GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jest promka na Switcha. 10 zł.
Polska wersja, napisy. Zajebiście, że ceny z promocji są po mału takie jak na duże konsole. 
IMG_20210628_160824.jpg
 
Jak oceniasz Switch-a, warto zakupić chociażby wersje lite? Twoja jedyna konsola czy posiadasz również PS4/5 lub Xbox-a One/ Xbox Series X?
Mam PS4 i wszystkie poprzednie w sumie też, ale nie pamiętam kiedy grałem. Z przenośnych mam PSP i miałem Vite.
Zależy jakieś masz parcie na granie. Ja kupiłem Switcha ze względu na brak czasu na granie przy TV.
Porty wyglądają często dużo gorzej jak na stacjonarkach, ale grać idzie. Także jest to na pewno plus jeśli nie ograłeś ich na innych konsolach, tu masz opcje pograć na kiblu w Wieśka np. Ale przy Luigi, Mario czy Zeldzie grało się mega i to jest ten miód który Nintendo od zapewnić.
Odstraszają chyba tylko ceny. Zarówno portów jak i ekskluzywów, aczkolwiek po mału zaczynają tanieći pojawiać się fajne promki jak choćby na Metro.
Co do wersji to już sprawa indywidualna. Ja wole mieć dużego Switcha, bo pewno za jakiś czas będę grał z córką.
Ale grając na przenośnym nie odczuwam dyskomfortu, także jeśli posiadasz jakieś duże konsole to na moje śmiało możesz brać Lite t bardziej że jest sporo tańszy.
 
Jak oceniasz Switch-a, warto zakupić chociażby wersje lite? Twoja jedyna konsola czy posiadasz również PS4/5 lub Xbox-a One/ Xbox Series X?
Lite to się nadaje do wyjebania na śmietnik. Bierz klasyka z dockiem. Bardzo dobra konsola, ale trzeba pamiętać, że gry od nintendo są specyficzne.
 
Lite to się nadaje do wyjebania na śmietnik. Bierz klasyka z dockiem. Bardzo dobra konsola, ale trzeba pamiętać, że gry od nintendo są specyficzne.
Dlaczego Lita tak słabo oceniasz? Czy podobne zdanie masz o graniu przenośnym w klasycznym Switchu?
 
Dlaczego Lita tak słabo oceniasz? Czy podobne zdanie masz o graniu przenośnym w klasycznym Switchu?
Możliwe, że trochę przesadziłem :mamed:
Ale dla mnie, mniejszy ekran, brak możliwości zdokowania i grania jak na normalnej konsoli to OGROMNE minusy. Granie przenośne dla mnie to podstawa w takich konsolach, ale czasami fajnie się wpiąć w dok i pograć na czymś większym. Do tego możliwość grania we 2 po odpięciu joyconów (wiadomo, że wygoda słaba ale jednak) no i możliwość grania w ringfit - to jest coś prze-zajebistego. To DLA MNIE przemawia za zwykłą wersją.
 
Możliwe, że trochę przesadziłem :mamed:
Ale dla mnie, mniejszy ekran, brak możliwości zdokowania i grania jak na normalnej konsoli to OGROMNE minusy. Granie przenośne dla mnie to podstawa w takich konsolach, ale czasami fajnie się wpiąć w dok i pograć na czymś większym. Do tego możliwość grania we 2 po odpięciu joyconów (wiadomo, że wygoda słaba ale jednak) no i możliwość grania w ringfit - to jest coś prze-zajebistego. To DLA MNIE przemawia za zwykłą wersją.
Zależy co kto lubi, ale docking nie przemawia do mnie w ogóle.
P.S. Nie wyszukuj tego w google
 
Dlaczego Lita tak słabo oceniasz? Czy podobne zdanie masz o graniu przenośnym w klasycznym Switchu?
Przychylę się do tego co pisał @PIR dla mnie lite to taka trochę pół konsola bo w porównaniu z wersją ze stacja dokująca traci się część jej atutów. Chociażby masz ten komfort, że gry takie jak Zelda lepiej hulają w docku, a jak masz w domu gościa to zawsze można pograć we dwóch przykładowo w Mario party. Oczywiście jeśli ma to być tylko handheld do gry w podróży np. w Hadesa no to spoko, choć sam bym osobiście na trasę wolał coś do ogrywania klasyków. Nowinki gier tylko na tv 8)
 
Przychylę się do tego co pisał @PIR dla mnie lite to taka trochę pół konsola bo w porównaniu z wersją ze stacja dokująca traci się część jej atutów. Chociażby masz ten komfort, że gry takie jak Zelda lepiej hulają w docku, a jak masz w domu gościa to zawsze można pograć we dwóch przykładowo w Mario party. Oczywiście jeśli ma to być tylko handheld do gry w podróży np. w Hadesa no to spoko, choć sam bym osobiście na trasę wolał coś do ogrywania klasyków. Nowinki gier tylko na tv 8)
Wszystko zależy czego oczekujesz, ale kupując świadomie Lite wiesz porostu że jest to handheld i na pewno w tym wypadku nie jest to pół konsola. Z resztą oczywiście się zgodzę. Pamiętać jeszcze trzeba oczywiście o cenie gdzie oscyluje pewno w stosunku około 1 : 2
 
Dead Space powraca! ależ to było straszne gówno w pozytywnym sensie:dismay:

Oby dali od razu remake trzech części w jednej cenie. Jedna z najlepszych gier starej generacji. Jedynka i dwójka to na pewno top horrorów jeśli chodzi o gry. Aż dziwne, że nikt nie zrobił z tej gry filmu.

Dodatkowo czekam na następcę fight night-a, oby firma utarła nosa EA, zapowiada się świetnie.
 

Diablo 2 Resurrected - Open Beta (20.08 - 22.08 | PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5 i PS4)​




@andrzej_t.
Beta - to nie dla mnie... może @szplin

:lesnarhappy:
 

Back4Blood Public Beta w dniach 12 - 16 sierpnia.​



424979_1.jpg






@andrzej_t.
 

Back4Blood Public Beta w dniach 12 - 16 sierpnia.​



424979_1.jpg






@andrzej_t.

Bierz, w sam raz dla Ciebie :tysoncoffe:
 
Back
Top