GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jak kupujecie czasami cyfrowe wersje to strona ps prices pl się przydaje. Wprowadzacie tytuły, które Was interesują i dostajecie powiadomienie na maila kiedy jest na nie obniżka w ps store.
 
Jak kupujecie czasami cyfrowe wersje to strona ps prices pl się przydaje. Wprowadzacie tytuły, które Was interesują i dostajecie powiadomienie na maila kiedy jest na nie obniżka w ps store.
Bardzo dobra opcja, też polecam. Korzystam od dawna.
 
Ktoś przeszedł Resident Evil village na poziomie shadow od village czy jakoś tak? Utknąłem na zmutowanym Heisenbergu i chyba chce spalić konsole.
 
  • Haha
Reactions: PIR
Skończyłem remaster Quake 1 z wszystkimi dodatkami na hardzie. Aż się łezka w oku zakręciła z nostalgii.
Dla młodszych graczy, którzy nie znają tytułu pozycja obowiązkowa
 
Skończyłem remaster Quake 1 z wszystkimi dodatkami na hardzie. Aż się łezka w oku zakręciła z nostalgii.
Dla młodszych graczy, którzy nie znają tytułu pozycja obowiązkowa
Kiedyś to było, choć bardziej wolałem część drugą.
 
Quake 3 Arena + mod na postacie z Dragon Balla i nakurwianie z ziomkami po kafejkach :antonio:
Oj się grało w kafejce. Anarki i ogień. I Q3 DM17
 

Attachments

  • Q3DM17.jpg
    Q3DM17.jpg
    165 KB · Views: 19
Teraz tylko czekać na Spacemarine 2 i Space Hulka. Fajnie jakby zrobili coś na modłę starego Dawn of War, ale patrząc na dzisiejszą modę wszystko byłoby w DLC. Ogólnie @Miskatonic siedzisz w uniwersum WH40k?
Ciężko powiedzieć żebym "siedział" w tym ale fest lubię to uniwersum. Mam ileś tam gier i co jakiś czas katuję. W planach jest przeczytanie tych wszystkich książek, zwłaszcza Abnetta. Taki luźny nerdzik w temacie WH40k :fjedzia:
 
Odpaliłem po przerwie RE 2 Remake, scenariusz Claire. Ależ świetna historia. Gra się równie wspaniale, co scenariusz Leona. Polecam mocno gierkę.
 
Tutaj w 8k jeśli ktoś ma sprzęt odpowiedni chociaż nie wiem czy youtube jest w stanie przekazać 8k, ale jakąś tam różnicę widać. Fajnie się to ogląda w takiej jakości.

 
Z ciekawości, jak wam się sprawuje ten Steam Deck? Jakaś recenzja po tym czasie. Jesteście zadowoleni z zakupu czy może jednak lekkie rozczarowanie?
 
Z ciekawości, jak wam się sprawuje ten Steam Deck? Jakaś recenzja po tym czasie. Jesteście zadowoleni z zakupu czy może jednak lekkie rozczarowanie?
Jestem mega zadowolony, bywają tygodnie gdzie nie odpalam pc/ps5 tylko pykam na Steam decku, do tego jak latam samolotem to albo serial, albo gierka.
Przykładowo kupiłem Hogwarts legacy i zagrałem na pc z 3minuty, po czym jak odpalilem na steam decku to tak już ukończyłem. Zajebista maszyna
 
Ogólnie chaotycznie to opisałem, robiłem to w drodze z pracy do domu. Jutro na spokojnie opiszę to trochę szerzej.
 
Dużo osób pyka on-line? Warto pograć na ps4? Od jakiegoś czasu się zastanawiam, ale nie wiem czy wchodzić w ten świat. Rozumiem, że gra ma przyszłość i jest cały czas rozwijana, tak?
Gra to podobno jedna z lepszych w gatunku hack&slash. Niestety moim zdaniem a dosyć wysoki próg wejścia. Drzewko potrafi przytłoczyć. Zawsze jednak pozostaje spore grono speców i buildów w internecie, które polecam zastosować na początek, by w połowie gry nie trafić na tzw. ścianę i się zniechęcić. Gra do czasu PoE 2 będzie rozwijana. Sporo możliwości rozwoju postaci, spory świat, brak P2W, ogólnie jeśli lubisz taki gatunek jak najbardziej polecam. Moim zdaniem h&s to najlepiej grać na PC, ale pewnie na PS4 też będzie dobrze. Ogólnie gdzieś tu na forum był spec od PoE, ale nie pamiętam nicka.
 
Back
Top