GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

no te glowki to byla chujnia straszna, ale jak mialem rogi to zawsze bylo podanie przed pole karne i benat ze swoim atomowym jebnieciem i co drugi strzal gol
Ja to zawsze lubiłem przebiec Hulkiem po skrzydle, na wysokości pola karnego berbatov spin, trochę się pokręcić i jebnąć jego potężną lewą nogą :lol: Też często wpadało.
Najlepsze jest to, że przez fife byłem w stanie (teraz już nie gram, to nie jestem) wymienić w chuj piłkarzy, gdzie grają, jaką nogę mają lepszą, w jakim są mniej-więcej wieku itp, a nigdy nie oglądałem piłki nożnej :mamed:
 
Decyzja podjęta - jutro jadę obrabować sklep z Play Station 4 z Doom 4 i Uncharted 4 w zestawie :star wars:
 
Decyzja podjęta - jutro jadę obrabować sklep z Play Station 4 z Doom 4 i Uncharted 4 w zestawie :star wars:
Na Twoim miejscu wstrzymałbym się do E3 i zobaczył co ogłosi Sony. Chodzą słuchy, że PS4 Neo ma zadebiutować przed październikiem, a wtedy (jeśli nie jesteś zainteresowany Neo) cena poprzedniego modelu z pewnością spadnie.
 
Last edited:
Na Twoim miejscu wstrzymałbym się do E3 i zobaczył co ogłosi Sony. Chodzą słuchy, że PS4 Neo ma zadebiutować przed październikiem, a wtedy (jeśli nie jesteś zainteresowany Neo) cena poprzedniego modelu z pewnością spadnie.

no-i-wpizdu-i-wyladowal-i-caly-misterny-plan-tez-wpizdu.jpg


Co do Neo - pytałem się o to x stron temu i dostałem poradę, żeby olać.
 
@mmag Potwiedzam słowa Luke. Poczekaj na E3 maja wyjsc informacje na temat Ps4 Neo nowego Xboxa Slim oraz Xboxa"Scorpio" ktory ma byc wydajniejszy od Ps4 Neo. Do tego dochodzi NX. Moim zdaniem lepiej poczakac aż sytuacja sie ustabilizuje i ceny konsol zejda w dol w sklepach/na rynku.

Co sadzicie o checi MS o działaniach ala Apple konsola raz na rok ale gry beda dzialaly na wszystkie modele.
 
no-i-wpizdu-i-wyladowal-i-caly-misterny-plan-tez-wpizdu.jpg


Co do Neo - pytałem się o to x stron temu i dostałem poradę, żeby olać.
Jeśli chodzi o deweloperów 3rd party i tytuły multi-platformowe, to raczej nie spodziewam się, że będzie im się chciało implementować jakieś wodotryski zarezerwowane wyłącznie dla Neo, tylko podbiją rozdzielczość, jebną tekstury wysokiej rozdzielczości, itd. - podobnie jak robi się z portami konsolowymi na PC.

Z kolei, studia należące do Sony, mogą już mieć narzucony wymóg robienia dwóch wersji exclusive'ów - ładniejszej na Neo i "brzydszej" na zwykłą PS4. Więc myślę, że tutaj gry powinny wyglądać zdecydowanie lepiej na nowej konsoli.

Ale to tylko takie moje luźne przemyślenia. Zobaczymy jak będzie dopiero po premierze.
 
Last edited:
Ostatnio były takie zestawy: http://lowcygier.pl/sprzet-akcesori...on-4-1tb-i-34-grami-od-1649-zlotych-w-empiku/

Patrząc na zawartość gier to sama konsola PS4 1TB wychodzi jakiś 1000-1100zł. Czekać do października żeby staniała o 100zł? Mało sensowne jak komuś nie zależy na tych najnowszych konsolach(podbitych) i nie posiada TV 4k 60".

@mmag, a może nie konsola, a rozbudowa PC? Nie wiem jaki masz zestaw, ale za kasę za konsolę możesz zainwestować w kartę + procek, czy sam procek/kartę która wciągnie nosem konsolę pod względem parametrów, nawet te najnowsze. A gry na PC tańsze. Jedyne co tracisz to tego Uncharted.
 
@mmag, a może nie konsola, a rozbudowa PC? Nie wiem jaki masz zestaw, ale za kasę za konsolę możesz zainwestować w kartę + procek, czy sam procek/kartę która wciągnie nosem konsolę pod względem parametrów, nawet te najnowsze. A gry na PC tańsze. Jedyne co tracisz to tego Uncharted.

