GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

I chyba kolejny raz czeka ich bankructwo. Oczywiście później będzie zwalanie winy na "zacofanych" graczy, a nie na brak wprowadzenia zmian na podstawie opinii osób, które zakupiły wcześniejsze gry.
no jak to, idą z trendem silne kobiety grają pierwsze skrzypce jak w dzikim afganistanie
 
I chyba kolejny raz czeka ich bankructwo. Oczywiście później będzie zwalanie winy na "zacofanych" graczy, a nie na brak wprowadzenia zmian na podstawie opinii osób, które zakupiły wcześniejsze gry.
THQ ma za zadanie prać brudne pieniądze, nie obchodzi ich wypracowanie zysku. Ruchy zakupowe THQ Nordic tylko na to wskazują.
 
@lugasek
Trochę jestem zacofany w tych PCtowych giereczkach, masz info czy Disco Elysium jest spolszczone? Robili fanowskie spolszczenie i nie wiem czy linki z grą PL latają.
Mam dostać Game Pass Ultimate na 3 miechy za free to popatrzę co i jak, a tak polecasz jakaś gierkę by wypróbować mojego nowego lapka? Tylko nie FPS bo nie umiem w te gry ;)
 
@lugasek
Trochę jestem zacofany w tych PCtowych giereczkach, masz info czy Disco Elysium jest spolszczone? Robili fanowskie spolszczenie i nie wiem czy linki z grą PL latają.
Mam dostać Game Pass Ultimate na 3 miechy za free to popatrzę co i jak, a tak polecasz jakaś gierkę by wypróbować mojego nowego lapka? Tylko nie FPS bo nie umiem w te gry ;)
właśnie miałem pytać, czy jest już spolszczenie :). Z tego co widzę nie ma. Gamepassa za chwilę przejrzę to Ci powiem.
 
@lugasek
Trochę jestem zacofany w tych PCtowych giereczkach, masz info czy Disco Elysium jest spolszczone? Robili fanowskie spolszczenie i nie wiem czy linki z grą PL latają.
Mam dostać Game Pass Ultimate na 3 miechy za free to popatrzę co i jak, a tak polecasz jakaś gierkę by wypróbować mojego nowego lapka? Tylko nie FPS bo nie umiem w te gry ;)
Ci powiem, że wykluczając strzelanki to ciężki temat. Jest dużo dobrych gier, ale wszystkie mają niskie wymagania.
 
@lugasek
Trochę jestem zacofany w tych PCtowych giereczkach, masz info czy Disco Elysium jest spolszczone? Robili fanowskie spolszczenie i nie wiem czy linki z grą PL latają.
Mam dostać Game Pass Ultimate na 3 miechy za free to popatrzę co i jak, a tak polecasz jakaś gierkę by wypróbować mojego nowego lapka? Tylko nie FPS bo nie umiem w te gry ;)
Tak na szybko - na gamepass masz całą serię Yakuzy, niestety nie jest spolszczona ale to kawał świetnej zabawy, więc śmiało jeśli angielski ci nie przeszkadza. Świetny Plague Tale i całkiem przyzwoity RPG Greedfall - te akurat spolszczone. Właśnie to jest problem z gamepassem, bo część gier nawet nie posiada napisów + ze względu na zabezpieczenia nie możesz modować lub dodawać fanowskiej zawartości do gier.

No i zapomniałbym - fantastyczny NIER:Automata wraz z dlc - też po angielsku

właśnie miałem pytać, czy jest już spolszczenie :). Z tego co widzę nie ma. Gamepassa za chwilę przejrzę to Ci powiem.
Niestety dalej na nie ma, tego co wiem ekipa z grajpopolsku miała plan, ale wydawca obiecywał w którymś patchu dorzucić polską lokalizację, więc nie wiem czy się finalnie za to zabierali.
 
