GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jeśli jeszcze ktoś nie grał to polecam trylogię Metro na podstawie ksiazek o tym samym tytule. Dwie starsze części oraz trzecia Metro exodus. Naprawdę kawał dobrej rozrywki . Dwie pierwsze rozgrywają się w postapokaliptycznym metrze moskiewskim a w trzeciej gracz wychodzi na powierzchnię i o dziwo gra nie traci nic ze swojego klimatu. Gra to multiplatforma ps4 , x i pc.
 
Jeszcze nie kupiłem bo przy obecnej cenie dolara nowa gra kosztuje 300 złotych. Pewnie będzie gorzej niż na ps5 ale to nie jest powód żeby teraz wydać +2500 na konsole. Poczekam chwilę i kupię używkę w pudełku na PS4. Mam pro więc pewnie jakoś pociągnie. Nową konsolę to pewnie dopiero w przyszłym roku kupię.
 
W końcu się przydała wiedza geograficzna.

::snoopd::
 

Attachments

  • master.jpg
    master.jpg
    41.9 KB · Views: 31
jakies tipy dla amatora?
Za dużo tego żeby tipoać, jedynie: miłej zabawy!

nie zniechęcaj się jak na początku będzie ciężko, opanujesz wszystkie aspekty to dopiero jest zabawa :tellmemore:

ja dopiero teraz, po tylu latach, prowadzę rozgrywkę na max (czyli największa mapa, max przeciwników, max państw miasta, raging barbarians i cel: unicestwienie wszystkich) na poziomie trudności KING i wygląda na to, że uda mi się w końcu podbić cały świat, a KING to chyba dopiero środkowy poziom trudności.

nie polecam również oglądania jakichś rad na youtube bo tam każdy będzie podpowiadał po swojemu a cała radocha w prowadzeniu od początku wszystkiego wg swojej wizji

ok, pomyślałem i jeden tip mogę podać: szanuj swoje jednostki wojskowe, każda po walce dostaje punkty exp i level upy, jak jesteś w stanie od początku gry nie stracić jednostki wojskowej to w późniejszych erach, kiedy ją ulepszysz to będzie miała do tego wysoki level i dużo dodatkowych umiejętności.

no i ja dużo ładuję w "kulturę" od początku bo ona daje mnóstwo różnych bonusów, a no i kasa oczywiście, duuużo złota trzeba mieć :redford:
 
Ktoś czeka?

Widać, że budżet nie był jak dla typowego AAA, ale liczę, że historia zrobi robotę :antonio: Redemption i Bloodlines były zajebiste
 
Ktoś czeka?

Widać, że budżet nie był jak dla typowego AAA, ale liczę, że historia zrobi robotę :antonio: Redemption i Bloodlines były zajebiste

Nie grałem w żadną część, ale na boga, mamy 2022r. a grafika na tym trailerze wygląda na 2005.
 
Nie grałem w żadną część, ale na boga, mamy 2022r. a grafika na tym trailerze wygląda na 2005.
No widać, że budżetowo były ograniczenia, ale w sumie Bloodlines, które wyszło w 2004 też było strasznie koślawe nawet jak na tamte czasy, a jednak przyjemność z grania zajebista ze względu na historię.
 
Panowie, jak to jest z tym nowym PS+. Obecny kończy mi się w maju i mógłbym sobie później kupić na kolejny rok i jak wtedy wygląda przejście na nowy PS+? Czy to będzie opłacalne czy lepiej kupić abo jak już wejdzie nowy pod koniec czerwca?
 
Panowie, jak to jest z tym nowym PS+. Obecny kończy mi się w maju i mógłbym sobie później kupić na kolejny rok i jak wtedy wygląda przejście na nowy PS+? Czy to będzie opłacalne czy lepiej kupić abo jak już wejdzie nowy pod koniec czerwca?
A on się nie konwertuje na nowy wariant?
 
Panowie, jak to jest z tym nowym PS+. Obecny kończy mi się w maju i mógłbym sobie później kupić na kolejny rok i jak wtedy wygląda przejście na nowy PS+? Czy to będzie opłacalne czy lepiej kupić abo jak już wejdzie nowy pod koniec czerwca?
jesli bedziesz chcial zwykly ps+ to tylko zmiana nazwy, wszystko pozostaje po staremu, ja bede celowal w ps plus extra, pare zlotych drozej.
 
Back
Top