Krótko - nie :)
 
Ostatnio były takie zestawy: http://lowcygier.pl/sprzet-akcesori...on-4-1tb-i-34-grami-od-1649-zlotych-w-empiku/

Patrząc na zawartość gier to sama konsola PS4 1TB wychodzi jakiś 1000-1100zł. Czekać do października żeby staniała o 100zł? Mało sensowne jak komuś nie zależy na tych najnowszych konsolach(podbitych) i nie posiada TV 4k 60".

@mmag, a może nie konsola, a rozbudowa PC? Nie wiem jaki masz zestaw, ale za kasę za konsolę możesz zainwestować w kartę + procek, czy sam procek/kartę która wciągnie nosem konsolę pod względem parametrów, nawet te najnowsze. A gry na PC tańsze. Jedyne co tracisz to tego Uncharted.
Sam doceniłem granie na konsoli z wiekiem. Teraz wolę "rozłożyć" się na rogówce przed dużym TV i grać na padzie, niż siedzieć przed monitorem PC.
Jestem stetryczały :facepalm:
 
Sam doceniłem granie na konsoli z wiekiem. Teraz wolę "rozłożyć" się na rogówce przed dużym TV i grać na padzie, niż siedzieć przed monitorem PC.
Jestem stetryczały :facepalm:

No kurde, gdyby tylko wymyślono pady do PC :werdum:







nigdy nie zrozumiałem tego "argumentu". Odpalasz steam w BigPicture i wszystko obsługujesz padem. 90% gier też ma obsługę pada.
 
No kurde, gdyby tylko wymyślono pady do PC :werdum:







nigdy nie zrozumiałem tego "argumentu". Odpalasz steam w BigPicture i wszystko obsługujesz padem. 90% gier też ma obsługę pada.
po prostu na pececie pojawiaja sie bledy, crashe i inne chuje muje, ktorych na konsoli nie ma
 
Innym po prostu już komputer nie będzie potrzebny i zamiast wydawać kolejną kasę (mam laptopa -_-) na nowego lub rozbudowe, to wolę wydać już ją na konsolę. :)
 
Innym po prostu już komputer nie będzie potrzebny i zamiast wydawać kolejną kasę (mam laptopa -_-) na nowego lub rozbudowe, to wolę wydać już ją na konsolę. :)
Ma to sens. :OK:Jak by to był niezbyt stary PC to rozbudowa by była dobra, bo jednak można, czy obraz przesłać na TV i się rozłożyć na fotelu, czy grać też wspólnie, ale jak masz lapka, to budowa takiego zbliżonego kompa porównywalnego do konsoli to jednak od podstaw dużo więcej kasy wyniesie.
 
po prostu na pececie pojawiaja sie bledy, crashe i inne chuje muje, ktorych na konsoli nie ma

No i na konsoli nie ma 30fps czasami :mamed:


ps. po prostu przy PC trzeba się minimalnie wysilić, ale za to platforma"odwdzięcza" się nam masą możliwości/konfiguracji. Ja zawsze byłem zwolennikiem otwartych platform, ale rozumie miłośników konsol (sam miałem x360 i ps3).
 
No i na konsoli nie ma 30fps czasami :mamed:


ps. po prostu przy PC trzeba się minimalnie wysilić, ale za to platforma"odwdzięcza" się nam masą możliwości/konfiguracji. Ja zawsze byłem zwolennikiem otwartych platform, ale rozumie miłośników konsol (sam miałem x360 i ps3).

Bylem podobnego zdania jeszcze pare miesiecy do czasu az musialem zmieniac sterowniki pod trzy rozne gry za kazdym razem przed odpalaniem. Sprzedalem grafike i wrocilem do PS4. Bude jeszcze mam - czeka na lepsze jutro :P
 
Bylem podobnego zdania jeszcze pare miesiecy do czasu az musialem zmieniac sterowniki pod trzy rozne gry za kazdym razem przed odpalaniem. Sprzedalem grafike i wrocilem do PS4. Bude jeszcze mam - czeka na lepsze jutro :P
wlasnie o to chodzi, nigdy nie wiadomo co sie spierdoli i zamiast odrazu grac, trzeba sie jebac z jakimis sterownikami czy innymi gownami. a tak, wrzucasz plytke i grasz
 
wlasnie o to chodzi, nigdy nie wiadomo co sie spierdoli i zamiast odrazu grac, trzeba sie jebac z jakimis sterownikami czy innymi gownami. a tak, wrzucasz plytke i grasz

Dokladnie. Ja to nawet chyba ani razu plytki nie wlozylem do PS4. Tylko cyfrowe. Caly czas dziala wspoldzielenie czyli mozna kupic 1 gre na 2 osoby bez zadnych problemow ;)
 
Odnośnie PC jeszcze to zauważyłem już w drugiej grze, że jest auto detect ustawien graficznych i za ch*ja nie można ich zmienić. Dziwna tendencja i nie podoba mi się to ani trochę.
 
