GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dużo osób pyka on-line? Warto pograć na ps4? Od jakiegoś czasu się zastanawiam, ale nie wiem czy wchodzić w ten świat. Rozumiem, że gra ma przyszłość i jest cały czas rozwijana, tak?

Ja kiedyś trochę grałem na ps4pro, bardzo przyjemnie się grało. Sterowanie pod konsolę było jak najbardziej ok, ale mnie przytłoczył ogrom tej gry plus jakoś nie lubię jak gra nie ma języka polskiego i w ogóle nie wciągnąłem się w fabułę.
 
Na pewno w przyszłości będę brał steamdecka, ale teraz nie jest czas na taki wydatek, a psp i tak mi brakowało w mojej kolekcji
Najbardziej nieudana konsola Sony z najgorszymi grami. W sumie miałem ją tylko żeby pograć w stare finale.
 
Widzieliście to?

Jedyny minus, poza wyglądem, to system.

Czy to dobrze, że takie coś wyjdzie? Jak najbardziej będzie większa szansa, na rozwój i niższe ceny Steam deck. Jeśli jednak chodzi o sam fakt, to w tym wypadku wolałbym Steam deck. Pełno ludzi którzy już teraz zajmują się modowanie, otwarty system, świetny interfejs dostosowania wszystkich opcji (odświeżanie itp itd.) oraz brak zbędnych bajerów jak w tym wypadku chociażby tj. ledów. Asus ma wysokie ceny, patrząc już na to będzie to droższe urządzenie niż steam deck.
 
Widzę chwalicie tego steam decka. Powiecie mi w skrócie jak ten sprzęt działa. Rozumiem, że to taki handheld pc? Można na tym piracić gry czy trzeba oryginały z tego steama?
 
Widzę chwalicie tego steam decka. Powiecie mi w skrócie jak ten sprzęt działa. Rozumiem, że to taki handheld pc? Można na tym piracić gry czy trzeba oryginały z tego steama?
Można bez problemu piracic, emulowac, grac w gry z bibiolteki steam (wiadomo), battlenet, epic, gamepass
 
Pogoda za oknem ciulowa,chyba najwyższa pora co by odpalić Ragnaroka.
Jak dalej będę zwlekał to go kurz na pułce zastanie :lol:

b51c81f2c0d5afe9gen.jpg
 
Wrażenia po kilku pierwszych godzinach spędzonych z God Of War: Gra tak dobra że wkręcony początkowe 4 h grałem bez dubbingu pl.Nie wiedziałem że trzeba go pobrać z głównego menu gry:beczka:
 
tylko jak juz jestem podpiety pod inne ps4, to tutaj nie bede juz mogl? bo pisza, ze trzeba ustawic to konto jako podstawowe, to turecke, dobrze mysle?
Wiesz co ja instrukcję na pepperze znalazłem. Miałem swoje konto na pl i dodałem po prostu następnego użytkownika na turcję i kupuję na tym tureckim, a gram na swoim. To samo jest z ps+.
 
To jest tak ikoniczna konsolka ze chuj, uwielbiam. Nie mogę zrozumieć dlaczego, sony tego nie ciągnie dalej. PS vita była tez spoko, ale szybko ją porzucili.
Ja żałuje w chuj,ze swoją sprzedałem :siara:
A co godzin w Tekkena DR najebałem na niej..
 
Ja żałuje w chuj,ze swoją sprzedałem :siara:
A co godzin w Tekkena DR najebałem na niej..
Ja moja oddałem bez żalu. Zero innowacji tylko zminiaturyzowane PlayStation gorsze we wszystkim niż stacjonarne ps. Gry: gran turismo - bieda edition, to drugie z motocyklami bieda edition biedy wersji, gow to samo. Sony wydało konsole nie mając na nią kompletnie pomysłu. Do tego ta gówniana pseudo gałka na sprężynie. Jedynie dwa zastosowania znalazłem dla tego złomu. Stare gry z PSX na ciulowym ekranie PSP nie raziły bardzo pikselami no i można było zrobić remote Control z PS3 więc mogłem pisać na czacie siedząc na kiblu , a dużo grałem wtedy online. Więcej plusów psp nie znam. Jeszcze używałem przez jakiś czas jako nosnik MP3 do samochodu a później sprzedałem i zdążyłem zapomnieć że to w ogóle istnieje. Nie tęsknię.
 
Ja moja oddałem bez żalu. Zero innowacji tylko zminiaturyzowane PlayStation gorsze we wszystkim niż stacjonarne ps. Gry: gran turismo - bieda edition, to drugie z motocyklami bieda edition biedy wersji, gow to samo. Sony wydało konsole nie mając na nią kompletnie pomysłu. Do tego ta gówniana pseudo gałka na sprężynie. Jedynie dwa zastosowania znalazłem dla tego złomu. Stare gry z PSX na ciulowym ekranie PSP nie raziły bardzo pikselami no i można było zrobić remote Control z PS3 więc mogłem pisać na czacie siedząc na kiblu , a dużo grałem wtedy online. Więcej plusów psp nie znam. Jeszcze używałem przez jakiś czas jako nosnik MP3 do samochodu a później sprzedałem i zdążyłem zapomnieć że to w ogóle istnieje. Nie tęsknię.
Ja żałuje w chuj,ze swoją sprzedałem :siara:
A co godzin w Tekkena DR najebałem na niej..
eksperci są podzielni po raz kolejny
 
Back
Top