GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jakieś MMORPG w klimacie fantasy ktoś tu gra?
Pykałem w Genshin Impact, całkiem fajne ale musiałem zrobić miejsce pod updejta pubg, no i poleciał. Ale może wrócę, choć ciut zbyt bajkowy klimat. W sumie ciężko znaleźć coś z mocniejszym klimatem, bo azjaci lubią dzieci :suchykarol:

W sumie FF online to najcięższy klimat z tego typu gier, ale za mało było fantasy i gdzieś zgubiłem sens:neildegrassewhoa:
 
W sumie po przemyśleniu to tak musiało być. Z takim ryjem Aloy mogła być tylko feministką, transem lub lezbą.
 
Nie mogę już edytować ale Resident Evil 4 to prawdziwy gotowy old School. Ashley ma duże walory , oczywiście krótka spódniczka do tego Ada jako rasowa kobieta komandos wyczynia wszystkie wygibasy na szpilkach. Tak właśnie powinny wyglądać gry a nie kurła ruda , bez cycków , ze szpetną twarzą i ubrana w jakieś szmaty. Po to płaci się cztery setki z dodatkiem żeby oglądać tą pokrake?
 
Nie mogę już edytować ale Resident Evil 4 to prawdziwy gotowy old School. Ashley ma duże walory , oczywiście krótka spódniczka do tego Ada jako rasowa kobieta komandos wyczynia wszystkie wygibasy na szpilkach. Tak właśnie powinny wyglądać gry a nie kurła ruda , bez cycków , ze szpetną twarzą i ubrana w jakieś szmaty. Po to płaci się cztery setki z dodatkiem żeby oglądać tą pokrake?
:DC:
 
Nie mogę już edytować ale Resident Evil 4 to prawdziwy gotowy old School. Ashley ma duże walory , oczywiście krótka spódniczka do tego Ada jako rasowa kobieta komandos wyczynia wszystkie wygibasy na szpilkach. Tak właśnie powinny wyglądać gry a nie kurła ruda , bez cycków , ze szpetną twarzą i ubrana w jakieś szmaty. Po to płaci się cztery setki z dodatkiem żeby oglądać tą pokrake?
Jesteś kurwa najlepszy recenzent na tym wybitnym forum,gram również i potwierdzam twoje słowa w stu procentach
 
Jesteś kurwa najlepszy recenzent na tym wybitnym forum,gram również i potwierdzam twoje słowa w stu procentach
Od razu recenzent. Po prostu siedzę w grach od początku i nie mogę ogarnąć rewolucji LPG jaka się tutaj dokonuje. Jeszcze zjebow z niezależnych europejskich studiów rozumiem , ale to są wewnętrzne studia Sony a ich gry to kurła żywa propaganda wynaturzeń i zakrzywien świata. Nawet Japończycy ulegli lewakom.
 
Dziś premiera dodatku do Horizon 2 Forbidden West czyli "Burning Shores".
Przenosimy się do los Angeles albo raczej jego tysiącletnich pozostałości. W skrócie: nowy teren ok 30% wielkości podstawowej mapy, nowe misje, potwory nowy/stary wróg. Grafika jak na konsole urywa dupę. Scenariusz dno jak to w Horizonie ale można przymknąć oko

Właśnie ogrywam horizona 2. Najlepsze jest to, że w tej grze biegam odkrywam wszystko co się da, robię wszystkie misje poboczne. Gra ogólnie mnie wciąga, fabuła niby mogła być ciekawa, ale jest jakoś tak dennie zrobiona, że dialogi czytam w przyspieszeniu i jak najszybciej ,,przeklikuje" wszystko. Nie wiem w sumie co mnie tak w tej grze wciąga, chyba ten system walki, odrywania elementów od maszyn i ulepszania broni
 
Właśnie ogrywam horizona 2. Najlepsze jest to, że w tej grze biegam odkrywam wszystko co się da, robię wszystkie misje poboczne. Gra ogólnie mnie wciąga, fabuła niby mogła być ciekawa, ale jest jakoś tak dennie zrobiona, że dialogi czytam w przyspieszeniu i jak najszybciej ,,przeklikuje" wszystko. Nie wiem w sumie co mnie tak w tej grze wciąga, chyba ten system walki, odrywania elementów od maszyn i ulepszania broni
Z tą grą tak wlaśnie jest. Wszystko ok po za scenariuszem. Słabo napisane postacie, durne dialogi nawet imiona są jakieś takie denerwujące. Do tego wszechobecny feminizm, białorycerstwo i LPG. Dla równowagi muszę teraz przejść zaktualizowanego seksistowskiego wiedźmina.
 
