GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

downgrade materaca.

comment_1655295291RqMurCaqMqs1C6L0lcd8ti.jpg
 
STARFIELD i nowa forza motorsport, mega jaranko :antonio:
O Forze jestem raczej spokojny, bo kto jak to ale oni wiedzą co robią. Trochę się obawiam o Starfielda, bo patrząc na ten gameplay co wrzucili to widać że silnik już trochę nie domaga i wycisnęli z niego wszystko co się dało. Animacje, model strzelania i twarze nadal drewno niestety. Chrupało na tym pokazie i było to widać, ciekaw jestem czy będą w stanie poprawić optymalizację do czasu premiery. Patrząc na ich poprzednie tytuły to pewnie na premierę będzie dużo bugów, glitchy itp. Ale tego co Bethesda nie naprawi, zrobią fani w postaci modów oraz nieoficjalnych łatek:fjedzia:
 
Chujowo to wygląda, ale co kto lubi. Jeśli na pokazie gry RPG pada info, że możesz sobie zbudować bazę czy zmienić wygląd statku, zamiast pokazać drzewko umięjętności, opowiedzieć o rozwoju postaci, możliwych wyborach i jak one wpływają na grę czy chociażby że daną misję możesz zrobić na kilka sposobów to wg mnie dużo to mówi o grze. Do tego info, że będzie ponad 1000 planet? Oni ciągle tam myślą, że więcej znaczy lepiej. Niegdyś Bethe$eda stawiała na eksploracje i narrację teraz to wszystko poszło się je#ac i dostaniemy jakie losowo generowane miejscówki i generyczne questy. Czyli kwintesencja tego studia.
Fallouta kupiłem na premierę i już więcej nie popełnię tego błędu.
Co pomarudziłeś, to twoje :robertmakeup: z opisu jednak wynika, że to będzie hardkorowy RPG :corn:
:antonio:
 
Co pomarudziłeś, to twoje :robertmakeup: z opisu jednak wynika, że to będzie hardkorowy RPG :corn:
:antonio:
Spoko, niech ta gierka będzie jak to nazwałeś hardkorowym RPG, niech odniesie sukces. Wszyscy będziemy zadowoleni. Pytanie tylko czy Bathe$da można ufać i kiedy ostatnio wypuścili dobry tytuł ;) No i czy Micro$oft który wpakował grube miliony w przejęcie pozwoli B na wolność twórcza i zrobienie RPG na który liczą hardkorowi fani ;)
 
Spoko, niech ta gierka będzie jak to nazwałeś hardkorowym RPG, niech odniesie sukces. Wszyscy będziemy zadowoleni. Pytanie tylko czy Bathe$da można ufać i kiedy ostatnio wypuścili dobry tytuł ;) No i czy Micro$oft który wpakował grube miliony w przejęcie pozwoli B na wolność twórcza i zrobienie RPG na który liczą hardkorowi fani ;)
Od robienia hardkorowych RPG mają Obsidian, a nie nieudaczników z Bethesdy.
 
Od robienia hardkorowych RPG mają Obsidian, a nie nieudaczników z Bethesdy.
Nie rozumiem, w czym macie problem. Bethesda zawsze robiła po swojemu, na "odwal się", a potem fani i moderzy robili swoje, i było cudownie. Przecież to powtórka z historii, tylko teraz mamy tysiąc planet do rozpisania po swojemu, a nie jedną, czy tam kilka:jarolaugh: jeśli będzie tak, jak do tej pory, to wystarczy kupić parę mcy po premierze, ściągnąć patche, mody, może też będą już dlc, i ogień, rok z życiorysu wypalony napalmem i podręcznymi atomówkami :lsdtrip:
 
Nie rozumiem, w czym macie problem. Bethesda zawsze robiła po swojemu, na "odwal się", a potem fani i moderzy robili swoje, i było cudownie. Przecież to powtórka z historii, tylko teraz mamy tysiąc planet do rozpisania po swojemu, a nie jedną, czy tam kilka:jarolaugh: jeśli będzie tak, jak do tej pory, to wystarczy kupić parę mcy po premierze, ściągnąć patche, mody, może też będą już dlc, i ogień, rok z życiorysu wypalony napalmem i podręcznymi atomówkami :lsdtrip:
Na chuj to kupować jak będzie w game pass?
 
Na chuj to kupować jak będzie w game pass?
"Kupować" od pirata :jarolaugh:
Wydawać kasę na game passa to trochę nie mój klimat, zresztą nie mam już czasu na tyle grania, niestety. Może na emeryturze będzie czas, to z Andrzejem będzie pykane, albo na rencie z Bastkiem:juanlaugh:
 
Ja tam twierdzę, że fajnie :fjedzia:
Pisze tu bo w temacie o wojnie to byłby za gruby offtop, ale trochę w nawiązaniu do tego co napisałeś (Ayn Rand, którą się twórcy inspirowali tworząc Rapture i Andrew Ryana) to bioschock wczoraj skończyłem. Cudowna gra. Dwójka trzyma poziom?
 
Pisze tu bo w temacie o wojnie to byłby za gruby offtop, ale trochę w nawiązaniu do tego co napisałeś (Ayn Rand, którą się twórcy inspirowali tworząc Rapture i Andrew Ryana) to bioschock wczoraj skończyłem. Cudowna gra. Dwójka trzyma poziom?
Jeśli dobrze pamiętam to trzyma. Przeszedłem obie i byłem bardzo zadowolony.

