GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

za darmo i jeszcze narzekają hejtery.
received_358605075966620.jpeg
 
Każdy kto ma, tak powiedzmy, pół godzinki to polecam tego Dagona na Steamie (za darmo). Nie jest to gra tylko interaktywna powieść na podstawie Lovecrafta. Fajne, jest klimacik . Polecam w nocy i głośno. Chciałbym żeby więcej jego powieści tak adaptowano.
 
Pany Jany. Tutaj są spece, a tam huja się znam, więc mam pytanie. Jeden pad do Ps4 mi sie zjebał. Nie wiem jak to wyjasnić słowem pisanym, ale np. że tak jakby lewa gałka sama mi latała,w gierce. Był u mnie kumpel, chcieliśmy rypnąć mecza w fife, i ja nie byłem w stanie zmienić drużyny, bo jak by non stop się zmieniało samo, jakbym przytrzymywał tą lewą gałke cały czas. Spróbowałem odpalić bodajże The Last of 2, żeby zobaczyć, to tam na przykład, co chwila obraca się w inną stronę, albo lezie gdzie sama chce, i grać się nie da. Da się to jakoś naprawić, czy pad do wyjebania i trzeba nowy kupić?
 
Pany Jany. Tutaj są spece, a tam huja się znam, więc mam pytanie. Jeden pad do Ps4 mi sie zjebał. Nie wiem jak to wyjasnić słowem pisanym, ale np. że tak jakby lewa gałka sama mi latała,w gierce. Był u mnie kumpel, chcieliśmy rypnąć mecza w fife, i ja nie byłem w stanie zmienić drużyny, bo jak by non stop się zmieniało samo, jakbym przytrzymywał tą lewą gałke cały czas. Spróbowałem odpalić bodajże The Last of 2, żeby zobaczyć, to tam na przykład, co chwila obraca się w inną stronę, albo lezie gdzie sama chce, i grać się nie da. Da się to jakoś naprawić, czy pad do wyjebania i trzeba nowy kupić?
Dryfujący analog to dość powszechna usterka i da radę ją naprawić.
 
Dryfujący analog to dość powszechna usterka i da radę ją naprawić.

Tylko, że on wiesz, jakby dobrze siędzi, tylko nie wiem, może coś w środku się napierdoliło, i właśnie w gierkach lata na wszystkie strony. Tylko jeśli mam gwarancję, to dawać to na gwarancję (bo nie pamiętam na ile miałem kupując i kiedy to było szczerze mówiąc) czy to jakieś spece od takich rzeczy są? Bo sam za huja, nic nie będę rozkręcał, bo potem nie skręcę.
 
Tylko, że on wiesz, jakby dobrze siędzi, tylko nie wiem, może coś w środku się napierdoliło, i właśnie w gierkach lata na wszystkie strony. Tylko jeśli mam gwarancję, to dawać to na gwarancję (bo nie pamiętam na ile miałem kupując i kiedy to było szczerze mówiąc) czy to jakieś spece od takich rzeczy są? Bo sam za huja, nic nie będę rozkręcał, bo potem nie skręcę.
Analog może siedzieć dobrze, wyrobiła się prowadnica lub dostał się do środka jakiś syf i styki cały czas odbierają sygnał wychylenia analoga. Jak masz gwarancję to jak najbardziej, jak nie to do serwisu, często prowadzą takie sklepy z używkami Google pomoże. Naprawa nie należy do tych kosztownych.
Tu masz video, które pokazuje co najpewniej jest uszkodzone.
 
Analog może siedzieć dobrze, wyrobiła się prowadnica lub dostał się do środka jakiś syf i styki cały czas odbierają sygnał wychylenia analoga. Jak masz gwarancję to jak najbardziej, jak nie to do serwisu, często prowadzą takie sklepy z używkami Google pomoże. Naprawa nie należy do tych kosztownych.
Tu masz video, które pokazuje co najpewniej jest uszkodzone.
e

Gracias za odpowiedź. Czyli muszę znaleźć gwarancję, czy jeszcze jakby ją mam, bo nie pamiętam na ile ją miałem. A jak nie to trzeba jak mówisz szukać, kogoś kto to ogarnia. Bo sam za z pomocą Youtube i google, to pierdole sam się za to zabierać. Nie mam takich umiejętności, a jeszcze coś spierdole, to się okaże że i tak musze kupić nowy, to stracę czas :D
 
Kiedyś się grało i tak myślę czy nie kupić sobie fm21, czytałem opinie to pozytywnie się ludzie wypowiadają, tylko nie wiem czy za dużo czasu to nie pochłonie bo trochę trzeba bylo siedzieć przy tym
Ja próbowałem te nowe FMy, ale jakoś mi kompletnie to nie siadło. Może jakbym dłużej posiedział to bym się przekonał.

Zanim kupisz zalutuj sobie demo, a najlepiej to poczekaj do FM22, bo premiera niedługo. Wtedy złapiesz promki na 21.
 
Back
Top