Może mi ktoś odpowie: jakbym kupił te tanie konto Xbox Live Gold na Allegro to będę po zalogowaniu mógł grać swoim składem z innego konta? Drużyna jest przypisana do konsoli/dysku czy do profilu? Chodzi o FIFA oczywiście.
 
Dotyczy to tylko jednej konsoli, czy też można gry dzielić ze znajomymi, którzy mają swój sprzęt?

Mozna dzielic na kilku konsolach, ale optymalnie jest dzielenie na 2 wtedy tylko raz dodajesz konto kolegi i caly czas masz dostep do gier. Tak samo wysatrczy na jednym koncie miec kupionego Ps+, a dziala na dwoch ;)
 
Mozna dzielic na kilku konsolach, ale optymalnie jest dzielenie na 2 wtedy tylko raz dodajesz konto kolegi i caly czas masz dostep do gier. Tak samo wysatrczy na jednym koncie miec kupionego Ps+, a dziala na dwoch ;)
Ja piernicze, otworzyłeś mi oczy na ten temat :OK::beer:
 
Dokładnie tak jak mówi @kokaina
Ja tak robię z ziomkiem. Zalogowałem się na jego konsoli na moje konto, przypisałem jako podstawowe PS4. Dzięki temu może on korzystać ze wszystkich gier jakie są na moim koncie oraz z mojego PS+, na wszystkich innych kontach użytkowników na tej konsoli. Wchodzi na moje konto tylko żeby rozpocząć pobieranie, a tak to cały czas korzysta normalnie ze swojego, a ja ze swojego na mojej konsoli (tylko na mojej nie jest aktywowane jako podstawowe PS4, więc na mojej konsoli tylko moje konto może korzystać z tych gier i PS+ ). No i tak się z ziomkiem na wszystkie gry składamy 50/50 i kupujemy cyfrowo, co naprawdę nie wychodzi drogo, a dodajcie jeszcze do tego promocje - np taki Bloodborne GOTY teraz kosztuje 124 zł, więc wychodzi 62 zł na łeb.
 
Dokładnie tak jak mówi @kokaina
Ja tak robię z ziomkiem. Zalogowałem się na jego konsoli na moje konto, przypisałem jako podstawowe PS4. Dzięki temu może on korzystać ze wszystkich gier jakie są na moim koncie oraz z mojego PS+, na wszystkich innych kontach użytkowników na tej konsoli. Wchodzi na moje konto tylko żeby rozpocząć pobieranie, a tak to cały czas korzysta normalnie ze swojego, a ja ze swojego na mojej konsoli (tylko na mojej nie jest aktywowane jako podstawowe PS4, więc na mojej konsoli tylko moje konto może korzystać z tych gier i PS+ ). No i tak się z ziomkiem na wszystkie gry składamy 50/50 i kupujemy cyfrowo, co naprawdę nie wychodzi drogo, a dodajcie jeszcze do tego promocje - np taki Bloodborne GOTY teraz kosztuje 124 zł, więc wychodzi 62 zł na łeb.

Dokladnie tak. Robie tak samo. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, ze z konta kolezki pobieram tylko gre, a gram u siebie i na swoim koncie zbieram trofea, gram w multi itd. Raz kupuje ja, raz on i wychodzi to fajnie cenowo. Kupilem tylko Wieska 3 na plytce :) zeby wspierac nasz rodzimy biznes growy.
 
Dokladnie tak. Robie tak samo. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, ze z konta kolezki pobieram tylko gre, a gram u siebie i na swoim koncie zbieram trofea, gram w multi itd. Raz kupuje ja, raz on i wychodzi to fajnie cenowo. Kupilem tylko Wieska 3 na plytce :) zeby wspierac nasz rodzimy biznes growy.
U mnie to wszystkie gry są na moim koncie, ponieważ jestem bardziej odpowiedzialny i mam pewność, że konto nie zaginie, ani nie zostanie zbanowane :lol:
Ale właśnie to jest zajebiste, że wszystkie trofea normalnie wpadają i normalnie można grać przez neta z ziomkiem. Cenowo, to wtedy wychodzi chyba nawet taniej niż na PC.
A Wiedźmina też mam na płycie :bleed:
 
jak ktos sie na tym zna i chce udostepnic jakies gry na wymiane to pisac, ja mam z psstore Outlast, Unravel i Rocket Leuge
 
Back
Top