GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Evangelista - miesięcznie przezaczam ze 100 zł na kulturę,od płyt z muzyką po książki. W cenie jednej gry mogę mieć 3 płyty lub ze 2 ksiązki. Dorosłego człowieka może usprawiedliwić to,że po za grami są również wydatki o wiele bardziej istotne. Nie wydam pieniędzy na gre,którą mogę przejść w pół dnia. Moja idea jest taka,że ktoś musi sobie zasłużyć na to abym skorzystał z jego produktu. Samo jego wydanie,nie jest dla mnie żadnym powodem. Jeśli ściągne pierwszą część i po jej ukończeniu będę zadowolony,to następną prawdopodobnie kupie.Tak jak jest u mnie z muzyką - ściągam,słucham,jest ok to kupuje,nie to won do kosza i zapominam o artyście. Gra nie kosztuje parę zł, a 100 to dla mnie bardzo dużo i przeliczam to na czas w jakim dany produkt będzie mnie bawił. Nie widzę nic złego w piraceniu jeśli ma ono doprowadzić do kupowania produktu w przyszłości. I tak jak wspomniałem na początku - nie naparzałem w gry jakieś 10 lat,więc trochę czasu potrzebuje,aby się przekonać,czy to w ogóle mi się jeszcze będzie podobać:)
 
@Yagiel



Kupuj używki i odsprzedawaj na allegro, na tym się najmniej traci, a nie musisz piracić. Jeżeli mówisz, że długo nie grałeś, to nie musisz kupować przecież samych nowości za ponad 100 zł. Ceny konsol też poszły sporo w dół, także można plejkę kupić w okazyjnej cenie. Co do tego, czy jakaś gra Ci się spodoba, to się nie obawiaj - teraz jest taki wybór, że coś Ci musi podejść. Na dzień dobry możesz sobie kupić God Of War 3. :)
 
@szady - tylko komp :) PS3 mi zupełnie nie potrzebne:) Tak dużo grać na pewno nie będę żeby kupować PS3:) Więc od razu używki odpadają,ze względu na steamy :] God Of War 1 mam za sobą, w 2 też grałem:) Świetna gra:) Po prostu na kompie przetestuje nowe tytuły,zobacze jak wszystko teraz się ma i tyle:) Podejrzewam,że Wiedźmina i nowego Maxa dość szybko kupie, bo o pierwszym słyszalem same zajebiste rzeczy a Max Payne 1 i 2 to dla mnie najlepsze gry w jakie grałem. Tylko poczekam,aż cena troche spadnie:) Jest jakieś demo? Grał ktoś? Jak wypada na tle serii?
 
Yagiel ja tez nie mam za duzo czasu na gre ale z dosiwadczenia wiem, ze ps3 czy ogolnie konsole to duzo wygodniejsza rzecz niz granie na kompie i mozna ze znajomymi w vs pogac :D
 
Komputer to komputer wiadomo, ale w gry również wiadomo że lepiej na konsoli.



Zresztą teraz Xbox ma mieć cuda nie widy jak internet na głos itp.
 
Ja byłem kiedyś zagorzałym pecetowcem, ale jak miałem upgrade'ować co roku sprzęt, bo nowsze gry mi nie chciały działać, to zwątpiłem. Początkowo denerwowało mnie sterowanie padem, ale przyzwyczaiłem się i teraz bym już nie grał na klawiaturze. :) Zwłaszcza w FPS'ach było to uciążliwe, ale teraz śmigam w CoD'a aż miło. Nie gram tyle co kiedyś, wiadomo - praca, obowiązki, itp., dlatego jak znajduję czas, to wrzucam płytkę i jazda, żadnego instalowania, pieprzenia, obniżania detali, żeby płynniej chodziło. No i z kumplami czasem niezła zabawa pograć przy piwku przez split-screena na czterech w jakąś strzelankę czy samochodówkę.



edit: Jak chcesz grać na full detalach (a czemu miałbym nie grać, jeżeli wydaję kasę na oryginalną grę), to musisz upgrade'ować co roku, może półtora. Druga sprawa, że ja nikogo nie mam zamiaru przekonywać do zakupu konsoli. Jeden woli peceta, drugi plejkę. Jeden brunetki, drugi blondynki. ;) Tyle w temacie.
 
Jeżeli co roku musiałeś upgrade'ować sprzęt to znaczy, że te upgrady były nie wiele warte :-)
 
Tylko PC. Anty konsole.



Ja robię upgrade kompa co 2-3 lata za kwote 400-700 zł i mogę grać we wszystko. :-)
 
Ja mam x360, ale i tak zdecydowanie wolę grać na PC. Więcej symulatorów, strategii no i FPSy do których na konsolach mam antypatie. Upgrade robiłem średnio co 2-3 lata. Kiedyś sobie policzyłem "czy się opłaca" konsola czy PC i zależy ile kto gier kupuje w roku. Bo tutaj jest największa różnica. I jak bierzesz średnio 15-20 gier w roku to lepiej wychodzi PC, a jak 10 i mniej to konsola. Niezależnie co by mi wyszło z tych wyliczeń to i tak zmieniałbym części w PC. PC FOREVER :) since 96.
 
Mogę faktycznie się mylić, bo mam jednego laptopa od kilku lat do pracy, a do gier plejkę.
 
067757bacb47a03ac92f0b11298eaa38.gif








A ty jak często czyścisz swój PC ? :D
 
Właśnie zostałem udupiony wirusem "findamo.com" i np. dlatego wolę mojego x-klocka.



Nowy ACIII robi wrażenie :



 
moze dlatego, ze mi wszystkie assassiny podchodza, to samo co ty mozna powiedziec o wszystkich codach medalach i tym podobnych
 
Ja jestem konsolowcem;) Jak nie znajdziecie dla przeciwwagi w redakcji PCtowca będziecie mieli problem;););)
 
no i juz bardzo szybka przewaga konsolowców :-) a jeszcze nie zaczelismy sypac argumentami, czemu konsola lepsza :-)
 
Back
Top