GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja moja oddałem bez żalu. Zero innowacji tylko zminiaturyzowane PlayStation gorsze we wszystkim niż stacjonarne ps. Gry: gran turismo - bieda edition, to drugie z motocyklami bieda edition biedy wersji, gow to samo. Sony wydało konsole nie mając na nią kompletnie pomysłu. Do tego ta gówniana pseudo gałka na sprężynie. Jedynie dwa zastosowania znalazłem dla tego złomu. Stare gry z PSX na ciulowym ekranie PSP nie raziły bardzo pikselami no i można było zrobić remote Control z PS3 więc mogłem pisać na czacie siedząc na kiblu , a dużo grałem wtedy online. Więcej plusów psp nie znam. Jeszcze używałem przez jakiś czas jako nosnik MP3 do samochodu a później sprzedałem i zdążyłem zapomnieć że to w ogóle istnieje. Nie tęsknię.
Z gałką się zgodzę,że robiona po chuju,do tego brak drugiej też nie pomagał.
Jakoś lepiej mi się grało w Tekkena w wersji przenośnej.
Gowy też niezłe tylko pózniej i tak był port na PS3.
Moim zdaniem nie tyle co sama konsola była problemem tylko brak dobrych gier.
 
Z gałką się zgodzę,że robiona po chuju,do tego brak drugiej też nie pomagał.
Jakoś lepiej mi się grało w Tekkena w wersji przenośnej.
Gowy też niezłe tylko pózniej i tak był port na PS3.
Moim zdaniem nie tyle co sama konsola była problemem tylko brak dobrych gier.
Jak emulujesz w chuj retro gierek, to jest w co grać
 
Po zaktualizowaniu GT7, metro exodus, wiedźmina i horizon forbidden west do wersji ps5 nadszedł czas na grę na którą można powiedzieć czekałem 18 lat. Resident Evil 4 remake. Jak dla mnie jest genialna.
 
Po zaktualizowaniu GT7, metro exodus, wiedźmina i horizon forbidden west do wersji ps5 nadszedł czas na grę na którą można powiedzieć czekałem 18 lat. Resident Evil 4 remake. Jak dla mnie jest genialna.
Żona wie, że za gotówę wzięte?
:roberteyeblinking:

Edit: residenta właśnie ogrywam ale na piecu.
 
O ile pierwsza część czyli 2033 jest taka sobie,to Last Light jest warte ogrania.
W sumie exodus to nowe rozdanie. Wątki z czarnymi istotami rozpoczęte w książce i zakończone po dwóch częściach gry.
Może jednak warto zaznajomić się że streszczeniem.
 
W sumie exodus to nowe rozdanie. Wątki z czarnymi istotami rozpoczęte w książce i zakończone po dwóch częściach gry.
Może jednak warto zaznajomić się że streszczeniem.
Ja właśnie zacząłem od Exodusa i po przejsciu prologu czułem się zagubiony, bo nie wiedziałem kim jest Młynarz ani Anna.Więc stwierdziłem,że sięgne po części wczesniejsze.
I przy Last Light spędziłem 3 przyjemne wieczory.
 
Ja właśnie zacząłem od Exodusa i po przejsciu prologu czułem się zagubiony, bo nie wiedziałem kim jest Młynarz ani Anna.Więc stwierdziłem,że sięgne po części wczesniejsze.
I przy Last Light spędziłem 3 przyjemne wieczory.
Może tak być. Ciężko mi się odnieść bo zaczynałem od książki lata temu której głównym bohaterem jest Artem.
 
Może tak być. Ciężko mu się odnieść bo zaczynałem od książki lata temu której głównym bohaterem jest Artem.
Ponoć książki lepsze,bo przynajmniej głowny bohater miał określony charakter,a w grze zrobili z niego niemowę na wzór Half Life.
Ogólnie spodobało mi się te ruskie post apo i mam ochotę się bardziej zapoznać z uniwersum.
 
Ponoć książki lepsze,bo przynajmniej głowny bohater miał określony charakter,a w grze zrobili z niego niemowę na wzór Half Life.
Ogólnie spodobało mi się te ruskie post apo i mam ochotę się bardziej zapoznać z uniwersum.
2033 bardzo dobre następna książka i fanowskie zbiory dno. Nie wiem jak późniejsze części właściwego autora bo drugą czescią mnie zraził.
 
Ponoć książki lepsze,bo przynajmniej głowny bohater miał określony charakter,a w grze zrobili z niego niemowę na wzór Half Life.
Ogólnie spodobało mi się te ruskie post apo i mam ochotę się bardziej zapoznać z uniwersum.
Jakby mieli w grze trzymać filozofowanie Artema z 2035 to byś sobie w łeb pierdolnął przez jego deprechę. :lol:
2033 bardzo dobre następna książka i fanowskie zbiory dno. Nie wiem jak późniejsze części właściwego autora bo drugą czescią mnie zraził.
2034 nie nazwałbym dnem, ale fakt jakościowo odstaje od pozostałych. 2035 jest bardzo dobre ale jest zupełnie inne niż 2033, dużo filozofii i sporo ciężkich tematów.

Co do fanowskich książek to zależy które fanowskie. Są książki słabe, przeciętne ale i bardzo dobre. Jak chociażby seria Piter, Do Światła czy Prawo Do. Z kolei polskie zbiory opowiadań głównie są mierne, ledwie kilka wartych przeczytania.
 
mam, ale nigdy nie byłem dobry w te klocki na klawie :beczka:



@Risky chyba ty masz ps plusa turka? Jak to wygląda i jak oceniasz?
Nie mam. Ogólnie mam wbite w plusa. Nie gram po sieci , gry które dają darmo mnie nie interesują. Cała bibliotekę na PS4 ograłem z irlandzkiego PlayStation now. Biere tylko plusa na miesiąc jeśli potrzebuje skorzystac z chmury czyli w praktyce raz na parę lat kiedy zmieniam konsole.
Edit akurat w FPS lepiej na klawiaturze. Granie w to na padzie to profanacja.
 
Jeszcze wracając do RE4 remake to jak dla mnie remake jest wyższej jakości w obecnych czasach niż stara czwórka 18lat temu. To naprawdę dobra gra. Muszę dziś w nocy skończyć bo jutro wjeżdża GoW a jeszcze w kolejce zaktualizowane metro , horizon , wiedźmin i gran turismo.
 
Nie mam. Ogólnie mam wbite w plusa. Nie gram po sieci , gry które dają darmo mnie nie interesują. Cała bibliotekę na PS4 ograłem z irlandzkiego PlayStation now. Biere tylko plusa na miesiąc jeśli potrzebuje skorzystac z chmury czyli w praktyce raz na parę lat kiedy zmieniam konsole.
Edit akurat w FPS lepiej na klawiaturze. Granie w to na padzie to profanacja.
dobra na steamie zobaczyłem że jeszcze z jakimś dlc wszystkie 3 części są za 50 złotych
 
Bardzo dobra cena. Exodus ma jeszcze dwa wartościowe dodatki Sam's story i Two colonels. Oba bardzo klimatyczne
kupiłem :beczka:
wyświetliło mi się że mogę zainstalować metro exodus i metro exodus enhanced edition, mam oba czy tylko to enhanced?(to pytanie do ogółu)
 
Back
Top