GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Fani "jakiejś tam gry" będą wiedzieć, o jaką grę chodzi :goddamnright:
 
Mody, wróciły na gamepass pierwsze Yakuzy wg. chronologii tj. Zero i oba remastery Kiwami. Kto nie ograł to polecam, kawał dobrej zabawy
 
Grał ktoś z Was w to?


coś wiecie na jej temat? Bardzo mnie intryguje.

edit:
ok, teraz doczytałem, że na steam jest darmowy "prolog" do ogrania, coś jak wersja demo pewnie. Idę sprawdzić.
 
Last edited:
Grał ktoś z Was w to?


coś wiecie na jej temat? Bardzo mnie intryguje.
Ja nie wiem ale się zainteresowałem
 
Grał ktoś z Was w to?


coś wiecie na jej temat? Bardzo mnie intryguje.

edit:
ok, teraz doczytałem, że na steam jest darmowy "prolog" do ogrania, coś jak wersja demo pewnie. Idę sprawdzić.
Powiem tak. To może być coś wielkiego. Od wczoraj ogrywam tę darmową wersję, to jeden wielki tutorial. Już zdążyłem raz zginąć a jeszcze nawet nie zadrapałem powierzchni tej gry.

115 zł. na steamie, kupuję, tym bardziej, że sponsorem zakupu jest Novak Djokovic :awesome:
 
Powiem tak. To może być coś wielkiego. Od wczoraj ogrywam tę darmową wersję, to jeden wielki tutorial. Już zdążyłem raz zginąć a jeszcze nawet nie zadrapałem powierzchni tej gry.

115 zł. na steamie, kupuję, tym bardziej, że sponsorem zakupu jest Novak Djokovic :awesome:
Daj znać jak Ci idzie, ale wnioskuję że zjadła Cię z butami :lsdtrip: :brainoverload:
 
JPRDL gram w South Park Kijek Prawdy i przeroslo mnie to rozbrojenie bomby w tyłku. Końcówka gry, a ja utknąłem bo nie wiem co trzeba robić tymi gałkami ;)
 
JPRDL gram w South Park Kijek Prawdy i przeroslo mnie to rozbrojenie bomby w tyłku. Końcówka gry, a ja utknąłem bo nie wiem co trzeba robić tymi gałkami ;)
o! ja wczoraj zainstalowalem dwojke, a nie gralem w jedynke w sumie. Dobrze sie gra? Mozna sie cos posmiac?
 
o! ja wczoraj zainstalowalem dwojke, a nie gralem w jedynke w sumie. Dobrze sie gra? Mozna sie cos posmiac?
Wielkim fanem SP nie jestem, ale w jedynce jadą grubo po bandzie i jest mnóstwo bekowych momentów. Dwójka ponoć jeszcze lepsza, ale czeka sobie na dysku PS5 aż Spidermana MM skończę.
 
Wielkim fanem SP nie jestem, ale w jedynce jadą grubo po bandzie i jest mnóstwo bekowych momentów. Dwójka ponoć jeszcze lepsza, ale czeka sobie na dysku PS5 aż Spidermana MM skończę.
Ja chyba zaczne w koncu red dead redemption 2, skonczylem assasina ostatnio, ktory mi zabral pol roku.
 
Wielkim fanem SP nie jestem, ale w jedynce jadą grubo po bandzie i jest mnóstwo bekowych momentów. Dwójka ponoć jeszcze lepsza, ale czeka sobie na dysku PS5 aż Spidermana MM skończę.
W 2 zmieniła się trochę rozgrywka, wg mnie na gorsze ale zagrać i tak warto bo sp jest chory i to co się tam dzieje :muttley:

Co do rozbrojenia bomby nie pomogę bo dawno w to grałem i nie pamiętam.

A aktualnie próbuje wbić platynę w Horizon 2 Forbidden West
 
o! ja wczoraj zainstalowalem dwojke, a nie gralem w jedynke w sumie. Dobrze sie gra? Mozna sie cos posmiac?
Niedawno skończyłem dwójkę. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, system walki to jest lepsza od jedynki według mnie. Pod względem fabuły, żartów, kontrowersji jest trochę gorzej. Pierwsza część miała więcej hardkorowych momentów i była po prostu śmieszniejsza. Co nie znaczy, że się źle bawiłem, ale jestem dużym fanem SP więc może dlatego.
 
Back
Top