GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Właśnie skończyłem village. Fabuła jak to w residentach - dno dna, ale jak zwykle przyjemnie się grało.

Fabuła w Residentach to tylko dodatek :).

Też Wilicz kończyłem kilka tygodni temu i w sumie najlepszy Resident od lat.

W czwóreczkę jeszcze na PS2 grałem. Jaram się przeogromnie.
 
Fabuła w Residentach to tylko dodatek :).

Też Wilicz kończyłem kilka tygodni temu i w sumie najlepszy Resident od lat.

W czwóreczkę jeszcze na PS2 grałem. Jaram się przeogromnie.
Dla mnie resident zaczął się od czwórki. Te pierwsze trzy części na PSX to było dla mnie niegrywalne gówno.
Dałeś się zjeść potworowi z jeziora jeszcze przed walką? Ja zacząłem strzelać w ryby nie wiedząc o tym. Prawie spadłem z kanapy.
 
Dla mnie resident zaczął się od czwórki. Te pierwsze trzy części na PSX to było dla mnie niegrywalne gówno.
Dałeś się zjeść potworowi z jeziora jeszcze przed walką? Ja zacząłem strzelać w ryby nie wiedząc o tym. Prawie spadłem z kanapy.


Rozjebał mnie na kawałki za pierwszym i chyba drugim razem haha

Nie wiedziałem o tym haha. Dobry Easter egg.
 
Gdy zapytasz czy Demo RESIDENT EVIL 4 remake najlepsze jest...

Gram na Decku, gram na PS5... Pono na PS4 w 60fps!!!

IMG20230310215557.jpg
 
U mnie dzisiaj Resident Evil 4 wjechał i rozjechał. Gram w serię RE dłużej niż interesuję się MMA.

Czekałem na ten powrót no kilkanaście lat. Ściągnąłem na Xboxa Series X, PS5, Steam Decka, PC... Jadim generalnie.

IMG20230310223813.jpg
 
Ktoś tu pisał, że residenty kiepska fabuła.
W porządku, nie jest to głębia historii najwyższych lotów, ale jakby to poskładać w całość, wychodzi ciekawa historia z mocnym wątkiem bioterroryzmu. Moim pierwszym residentem był resident Evil na PSX. Grałem w każdą część. Remake jedynki jest turbo klimatyczny.
 
Ktoś tu pisał, że residenty kiepska fabuła.
W porządku, nie jest to głębia historii najwyższych lotów, ale jakby to poskładać w całość, wychodzi ciekawa historia z mocnym wątkiem bioterroryzmu. Moim pierwszym residentem był resident Evil na PSX. Grałem w każdą część. Remake jedynki jest turbo klimatyczny.
Tutaj nawet nie chodzi o główny zarys fabuły ale naiwność i infantylność poszczególnych wątków. Kwestie wygłaszane przez postacie itd. Gra jest niby od 18 lat a fabularnie jest zwyczajnie dziecinna przez co nie straszy tak jakby mogła. Poziom pierwszych części SH to to nigdy nie będzie... bardzo lubię RE ale nie znaczy to że miłość musi być bezwarunkowa. 1-3 stare wersje nie lubiłem bo w tamtym czasie już był SH w pełnym 3D z ruchomą kamerą. Od czwórki uwielbiam. RE4 to pewnie z 20 razy skończyłem. 5,6,8 i inne jeszcze z ps NOW ale już nawet nie ogarniam co jest co bo dużo tego wydali. Biorę się teraz za 7 remaki 1-4. Z tą grą to jak z filmem RE. Niby nie jest to zbyt lotne kino ale zawsze obejrzę.
 
Panowie, skąd kupujecie gry na PS5? W sensie jakieś używki itd. są od tego specjalne strony chyba poza allegro?

Bo się zastanawiam nad zakupem, z jednej strony tyle co ja gram to nic, ale fajnie w sumie jak już się decyduje na granie to byłoby w coś popykać, a nie dwie walki w UFC lub meczyk w Fife i wyłączam Xboxa... I tak chcę zbadać rynek, bo chyba zaraz dodam do koszyka PS5 i może bym od razu gierki zamówił jakieś.
 
Panowie, skąd kupujecie gry na PS5? W sensie jakieś używki itd. są od tego specjalne strony chyba poza allegro?

Bo się zastanawiam nad zakupem, z jednej strony tyle co ja gram to nic, ale fajnie w sumie jak już się decyduje na granie to byłoby w coś popykać, a nie dwie walki w UFC lub meczyk w Fife i wyłączam Xboxa... I tak chcę zbadać rynek, bo chyba zaraz dodam do koszyka PS5 i może bym od razu gierki zamówił jakieś.
Ja w internecie
 
Panowie, skąd kupujecie gry na PS5? W sensie jakieś używki itd. są od tego specjalne strony chyba poza allegro?