Last edited:
@lugasek
Trochę jestem zacofany w tych PCtowych giereczkach, masz info czy Disco Elysium jest spolszczone? Robili fanowskie spolszczenie i nie wiem czy linki z grą PL latają.
Mam dostać Game Pass Ultimate na 3 miechy za free to popatrzę co i jak, a tak polecasz jakaś gierkę by wypróbować mojego nowego lapka? Tylko nie FPS bo nie umiem w te gry ;)
Najbardziej wymagający oprócz strzelanek to będzie z tego co widzę



a tak z fajniejszych gier, które trochę spocą kompa to

STAR WARS Jedi: Upadły zakon™
 
Najbardziej wymagający oprócz strzelanek to będzie z tego co widzę



a tak z fajniejszych gier, które trochę spocą kompa to

STAR WARS Jedi: Upadły zakon™
Kurcze sam nie wiem skąd ta awersja do strzelanek skoro za smarka najwięcej czasu spędziłem w multi CoDa. Teraz jak próbowałem nowych Battlefieldow czy CoD to pół godziny odpuszczałem. Ale przykładowo nowego Preya kocham, a teraz w wolnych chwilach ogrywam Metro na PS5.

Jedyne czego się obawiam to jak przesiąść się z 55 calowego TV na ekran 15 calowego lapka ... Jest sens podłączyć go pod TV?
 
Kurcze sam nie wiem skąd ta awersja do strzelanek skoro za smarka najwięcej czasu spędziłem w multi CoDa. Teraz jak próbowałem nowych Battlefieldow czy CoD to pół godziny odpuszczałem. Ale przykładowo nowego Preya kocham, a teraz w wolnych chwilach ogrywam Metro na PS5.

Jedyne czego się obawiam to jak przesiąść się z 55 calowego TV na ekran 15 calowego lapka ... Jest sens podłączyć go pod TV?
znaczy się nie lubisz strzelanek multiplayer, a lubisz single player. Możesz podłączyć do tv, ale jak 4k to może być ciężko. Chociaż z dlss może da radę jak pokombinujesz z ustawieniami.
 
@lugasek
Trochę jestem zacofany w tych PCtowych giereczkach, masz info czy Disco Elysium jest spolszczone? Robili fanowskie spolszczenie i nie wiem czy linki z grą PL latają.
Mam dostać Game Pass Ultimate na 3 miechy za free to popatrzę co i jak, a tak polecasz jakaś gierkę by wypróbować mojego nowego lapka? Tylko nie FPS bo nie umiem w te gry ;)
Osobiście polecam zagrać w nowego Battlefielda, który ma niedługo bete (zalinkował @lugasek) nawet mimo tego, że nie lubisz strzelanek. A z gamepassa polecam:
Dishonored,
Psychonauts 2,
A Plague Tale,
Bloodroots,
Code Vein (jeśli lubisz Soulsy),
Control (strzelanka ale widok zza pleców),
Gearsy,
Curse of the Dead Gods,
Hades,
Darkest Dungeon,
Dead Space 1,2 (3 najsłabsza),
Doom Eternal (mimo, że strzelanka),
Resident Evil VII,
Outlast 2
Nier Automata,
Ori,
The Evil Within 1,2
 
Niestety dalej na nie ma, tego co wiem ekipa z grajpopolsku miała plan, ale wydawca obiecywał w którymś patchu dorzucić polską lokalizację, więc nie wiem czy się finalnie za to zabierali.
Dzisiaj pod newsem na ppe o fizycznym wydaniu Disco Elysium gość pracujący w Koch Media Poland praktycznie potwierdza, że polska lokalizacja to kwestia czasu. Mam więc nadzieję, że nie każą nam długo czekać ;)
 
Dzisiaj pod newsem na ppe o fizycznym wydaniu Disco Elysium gość pracujący w Koch Media Poland praktycznie potwierdza, że polska lokalizacja to kwestia czasu. Mam więc nadzieję, że nie każą nam długo czekać ;)
jeszcze Araby i Turki przed nami


z tego co widzę to głosowałem w maju 2020 :)
 
Dzisiaj pod newsem na ppe o fizycznym wydaniu Disco Elysium gość pracujący w Koch Media Poland praktycznie potwierdza, że polska lokalizacja to kwestia czasu. Mam więc nadzieję, że nie każą nam długo czekać ;)
Dusiński potwierdził?
 
Dusiński potwierdził?

Nie wiem, posługuje się nickiem na tym portalu, mam nadzieję że to nie jakiś fake.

@lugasek
To głosowanie to o kant tyłka potłuc ;)
 

Nie wiem, posługuje się nickiem na tym portalu, mam nadzieję że to nie jakiś fake.

@lugasek
To głosowanie to o kant tyłka potłuc ;)
Oficjalna informacja prasowa więc info legit.
 
Back
Top