GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Na Humble Bundle za niecałe 10 euro Tom Clancy Wildlands, Kingdom Come: Deliverance i Borderlands GOTY + jakieś pierdoły.
 
Na E3 zostały ogłoszone gry, które będą dostępne w Xbox Game Pass.
  • Starfield – 11 listopada 2022
  • S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart Of Chernobyl – 28 kwietnia 2022
  • Back 4 Blood – 12 października 2021
  • Contraband – brak daty premiery
  • Sea of Thieves A Pirates Life – 22 czerwca 2021
  • 12 Minutes – 19 sierpnia 2021
  • Psychonauts 2 – 25 sierpnia 2021
  • Fallout 76: Steel Reign – 7 lipca 2021
  • Fallout 76: Expedition The Pitt – 2022
  • Party Animals – 2022
  • Hades – 13 sierpnia 2021
  • The Ascent – 29 lipca 2021
  • Somerville – 2022
  • Halo Infinite – listopad 2021
  • A Plague Tale: Requiem – 2022
  • Slime Rancher 2 – 2022
  • Shredders – grudzień 2021
  • Atomic Heart – brak daty premiery
  • Replaced – 2022
  • Grounded: Shroom and Doom – 30 czerwca 2021
  • Among Us (Xbox) – brak daty premiery
  • Eiyuden Chronicle: Rising – 2022
  • Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes – 2023
  • Age Of Empires IV – 28 października 2021
  • The Outer Worlds 2 – brak daty premiery
  • Microsoft Flight Simulator (Xbox) – 27 lipca 2021
  • Forza Horizon 5 – 9 listopada 2021
  • Redfall – lato 2022
 
Przeszedłem Wieśka 3 (wysokiej klasy gra) i myślę sobie: super się grało, może odpalę sobie jedynkę i dwójkę i doznałem szoku. Nie wiem o chuj chodzi, ale mój zabytkowy komputer był w stanie obsłużyć trójkę na średnich detalach i przy zablokowanych max 30FPS raz w ciągu całej gry nastąpiła jedna lekka zamułka i spadek do 25 klatek. Natomiast wiedźmin 1 na max detalach (hehe) przy pierwszych minutach gry notorycznie spada do 15-16 FPSów mimo wykorzystania 20-30% mocy karty i procesora.
Dwójka na minimalnych wpierdala mi 100% mocy i nagrzewa kartę tak, że po 5 minutach wyłączam z obawy o jej sprawność.
Pojebana akcja
 
Przeszedłem Wieśka 3 (wysokiej klasy gra) i myślę sobie: super się grało, może odpalę sobie jedynkę i dwójkę i doznałem szoku. Nie wiem o chuj chodzi, ale mój zabytkowy komputer był w stanie obsłużyć trójkę na średnich detalach i przy zablokowanych max 30FPS raz w ciągu całej gry nastąpiła jedna lekka zamułka i spadek do 25 klatek. Natomiast wiedźmin 1 na max detalach (hehe) przy pierwszych minutach gry notorycznie spada do 15-16 FPSów mimo wykorzystania 20-30% mocy karty i procesora.
Dwójka na minimalnych wpierdala mi 100% mocy i nagrzewa kartę tak, że po 5 minutach wyłączam z obawy o jej sprawność.
Pojebana akcja
Może jakaś aktualizacja windowsa lutowała w tle. Masz ssd?
 
Tak, chociaż ciężko mi stwierdzić czy przy innych grach też by się tak nie działo bo od kilku lat to grałem tylko w Mafię II i Wieśka, ale te dwie normalnie działają.
stare wieśki to na ultra powinny chodzić. Spatchowane masz te gry? Może jakieś stare wersję niezoptymalizowane.
 
stare wieśki to na ultra powinny chodzić. Spatchowane masz te gry? Może jakieś stare wersję niezoptymalizowane.
Na steamie mam automatyczne aktualizacje ustawione.
Na forum CD projektu pełno tematów ludzi z podobnym problemem, coś chyba średnio te wieski działają. Trójka chyba najbardziej stabilna.
 
Na steamie mam automatyczne aktualizacje ustawione.
Na forum CD projektu pełno tematów ludzi z podobnym problemem, coś chyba średnio te wieski działają. Trójka chyba najbardziej stabilna.
Przy jedynce jak zmniejszysz grafikę to też klatki spadają? Przy dwójce może kartę przegrzewa, bo jak dałeś na low to masz ponad 100fps i karta się poci.
 
Back
Top