GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja w takich sytuacjach lubię jakiegoś roguelike'a odpalić, np. Dead Cells albo dawniej Rogue Legacy, ale nie wiem czy akurat czegoś takiego szukasz
Popatrzyłem na jutubie jednak, nie moje klimaty. Ale gracias za pomoc. A znasz może jakieś takie strzelanki co nie wymagają myślenia, tylko jedziesz na hura naparzasz każdego i jest fajnie?
 
Popatrzyłem na jutubie jednak, nie moje klimaty. Ale gracias za pomoc. A znasz może jakieś takie strzelanki co nie wymagają myślenia, tylko jedziesz na hura naparzasz każdego i jest fajnie?
Próbowałeś może Dooma?
 
Popatrzyłem na jutubie jednak, nie moje klimaty. Ale gracias za pomoc. A znasz może jakieś takie strzelanki co nie wymagają myślenia, tylko jedziesz na hura naparzasz każdego i jest fajnie?
Ja sobie ściągnąłem z psplusa hitmana 2, tam jednak trzeba myśleć i nie nakurwiac w każdego, ale można też spokojniej pograć po godzince
 
@billmurray @Shajs @ridz Z tego pamiętam Wy oblatani w temacie. Polecicie coś na PS4, ale hmm jak to ująć w słowa, zbyt mocno nie angażującego? Chodzi mi o to, że jaka by nie była hujowa Valhalla to jakoś się z nią pogodziłem, ale jak mam chwile wolnego, to jak przysiąde to mi sporo czasu zabiera. Ghosta mam już zrobionego, ale też mnie pochłaniał. The Last of 2 narazie właśnie nie odpalam, bo wiem jak przysiąde to mi zejdzie pewnie trochę. A chodzi mi o to, że jak macie jakiś tytuł, żeby tak se usiąć w chwili wolnej godzinke popykać, zapisać i nara to polecajcie.
borderlands
 
@Mojso

Ogarnij sobie jeszcze Jedi: Fallen Order. Właśnie ogrywam na PC, ale jest też na PS4. Nawet ujdzie i nie jest to jak RDR2, gdzie usiądziesz na godzinę i w środku nocy skapniesz się, że ganiasz za jakimiś zwierzakami, bo potrzebujesz futra na kurtkę. :lesnarhappy:
 
Diablo 2 Resurrected wystartuje we wszystkich wspieranych regionach, na wszystkich platformach, w tym samym czasie na całym świecie. Jeśli chodzi o naszą lokalną strefę czasową, będzie to 23 września o godzinie 17.



Lutował ktoś w betę?

@andrzej_t.
 
Diablo 2 Resurrected wystartuje we wszystkich wspieranych regionach, na wszystkich platformach, w tym samym czasie na całym świecie. Jeśli chodzi o naszą lokalną strefę czasową, będzie to 23 września o godzinie 17.



Lutował ktoś w betę?

@andrzej_t.
Serwery jebną
 
Diablo 2 Resurrected wystartuje we wszystkich wspieranych regionach, na wszystkich platformach, w tym samym czasie na całym świecie. Jeśli chodzi o naszą lokalną strefę czasową, będzie to 23 września o godzinie 17.



Lutował ktoś w betę?

@andrzej_t.
Pykałem chwile - jest dobrze. Można gdzieś sprawdzić ile osob gra on-line?

W dwójkę nakurwialem jak dziki on-line i chetnie bym wrócił. Ale jak mało ludzi będzie na serwerach to mi się nie chce
 
Pykałem chwile - jest dobrze. Można gdzieś sprawdzić ile osob gra on-line?

W dwójkę nakurwialem jak dziki on-line i chetnie bym wrócił. Ale jak mało ludzi będzie na serwerach to mi się nie chce
Na premiere to na pewno bedzie duzo ludzi.
 
Pykałem chwile - jest dobrze. Można gdzieś sprawdzić ile osob gra on-line?

W dwójkę nakurwialem jak dziki on-line i chetnie bym wrócił. Ale jak mało ludzi będzie na serwerach to mi się nie chce
Tak mało że wykurwilo serwery i grać nie idzie
 
to musisz natrzeć płytę bananem.
28wmke.jpg
 
Back
Top