
 
Dobrze, że mnie stać na zakup Deus Exa, inaczej musiałbym chyba dać sobie dziecko zrobić :(
 
Deus Ex: Human Revolution był w/g mnie niemal perfekcyjną grą, ale strasznie irytował ten powrót do lokacji startu misji. Załatwiłeś 100 przeciwników, czy przemknąłeś się obok nikogo nie alarmując? I tak musiałeś wracać tą samą drogą(do punktu wejścia), bo innej nie było, a w lokalizacji pojawiło się 200 nowych przeciwników. Takie niepotrzebne przedłużanie gry. Mam nadzieję, że w Manking Divided nasz bohater nauczy się wracać innymi drogami nie wpadając na tych samych przeciwników i nie musieć się cofać sztucznie wydłużając rozgrywkę.
 
No poprostu WoW. Szkoda ze wymagania pewnie beda wysokie:




Nowy Quake może być fajny mam nadzieje że zostanie stary klimat

Chaiłbym by w tym roku Titanfall>CoD


Jesli bedzie gra podobna do jedynki to warto czekac:
 
Już jutro E3 się zaczyna, więc będzie ciekawie.

Ale te pojedynki powietrzne z B1 jak z dobrej gry opartej tylko na walkach samolotami. Robi wrażenie.
 
Jak jutro jak wczoraj oglądałem już konferencje? :werdum:
Oficjalnie od 14-16, ale wcześniej konferencje. Dziś już np. prezentował M$ z Xboxem, od 20:30 będzie PC Gammer, potem UBi, Sony i Nintendo.

Program tego co będzie:
  • PC Gaming Show – poniedziałek, 13 czerwca o godz. 20:30
  • Ubisoft – poniedziałek, 13 czerwca o godz. 22:00
  • Sony – wtorek, 14 czerwca o godz. 3:00
  • Nintendo – wtorek, 14 czerwca o godz. 18:00
 
Czekam na Ubi i Ghost Recon Wildlands sam stwierdzam , że jestem głupi ponieważ mega napaliłem się na The Division i czekałem na nie bardzo długo i nawet nie kupiłem bo ostatecznie mi się nie podobało . Teraz znowu czekam na kolejną gre od nich i mam nadzieje że się nie zawiode chociaz to Ubi ...
 
Gwint:The Witcher Card Game jako oddzielna gra zapowiedziana oficjalnie na PC/XO/PS4

Xbox Slim w sierpniu za 300$ ze wsparciem HDR i 4K
 
Gwint:The Witcher Card Game jako oddzielna gra zapowiedziana oficjalnie na PC/XO/PS4
Szkoda że trzeba było czekać tak długo bo premira Wieśka bądź co bądź byłą już rok temu wiadomo że dodatki itp ale najwieksze bum na gwinta było zaraz po wyjściu gry i można było na tym pare groszy zarobić
 
Mnie na razie rozwalił ten "nowy" Xbox i FIFA 17 z karierą fabularną(może coś w stylu Fight Night :Champion od złego do dobrego?). W Gwinta jakoś niechętnie grałem w W3.
 
Gwint moze osiagnac duzy sukces slyszalem ze sama "gra" w Wiedzminie miała wielu milosnikow.
Osobiscie sam czekam na pokaz Dawn of War 3
Ciekawe ile u nas bedzie kosztowac "nowy" Xbox. Mimo wszystko jesli ktos ma cierpliwosc radze czekac na nowego ulepszonego Xboxa.
 
Jak nie zapowiedzą kontynuacji Red dead Redemption, albo choć remastera, to będę smutny w wuj :sad:
 
Jak nie zapowiedzą kontynuacji Red dead Redemption, albo choć remastera, to będę smutny w wuj :sad:
Zostaje konferencja Sony, bo na M$ nic o RDR nie było. W dodatku Rockstar nie ma swojej oficjalnej prezentacji na E3, choć może być coś w "ukrytych grach". Podobno jednak będzie coś o DLC z nową historią do GTA V. Jak coś się pojawi z GTA VI to całe studio raczej jest zajęte nowym GTA niż RDR, a dwie gierki mogą się ociągać lub nie być takie dobre jak powinny.

EDIT: Jednak dwa modele nowego Xboxa One. Jeden to Slim, a drugi(ten mocniejszy) to Projec Scorpio i wyjdzie w przyszłym roku. LOL:o o:
 
Zostaje konferencja Sony, bo na M$ nic o RDR nie było. W dodatku Rockstar nie ma swojej oficjalnej prezentacji na E3, choć może być coś w "ukrytych grach". Podobno jednak będzie coś o DLC z nową historią do GTA V. Jak coś się pojawi z GTA VI to całe studio raczej jest zajęte nowym GTA niż RDR, a dwie gierki mogą się ociągać lub nie być takie dobre jak powinny.
Wydaję mi się, że GTA 6 teraz jest bardzo mało prawdopodobne, mają GTA online i na tym trzepią teraz niezły hajs.
Ostatnio wyciekła niby mapa z nowego RDR, więc jest coś na rzeczy.
 
GTA 6 napewno nie zapowiedza . Mi sie marzy RDR remaster + RDR 2 . No i Ghost Recon na którego czekałem wyjdzie rok po premierze The Division na które byłem napalony i wyszła klapa w moim odczuciu . jest już pierwszy gameplay i mega jara mnie opcja grania w co-opie w 4 . Konferencja Ubi jeszcze trwa może nowy Splinter Cell ?
 
Właśnie Ubi pokazało Steep gre o zjazdach na nartach snowboardach itp z najwyższych szczytów Alpów ciekawe skąd pomysł na tą gre w gameplayu było widać logo Red Bulla a jak wiadomo Red Bull ma jazde na takie rzeczy i może dorzuciło się do takiej gierki . Z jednej strony wątpie żeby się to jakoś super sprzedało no bo ile jest fanatyków takiego czegoś z drugiej strony fragment , w którym jest zjazd na snowboardzie przez lasek wygląda miodnie i aż chciałoby się w to zagrać . Premiera chyba w grudniu tego roku , ciekawe jaki zaliczy downgrade graficzny bo Ubi już do tego przyzwyczaiło .
 
Gwint:The Witcher Card Game jako oddzielna gra zapowiedziana oficjalnie na PC/XO/PS4

Xbox Slim w sierpniu za 300$ ze wsparciem HDR i 4K

czyli to samo co ps4 nowe? jebani

ale beka na xboxie zadnych ekluzywow nie bedzie XD
 
czyli to samo co ps4 nowe? jebani

ale beka na xboxie zadnych ekluzywow nie bedzie XD
Właściwie to będą 3 wersje Xboxa One. Ta co jest obecnie, nowa SLIM oraz roboczo "Project Scorpio" dla gier 4K. Z tym, że ten unowocześniony(Scorpio) Xbox do gier dopiero gdzieś na gwiazdkę 2017, a ten ulepszony SLIM dla filmów 4K teraz w sierpniu.

A ekskluzyw to teraz jednak idzie na W10 i XO. Trochę bida, ale pewnie będą wymagania kręcić, żeby gorzej chodziło to na PC(patrz Forza 6 Apex).

Na konfę Sony już nie czekam do 3 :O
 
Sony pozamiatało, chyba w końcu trzeba będzie kupić PS4 (Neo?). Gdzieś tam w serduszku liczyłem na TLoU2 albo chociaż RDR2, ale i tak masakra.
 
Back
Top