Bo się zastanawiam nad zakupem, z jednej strony tyle co ja gram to nic, ale fajnie w sumie jak już się decyduje na granie to byłoby w coś popykać, a nie dwie walki w UFC lub meczyk w Fife i wyłączam Xboxa... I tak chcę zbadać rynek, bo chyba zaraz dodam do koszyka PS5 i może bym od razu gierki zamówił jakieś.
wymiengry.pl mogę polecić, kilka udanych zakupów i wymian mam zrobione.

Kiedyś był u mnie punkt stacjonarny sklepu orajt.com i tam kupowałem używki albo wymieniałem ale niestety się zwinęli z mojego rejonu...

Obiecnie są tylko w Gnieźnie, Środzie Wielkopolskiej i Wrześni
 
wymiengry.pl mogę polecić, kilka udanych zakupów i wymian mam zrobione.

Kiedyś był u mnie punkt stacjonarny sklepu orajt.com i tam kupowałem używki albo wymieniałem ale niestety się zwinęli z mojego rejonu...

Obiecnie są tylko w Gnieźnie, Środzie Wielkopolskiej i Wrześni

Dzięki, właśnie czegoś takiego szukałem. Jakby ktoś jeszcze miał coś podobnego to chętnie skorzystam :)
 
Panowie, skąd kupujecie gry na PS5? W sensie jakieś używki itd. są od tego specjalne strony chyba poza allegro?

Bo się zastanawiam nad zakupem, z jednej strony tyle co ja gram to nic, ale fajnie w sumie jak już się decyduje na granie to byłoby w coś popykać, a nie dwie walki w UFC lub meczyk w Fife i wyłączam Xboxa... I tak chcę zbadać rynek, bo chyba zaraz dodam do koszyka PS5 i może bym od razu gierki zamówił jakieś.

Ja, co prawda na ps4, ale w zasadzie tak samo można na ps5, kupuję cyfrowe wersje gier tylko z tureckiego psstore. Znalazłem na pepperze instrukcje jak to robić. Zasada prosta, jednego użytkownika trzeba dodać na Turcję, założyć konto na cinkciarzu do płacenia. Godzinę się pobawiłem, a teraz kupuję gry za grosze, bo w tureckim psstore jest dużo taniej. Niedawno pisałem, że polecam abonament psplus extra, bo jest ogromna baza gier do pobrania, a koszt u turka -100 zł za rok. Gry działają na wszystkich użytkownikach na konsoli, czyli pobierasz na tureckim, a masz na swoim polskim z polskim językiem. Teraz pobrałem nowego horizona, cuszime i re7 i sobie pykam.
 
Panowie, skąd kupujecie gry na PS5? W sensie jakieś używki itd. są od tego specjalne strony chyba poza allegro?

Bo się zastanawiam nad zakupem, z jednej strony tyle co ja gram to nic, ale fajnie w sumie jak już się decyduje na granie to byłoby w coś popykać, a nie dwie walki w UFC lub meczyk w Fife i wyłączam Xboxa... I tak chcę zbadać rynek, bo chyba zaraz dodam do koszyka PS5 i może bym od razu gierki zamówił jakieś.
Zadaj sobie jedno bardzo ważne pytanie: Czy będę grać w ex-y z PS5. Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco to kupuj, jeśli się zastanawiasz to ja osobiści kupiłbym PC/Laptopa Gamingowego lub Steamdecka. Gry są często tańsze, często wychodzą ex-y z PS5 i Xboxa, internet za darmo a nie abonament, gry z gamepassa (jeśli posiadasz a posiadając Xboxa pewnie tak).
 
Zadaj sobie jedno bardzo ważne pytanie: Czy będę grać w ex-y z PS5. Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco to kupuj, jeśli się zastanawiasz to ja osobiści kupiłbym PC/Laptopa Gamingowego lub Steamdecka. Gry są często tańsze, często wychodzą ex-y z PS5 i Xboxa, internet za darmo a nie abonament, gry z gamepassa (jeśli posiadasz a posiadając Xboxa pewnie tak).

Nie no, jak coś kupię to tylko PS5. Tylko ciągle walczę z sobą, już zdążyłem kupić i anulować jedno zamówienie... Bo ja mało gram, ale może by się to odmieniło jakbym miał w co grać no i nie ukrywam, że już by się chciało ograć Hogwart Legacy, a potem God of Wara, TLOU i Uncharted - co mi pewnie zajmie ze trzy lata przy tym ile ja gram xD
 
Back
Top