GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Grałem szmat czasu temu na szarej plejce, bo chyba tam to wyszło.
Dokładnie. No to będziesz wiedział o co kaman.
Ja właśnie zakupiłem dwie gry w pakiecie
Resident Evil zero remake
Resident Evil remake
I będę cisnął. :)
 
Cuszima ? jedna z niewielu gier które zaorałem od deski do deski, i po dwóch dniach zrobiłem to ponownie. Dla mnie kox gierka, fajna fabuła, system walki na moje kulawe oko wszystko tam było tak jak potrzeba.
:redford:
 
Możesz przybliżyć?
Tu jest ogromna biblioteka gier w abonamencie. Z tureckiego psstore wychodzi jakoś 100 zł za rok abonament. Teraz pobrałem horizon forbidden west, ghost of tsushima, resident evil 7, ale tytułów do nadrobienia mam tam całą masę:
https://ps-plus.pl/encyklopedia/psplus#S
Tu jest cała lista gier. Minus brania u turka, że niektóre tytuły nie mają języka pl (np assassin creedy), ale większość ma
 
Tu jest ogromna biblioteka gier w abonamencie. Z tureckiego psstore wychodzi jakoś 100 zł za rok abonament. Teraz pobrałem horizon forbidden west, ghost of tsushima, resident evil 7, ale tytułów do nadrobienia mam tam całą masę:
https://ps-plus.pl/encyklopedia/psplus#S
Tu jest cała lista gier. Minus brania u turka, że niektóre tytuły nie mają języka pl (np assassin creedy), ale większość ma
Dziękuję.
 
Masochistom od Soulsów/Sekiro polecam: Wo Long - Grę można zdobyć tanio wykupując Gamepass za 4 zł.
 
Pany,bezprzewodowy headset nie chce mi się wyłączyć i konsola nie czyta sygnału urządzenia.
Jak podłączyłem kablem również zero reakcji - jakieś pomysły?
 
W sumie powiem ci tak,zobacz cene EA Play,może jakaś promyka czy coś jest, ogólnie ja gry sportowe od EA już tylko w abonamencie ogrywam,nie warte te gry pełnych cen,dużo pograłem w UFC i jest średnie, parter to pomyłka,stójka ratuje coś tam ale komiczne to jest gdy sadzisz 6 raz typa na glebę w jednej rundzie i walka trwa, UFC undisputed na PS3 i 360 było w chuj lepsze
 
W sumie powiem ci tak,zobacz cene EA Play,może jakaś promyka czy coś jest, ogólnie ja gry sportowe od EA już tylko w abonamencie ogrywam,nie warte te gry pełnych cen,dużo pograłem w UFC i jest średnie, parter to pomyłka,stójka ratuje coś tam ale komiczne to jest gdy sadzisz 6 raz typa na glebę w jednej rundzie i walka trwa, UFC undisputed na PS3 i 360 było w chuj lepsze
Podbijam, 3 była zdecydowanie lepsza. Pograłem może godzinke-dwie i odinstalowałem w pizdu.
@old snake EA Play kosztuje obecnie chyba 8 dych na rok, więc możesz sprawdzić, bo jest tam kilka pozycji wartych sprawdzenia ( np. Jedi Fallen Order czy remake wszystkich trzech części Mass Effect).
 
Pykam sobie trochę w horizon forbidden west :antonio: w sumie uwielbiam ten klimacik strzelania z łuku w maszyny. Miałem ograć cyberpunka, ale odpuściłem jeżdżenie samochodem po zamulonym najt siti na rzecz jeżdżenia na grzbiecie śmigacza po pięknym zakazanym zachodzie
 
Właśnie ukończyłem Mass Effect LE. Mimo, że gra ma swoje lata, była to moja pierwsza styczność. Seria wskoczyła do topki gier w jakie kiedykolwiek grałem. Świat, fabuła, postaci zostały wykreowane w sposób wspaniały i zapadający w pamięć. Cała historia od początku do końca jest znakomicie napisana. :tellmemore:
Jak oceniacie Andromedę? Warto się zabierać?
 
Właśnie ukończyłem Mass Effect LE. Mimo, że gra ma swoje lata, była to moja pierwsza styczność. Seria wskoczyła do topki gier w jakie kiedykolwiek grałem. Świat, fabuła, postaci zostały wykreowane w sposób wspaniały i zapadający w pamięć. Cała historia od początku do końca jest znakomicie napisana. :tellmemore:
Jak oceniacie Andromedę? Warto się zabierać?
Andromeda przy trylogii oryginalnej kicha.
 
Skusiłem się na Resident Evil village. Gra całkiem przyjemna. Stary dobry resident z wszystkimi jego zaletami i wadami.
 
Skusiłem się na Resident Evil village. Gra całkiem przyjemna. Stary dobry resident z wszystkimi jego zaletami i wadami.

Jak nie grałem w poprzednie części jest sens to odpalać? Czy trzeba wcześniej ograć poprzednie?
 
Back
Top