GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

xwmvoMX5g-R1YhagYnUB4bEY9sKY6sLWOKAKrlRbFvgYCZ7J_iQfS_OGTtidAjDtyAzPmRHen_LINg=s640-nd
 
ja to najbardziej czekam na gta trilogy.






:antonio:
 
Twarde podkładki jednak chujowe. Wystarczy, że jakiś pyłek podejdzie i myszka się trze jakby jeździł paznokciem po tablicy. Teraz zalutowałem taką na próbę.

 
Twarde podkładki jednak chujowe. Wystarczy, że jakiś pyłek podejdzie i myszka się trze jakby jeździł paznokciem po tablicy. Teraz zalutowałem taką na próbę.

pierwsze wrażenia

:antonio:
 
@billmurray nie zalujesz troche z perspektywy czasu kupna ps5? Przeciez do tej pory chuja tam wyszlo i nie ma w co grac. Sam sie przymierzam do nowego xboxa, ale to dopiero gdzies po wyjsciu nowego stalkera (pod koniec kwietnia chyba) bo teraz nie ma po co.
 
@billmurray nie zalujesz troche z perspektywy czasu kupna ps5? Przeciez do tej pory chuja tam wyszlo i nie ma w co grac. Sam sie przymierzam do nowego xboxa, ale to dopiero gdzies po wyjsciu nowego stalkera (pod koniec kwietnia chyba) bo teraz nie ma po co.
granie w gry z ps4 w lepszej wydajności i jakości to całkiem spoko sprawa (przesiadałem się z ps4 slim, więc różnica była spora), ale jeśli chodzi o nowe gry to jest bieda, póki co z pełnoprawnych next genów ograłem tylko demon’s souls i tak na prawdę to chyba jednych tytuł na ps5 który można określić tym mianem, reszta to gry międzygeneracyjne.
z perspektywy czasu nie żałuję, bo jednak nie wyobrażam sobie powrotu do ps4, ale lekki niedosyt pozostaje, bo tak na prawdę pełnoprawna „nowa generacja” zacznie się pewnie pod koniec 2022.
co do xbxa to za chwilę wychodzi forza horizon 5 i zapowiada się bardzo mocno, jeśli lubisz wyścigi to kupuj nowego x-a już teraz :D
 
Udało mi się odpalić ten resizable bar.
W sumie przez to zmiana karty straciła póki co sens, może akurat do tego czasu ceny wrócą do normalności.
Do tego jeszcze fsr wjechał. Nie testowałem, ale widzę już, że są opcje na włączenie tego w każdej grze.








W co lutujesz? Ile fps więcej z Resizable BAR?
 
Last edited:
Do tego jeszcze fsr wjechał. Nie testowałem, ale widzę już, że są opcje na włączenie tego w każdej grze.








W co lutujesz? Ile fps więcej z Resizable BAR?

Przez ostatnie 2 miesiące tylko w PoE, różnicy w samej grze nie widzę, bo i tak wyciągam 165 fps.
 
@billmurray @Shajs @ridz Z tego pamiętam Wy oblatani w temacie. Polecicie coś na PS4, ale hmm jak to ująć w słowa, zbyt mocno nie angażującego? Chodzi mi o to, że jaka by nie była hujowa Valhalla to jakoś się z nią pogodziłem, ale jak mam chwile wolnego, to jak przysiąde to mi sporo czasu zabiera. Ghosta mam już zrobionego, ale też mnie pochłaniał. The Last of 2 narazie właśnie nie odpalam, bo wiem jak przysiąde to mi zejdzie pewnie trochę. A chodzi mi o to, że jak macie jakiś tytuł, żeby tak se usiąć w chwili wolnej godzinke popykać, zapisać i nara to polecajcie.
 
@billmurray @Shajs @ridz Z tego pamiętam Wy oblatani w temacie. Polecicie coś na PS4, ale hmm jak to ująć w słowa, zbyt mocno nie angażującego? Chodzi mi o to, że jaka by nie była hujowa Valhalla to jakoś się z nią pogodziłem, ale jak mam chwile wolnego, to jak przysiąde to mi sporo czasu zabiera. Ghosta mam już zrobionego, ale też mnie pochłaniał. The Last of 2 narazie właśnie nie odpalam, bo wiem jak przysiąde to mi zejdzie pewnie trochę. A chodzi mi o to, że jak macie jakiś tytuł, żeby tak se usiąć w chwili wolnej godzinke popykać, zapisać i nara to polecajcie.
Spider man i spider man mails morales sobie zobacz.
 
@billmurray @Shajs @ridz Z tego pamiętam Wy oblatani w temacie. Polecicie coś na PS4, ale hmm jak to ująć w słowa, zbyt mocno nie angażującego? Chodzi mi o to, że jaka by nie była hujowa Valhalla to jakoś się z nią pogodziłem, ale jak mam chwile wolnego, to jak przysiąde to mi sporo czasu zabiera. Ghosta mam już zrobionego, ale też mnie pochłaniał. The Last of 2 narazie właśnie nie odpalam, bo wiem jak przysiąde to mi zejdzie pewnie trochę. A chodzi mi o to, że jak macie jakiś tytuł, żeby tak se usiąć w chwili wolnej godzinke popykać, zapisać i nara to polecajcie.
Doom
 
@billmurray @Shajs @ridz Z tego pamiętam Wy oblatani w temacie. Polecicie coś na PS4, ale hmm jak to ująć w słowa, zbyt mocno nie angażującego? Chodzi mi o to, że jaka by nie była hujowa Valhalla to jakoś się z nią pogodziłem, ale jak mam chwile wolnego, to jak przysiąde to mi sporo czasu zabiera. Ghosta mam już zrobionego, ale też mnie pochłaniał. The Last of 2 narazie właśnie nie odpalam, bo wiem jak przysiąde to mi zejdzie pewnie trochę. A chodzi mi o to, że jak macie jakiś tytuł, żeby tak se usiąć w chwili wolnej godzinke popykać, zapisać i nara to polecajcie.
Niestety wypadłem z obiegu jeśli chodzi o gry na konsole,ostatnie gry jakie ogrywałem na PS4 to red dead redemption 2 (jeśli nie grałeś to szczerze polecam) i UFC 3.
 
Spajdera mam ograne. Mi chodzi, żeby tak posadzić dupe na chwilę, dla relaksu.
Ja w takich sytuacjach lubię jakiegoś roguelike'a odpalić, np. Dead Cells albo dawniej Rogue Legacy, ale nie wiem czy akurat czegoś takiego szukasz
 
Back
Top