Z tą grą tak wlaśnie jest. Wszystko ok po za scenariuszem. Słabo napisane postacie, durne dialogi nawet imiona są jakieś takie denerwujące. Do tego wszechobecny feminizm, białorycerstwo i LPG. Dla równowagi muszę teraz przejść zaktualizowanego seksistowskiego wiedźmina.
Ja to czekam aż GoW ragnarok stanieje. Uwielbiam tą grę. Nawet moja narzeczona momentami siedziała oglądała jak gram w poprzednią część :lol: i te ,,chłopcze" głosem Kratosa to było mistrzostwo
 
Ja to czekam aż GoW ragnarok stanieje. Uwielbiam tą grę. Nawet moja narzeczona momentami siedziała oglądała jak gram w poprzednią część :lol: i te ,,chłopcze" głosem Kratosa to było mistrzostwo
Dziś pożyczam od kolegi na tydzień.
 
mega lol


gaystation
:beczka:
Jebać. Zapłaciłem 86 złotych za dodatek i po dotarciu do zakończenia już więcej nie włączyłem. Już pisałem że europejskie zjeby to norma ale to kurła wewnętrzne studio Sony... Japończycy na to pozwolili?
 
GoW Ragnarok odpalone i jak dla mnie wielkie rozczarowanie. Zrobione chyba z 30% i już mam dość zasuwania w tunelu a raczej w cienkiej rurce. Tu nie wchodz tutaj nie wysiadaj z łódzi... chyba nie ogarnęli że mamy rok 2023. Walki z bossami mało zajmujące kiepskie "fatality" , poziom z atreusem to myślałem że zasne. Oprawa na bardzo wysokim poziomie ale sama mechanika bardzo archaiczna. Historia w ogóle mnie nie zainteresowała tak naprawdę gdyby ktoś z głównych bohaterów zginął to nawet bym nie zauważył. Atreus to jakieś wychudzone emo z problemami psychicznymi i jeszcze ten nachalny przykaz ekologiczny wyłożony łopatoligicznie do porzygu. Dlaczego ta kolorowa bajka dla niezbyt rozwiniętych dzieci ma indeks 18+? Dobrze że to pozyczone bo inaczej byłyby to wyjątkowo źle zainwestowane trzy setki.
Przebrne do końca i można zapomnieć .
Jeszcze przy czwórce myślałem że mam syndrom wiedźmina lll (wielki otwarty świat itd) ale ta seria zjada wlasny ogon a Kratos nie może się odnaleźć w mitologii ludów północy.
 
szukam jakiegos turowego rpg, cos jak divinity od larian studio, badz swiatynia pierwotnego zła? ktoś coś może polecic? na razie czekam na baldurs gate 3
 
szukam jakiegos turowego rpg, cos jak divinity od larian studio, badz swiatynia pierwotnego zła? ktoś coś może polecic? na razie czekam na baldurs gate 3
Pillars of Eternity 1/2 próbowałeś? Ewentualnie Wasteland 3 albo Tyranny.

O Disco Elysium chyba nie muszę wspominać ;)
 
Pillars of Eternity 1/2 próbowałeś? Ewentualnie Wasteland 3 albo Tyranny.

O Disco Elysium chyba nie muszę wspominać ;)
Szczerze to nie gralem w zaden z tych tytułów. Jestem nowy w tym klimacie ale zajaralem sie w opor po ograniu divinity 2
 
Nie no są, ale na plejku
A kto tam pamięta te skośne bajki?
XiJRydhbPSwOD6e66lgXoEKW1apx-hxzngCKcBCbnBpdGy0KfcuexFulquLPGtL88Ry__8EDYmsvF5ypSoIvJuT44KPRLQ...gif
 
Na Steam, czasami, jak kupisz grę to dostajesz drugą wersję "redux", czyli taki remaster, pytanie: lepiej instalować pierwotną czy redux?
 
Back
Top