GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Screenshot (8).png


:kis:
 


 
Ja czekam z niecierpliwością. Zapowiada się wybornie. Lubię czasem pomiędzy UFC od Ea wrócić do fight night champion, bo niestety nic innego nie powstało od tego czasu.
Mnie wcale nie siadło UFC od EA wole już popykać w te stare UFC 3 bodaj od THQ o ile się nie mylę
 
Mnie wcale nie siadło UFC od EA wole już popykać w te stare UFC 3 bodaj od THQ o ile się nie mylę
Ja się przesiadłem, ale potrzeba było sporo godzin żeby przyzwyczaić się do mechaniki. Najgorsze że z każdą kolejną częścią jest to samo uczucie. UFC od thq dawało jakoś więcej frajdy.
 
Najlepiej wypierdolić gierkę z dysku i dalej w nią nie grać. Nie warto, kurwa

Znudziła mi się już Fifa i UFC, a z fabularnych Valhalle mam na dysku. A mam mało czasu na gierki, więc chciałem w chwile to pograć, bo akurat oglądam The Last Kingdom i mnie naszła wena :lol:
 
Znudziła mi się już Fifa i UFC, a z fabularnych Valhalle mam na dysku. A mam mało czasu na gierki, więc chciałem w chwile to pograć, bo akurat oglądam The Last Kingdom i mnie naszła wena :lol:
A to nie tak, że zdobywasz te materiały i możesz w każdym momencie wypierdalać stamtąd? Ja właśnie jadę Asgard.
 
Back
Top