GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

By pograć z bratem, brat będzie musiał kupić drugą kopię gry. Jeżeli jednak udostępnisz bratu konto, to automatycznie tylko jeden z Was w danej chwili będzie mógł grać. Tak jak konflikt adresów IP. Za logowanie się w tym samym czasie obaj dostaniecie bana i żaden z Was nie pogra. Czy jest to legalne? Nie. Ponieważ reguluje to umowa jaką zawarłeś ze STEAMem instalując go i zgadzając się na warunki jego użytkowania. Oczywiście, udostępnianie konta STEAM na innych komputerach jest legalne tyle, że jeżeli to my jesteś po drugiej stronie tego "innego" komputera. W końcu po to powstała ta platforma, by grać gdziekolwiek na swoim koncie. Sęk w tym, że nikt nie musi wiedzieć, że to nie my, a nasz brat używa właśnie naszych loginów:-).


Co do piratów, to oczywiście są obejścia różnorakie, pirackie serwery czy nawet cracki całkowicie obchodzące te programy, jednak to kwestia tylko singleplayera.
 
@ Evangelista: myślę ,że robi się gorsze rzeczy w zakresie legalności , niż udostępnienie hasła bratu do oryginału gry ;-)
 
Halo 4, Splinter Cell Blacklist i co najważniejsze... nowy, POLSKI (robiony przez ludzi z People Can Fly) GoW.
 
Intel I5 4x3 6mb cache



Ati Radeon HD6850 HDMI DVI 3D



8gb DDR 3 1333mhz



1000gb sata



audio hd 5:1



za 2500. Dobry zakup?:)
 
Widzieliście nową legendarną Forze? wygląda zajebiście ;]



btw. teraz leci EA na żywca.



http://e3.gamespot.com/press-conference/ea-e3/?tag=Topslot;EaPressConferenceLive;EaPressConferenceLive;WatchTheLiveStream
 
@Yagiel - bierz. Jestme przeciwnikiem łączenia Radeonów z Intelem, ale to są najlepsze produkty na rynku.
 
Czy to dobra wiadomośc to okaże się w przyszłości. na chwilę obecną jestem zaniepokojony że zrobią z tego kolejny sezonowy tasiemiec. Tym bardziej, że UFC od THQ jest zajebiste.
 
WATCH DOGS



original.jpg
 








Watch Dogs na razie zniszczyło wszystkich na targach.



Bardzo ładna grafika, ŚWIEŻY pomysł, KLIMAT. No i ta akcja z skrzyżowaniem. Coś czuję, że przednia gierka się szykuje. Zapewne pod koniec 2013, ale warto czekać.



Jak widać na wyżej zamieszczonym filmiku, nie trzeba robić gry, w której eliminujemy przeciwników w tempie 30 na minutę, a produkcja potrafi przykuć do monitora i trzymać w napięciu.
 
Czekam na te gry:

Assassin's Creed III
Dead Space 3
Watch Dogs
NFS Most Wanted
Tomb Raider
GTA V
 
Ja czekam na Resonance. Przeszedłem demo i gra naprawdę warta swoich pieniędzy.


http://www.gog.com/en/gamecard/resonance
 
średnio mi się podoba pomysł UFC z EA. Mi zdecydowanie bardziej podoba się gra od THQ, animcja, sterowanie ogólnie większy miód płynie z serii Undisputed. EA może z tego zrobić tasiemca jak FIFA, średnio zmieniającego się co sezon. Jakoś nie widzę za dużo pozytywnych cech w tej decyzji
 
to teraz trzeba jakos sprowadzic extrema do niemiec, zeby sobie recenzje wszystkich nowosci oblukac.



gral/gra ktos z was w demon`s soul?
 
Opad szczenki! QD to mistrzowie.







Nowy GoW:











Co do The Last of Us - jaram się :) Wiara bręczy, że klon Uncharted ale się nie zgadzam. Będzie trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni :)
 
To Beyond jakoś mnie nie porwało. Bardziej film niż gra, a ja tego nie lubię.
 
Nowy GOW i gra twórców Heavy Rain zachęcają do powrotu do PS3 :-). Jak narazie E3 niestety bez szału.
 
Back
Top