GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A dla mnie świetne, świeże spojrzenie na mitologię. Gameplay typowo pod hns, bardzo mi to siada, no i ta grafika jest obłędna
właśnie grafika była jedny z czynników, które mnie odrzuciły, nie lubię takich kreskówkowych klimatów w grach. ale co kto lubi. czekam na diablo immortal w czwartek, ale szału się nie spodziewam.
 
Dobrałem dzisiaj darmowego Wolfensteina, oblukajcie moje staty na EPICu:
HdUbvmd.png


XD
 
Dobrałem dzisiaj darmowego Wolfensteina, oblukajcie moje staty na EPICu:
HdUbvmd.png


XD
Osobiście to tylko zbieram te gry z Epica. Niby fajnie, że dają gry za darmo, ale jak to jest potwierdzone jeśli dostało się coś za darmo to człowiek rzadko to docenia. Jeśli nie grałeś w Bioshocka to polecam ograć, gra jest świetna. New order z tego co słyszałem to również kawał fajnego strzelania idealne na odstresowanie po ciężkim dniu.

@old snake czekam na tą grę oraz na remaster Deadspace. Jeśli zachowa klimat pierwszej i drugiej odsłony (trzecia była już głupszym akcyjniakiem) to będzie świetnie.
 
STARFIELD mega jaranko :antonio:
Starfield rozjebie głowę, kolejny wymiar RPGów się szykuje:brainoverload::burnit:
Chujowo to wygląda, ale co kto lubi. Jeśli na pokazie gry RPG pada info, że możesz sobie zbudować bazę czy zmienić wygląd statku, zamiast pokazać drzewko umięjętności, opowiedzieć o rozwoju postaci, możliwych wyborach i jak one wpływają na grę czy chociażby że daną misję możesz zrobić na kilka sposobów to wg mnie dużo to mówi o grze. Do tego info, że będzie ponad 1000 planet? Oni ciągle tam myślą, że więcej znaczy lepiej. Niegdyś Bethe$eda stawiała na eksploracje i narrację teraz to wszystko poszło się je#ac i dostaniemy jakie losowo generowane miejscówki i generyczne questy. Czyli kwintesencja tego studia.
Fallouta kupiłem na premierę i już więcej nie popełnię tego błędu.
 
Back
Top