Ale nie rozumiem nawiązania do tego "cynizmu", o którym pisaliśmy.
 
Jeśli dobrze pamiętam to trzyma. Przeszedłem obie i byłem bardzo zadowolony.

Ale nie rozumiem nawiązania do tego "cynizmu", o którym pisaliśmy.
Może rzeczywiście bardziej by tu pasował „egoizm”. Oglądam właśnie komentarze twórców i inne omówienia na YT na temat pomysłu stworzenia świata i postaci i tak mi się luźno skojarzyło z tym o czym pisaliśmy.
W Infinite grałeś? Ja lata temu i byłem zachwycony tą grą, ale pamietam że problemem były upierdliwe plansze ze zbyt dużą ilością wrogów na każdym rogu. W jedynce nie ma tego problemu na szczęście
 
Może rzeczywiście bardziej by tu pasował „egoizm”. Oglądam właśnie komentarze twórców i inne omówienia na YT na temat pomysłu stworzenia świata i postaci i tak mi się luźno skojarzyło z tym o czym pisaliśmy.
W Infinite grałeś? Ja lata temu i byłem zachwycony tą grą, ale pamietam że problemem były upierdliwe plansze ze zbyt dużą ilością wrogów na każdym rogu. W jedynce nie ma tego problemu na szczęście
Hmm, nie pamiętam. Wydaje mi się, że mam to na Steamie ale chyba w to nie grałem.
 
Pisze tu bo w temacie o wojnie to byłby za gruby offtop, ale trochę w nawiązaniu do tego co napisałeś (Ayn Rand, którą się twórcy inspirowali tworząc Rapture i Andrew Ryana) to bioschock wczoraj skończyłem. Cudowna gra. Dwójka trzyma poziom?
Dwójka jest lepsza od jedynki. Zauważyłeś, że pierwszy strzał oddany przez przeciwnika zawsze pudłuje?
 
Dwójka jest lepsza od jedynki. Zauważyłeś, że pierwszy strzał oddany przez przeciwnika zawsze pudłuje?
Hah, nie zauważyłem. Wiadomo z czego to wynika?
Gdzieś mi się przewinęła opinia, że dwójka ma lepszą mechanikę walki. Cała reszta tez jest lepsza?
 
Wszystkie BioShock są fenomenalne, ale klimat jedynki jest WYJĄTKOWY.

Kupiłem sobie tego nowego Plusa i wreszcie mam w co grać. Na pierwszy ogień poszedł Control i już kocham ten tytuł.
Ja do tej pory wspominam Infinite jako możliwe że najlepsza grę w jaką grałem. A przynajmniej pod kątem fabularnym. Jedynka jej nie ustępuje
 
Ja do tej pory wspominam Infinite jako możliwe że najlepsza grę w jaką grałem. A przynajmniej pod kątem fabularnym. Jedynka jej nie ustępuje
Obie części mają fenomenalne zwroty akcji. Uwielbiam Infinite za steampunk, ale klimat Rapture to jest coś czego nigdy nie doświadczyłem w żadnym medium z jakim obcowałem. Zresztą jak teraz patrzę to pisaliśmy nawet o tym w temacie z Filmami i nieszczęsna ekranizacja Netflixa ;)
 
Hah, nie zauważyłem. Wiadomo z czego to wynika?
Gdzieś mi się przewinęła opinia, że dwójka ma lepszą mechanikę walki. Cała reszta tez jest lepsza?
Ken Levine specjalnie wprowadził mechanikę pierwszego chybionego strzału żeby gracz mógł zorientować się, że jest atakowany poza polem widzenia bez otrzymywania obrażeń. Strzelanie w dwójce jest dużo lepsze, historia też mi bardziej siadła. Osobiście uważam drugiego BioShocka za najlepszą część serii.
 
Wszystkie BioShock są fenomenalne, ale klimat jedynki jest WYJĄTKOWY.

Kupiłem sobie tego nowego Plusa i wreszcie mam w co grać. Na pierwszy ogień poszedł Control i już kocham ten tytuł.
Control to jest sztos. Spotkałeś już demoniczną lodówkę?
 
Obie części mają fenomenalne zwroty akcji. Uwielbiam Infinite za steampunk, ale klimat Rapture to jest coś czego nigdy nie doświadczyłem w żadnym medium z jakim obcowałem. Zresztą jak teraz patrzę to pisaliśmy nawet o tym w temacie z Filmami i nieszczęsna ekranizacja Netflixa ;)
No gadaliśmy o tym. Pamietam, że mówiłem ze chciałbym żeby animacje zrobili bo jest mniejsza szansa ze spierdolą to przez ograniczenia budżetowe.
Ken Levine specjalnie wprowadził mechanikę pierwszego chybionego strzału żeby gracz mógł zorientować się, że jest atakowany poza polem widzenia bez otrzymywania obrażeń. Strzelanie w dwójce jest dużo lepsze, historia też mi bardziej siadła. Osobiście uważam drugiego BioShocka za najlepszą część serii.
No i chuj strzelił postanowienia, miałem sobie trochę przerwy zrobić od grania :D
 
Nie wiem czy ktoś to już pisał w temacie, ale jeśli ktoś lubi tu gry beat'em up to polecam nowe żółwie ninja, gra w swoim gatunku 10/10.
 
Back
Top