GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

28wmke.jpg
jabłkiem nie nacierałem nigdy.
 
Panowie będę miał możliwość pograć w nowego Resident Evil Village. Tylko nigdy nie grałem w żadną cześć z tego. Można śmiało odpalać na pałę, to najnowszą czy to jakoś łączy się z innymi wcześniejszymi?
 
Panowie będę miał możliwość pograć w nowego Resident Evil Village. Tylko nigdy nie grałem w żadną cześć z tego. Można śmiało odpalać na pałę, to najnowszą czy to jakoś łączy się z innymi wcześniejszymi?
Jeśli masz możliwość to zagraj w RE 7 biohazard, świetna gra i z tego co czytałem to jest jakieś połączenie z Village.
 
Panowie będę miał możliwość pograć w nowego Resident Evil Village. Tylko nigdy nie grałem w żadną cześć z tego. Można śmiało odpalać na pałę, to najnowszą czy to jakoś łączy się z innymi wcześniejszymi?
Village to jest kontynuacja i środek trylogii jaką planują. Pojawiają się też postacie z całej serii, ale 7 koniecznie do ogrania wcześniej.
 
Panowie będę miał możliwość pograć w nowego Resident Evil Village. Tylko nigdy nie grałem w żadną cześć z tego. Można śmiało odpalać na pałę, to najnowszą czy to jakoś łączy się z innymi wcześniejszymi?
RE8 to bezpośrednia kontynuacja RE7, ale na początku możesz obejrzeć wideo z podsumowaniem wydarzeń z 7 części. Fabuła w poprzednich Residentach i tak jest pojebana jak lato z radiem. Możesz śmiało lutować.
 
Za zakup 4 puszek Monstera z aplikacją Żappka dają kod na 30 dni Game Pass PC, konwertowalne na 20 dni Game Pass Ultimate.
 
Podobno jest mocny blamaż, mieli rok przerwy na dopracowanie, dołożenie silników pod next gen, wersja 2021 była identyczna jak 2020, każdy się spodziewał czegoś super, a jest lipa.
Właśnie ściągnąłem i trochę pograłem, shit jak nie wiem co. Nie polecam nawet za darmo. Widać że chcieli wypuścić przed nową FIFA ale odbiło im się to czkawką. W połowie listopada ma być jakaś aktualizacja, poza tym jest tylko 9 zespołów, 5 z Europy i 4 z Ameryki południowej.
 
Właśnie ściągnąłem i trochę pograłem, shit jak nie wiem co. Nie polecam nawet za darmo. Widać że chcieli wypuścić przed nową FIFA ale odbiło im się to czkawką. W połowie listopada ma być jakaś aktualizacja, poza tym jest tylko 9 zespołów, 5 z Europy i 4 z Ameryki południowej.
to se odpal era futbolu 2002
 
Back
Top