GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

To prawda, ja po przestawieniu sterowania na classic dopiero poczułem tę grę. Wcześniej totalnie nie wiedziałem co się dzieje.
 
Mi się z EA MMA kojarzy niestety pływanie po macie i prowizoryczna garda ale poza tym jest ok.
 
wlasnie poruszanie się po macie wyglada smiesznie w porownaniu z ufc ale fedor i rutten nadrabiaja to dla mnie
 
Ale za to kombinacje w stójce marzenie jak sie nauczysz robić to super płynnie wygląda.
 
Szukam jakiejś miłej strzelanki do postrzelania w zombie, Dead Island, Left for dead czy może coś innego wybrać? Co polecacie?
 
Rzeczywiście w EA MMA parter jakby dodany na siłę, ale dla mnie plusem jest to, że łatwiejszy od tego z UFC. Generalnie gra jest bardziej arcadowa od Undisputed, któremu bliżej do symulatora.



Miałem nadzieję na drugą część, ale chyba lipa będzie. Bellator ma mieć swoją grę, Strikeforce'a wykupiła Zuffa, także nie bardzo byłoby na czym oprzeć promocję gry (chociaż jakby dali Kejesdablju :-))



@Ogor



Ja gram aktualnie w Red Dead Redemption Undead Nightmare na PS3 - dodatek do RDR właśnie z zombiakami. Nie jest to typowy FPS, ale gierka bardzo wciągająca
 
gierka z licencją na ksw ? cholera bez najmana bylby straszny syf. ciekawe co to bedzie ta gierka bellatora. w sumie nie głupi pomysł by był jakby zrobili gre z licencjami na jakies mniejsze fedki niz te topowe + wolnych zawodnikow
 
W Half Life też są zombiaki :-)



zombie.jpg
 
a co myślicie o Dead Island? The Walking Dead również wygląda kozacko i nie wiem za którą z nich sie zabrać:)
 
@Yagiel - The Walking Dead to gra podzielona na epizody. Maksymalnie dwie godziny zajmie Ci jej przejście (tzn. pierwszego epizodu), pisałem o niej wcześniej.
Dead Island jest ciekawe, na tą grę poświęcisz zdecydowanie więcej czasu. Mimo dużego terenu, wielu misji pobocznych i głównych, jest to wciąz gorsza produkcja od L4D czy The Walking Dead.
 
Dzięki:) Na pewno obczaje wszystkie tytuły które wymieniłeś, zaczynając od TWD i DI:) Mam wiele do nadrobienia więc sobie układam tytuły w które musze zagrać w pierwszej kolejności:)



Jaki Windows najlepiej się nadaje pod współczesne gry?
 
@Yagiel - niektóre gry nie uruchomią się pod innym, niż Windows 7. Mam wersję 64-bitowego Windows 7 Professional i bardzo chwalę sobie użytkowanie tego systemu. Ale spoko, mam również dobrą wiadomość - moja siostra morduje dużo gier na Windows XP i wszystko (póki co) działa bardzo dobrze.



Jeśli już Panowie zdecydowalibyście się na oryginalną wersję L4D (kiedyś na allegro do 50zł) , to śmiało się zgłoście po kolegę do gry w multi ;) Swoją drogą, inny sens grania w L4D, niż dla wielu graczy, nie istnieje.


PS: Zdecydowanie odradzam Windows Vistę...
 
Wypadalo by wyjasnic ze kazda z tych gier jest inna-



L4d to taki Serious Sam gdzie naparzasz bezmyslnie zombiaki z roznego rodzaju broni.



TWD to gra w ktorej akcji za wiele nie ma (sporadyczne walenie po klawiszach jak cutscenach z RE5) a koncentrujesz sie na bardziej na decyzjach i rozwiazywaniu zagadek jak w klasycznych przygodowkach-wez x uzyj razem z y itp itd



DI (moim zdaniem najlepsza z nich wszystkich) gra z watkiem i domieszka RPG-g sporo questow-ulepszanie broni i postaci.



I jest dluuga co cieszy.



Tyle ode mnie
 
ah mam podjarkę:D od czasów kiedy kupowałem lub piraciłem gry,dużo się zmieniło. pojawiły się jakieś steamy,originy,zupełnie nie wiem o co chodzi. Rozumiem,że nie ma co pożyczać gier od kumpla bo nie zadziałają na innym kompie niż jego ? Jak to jest z piratami? Współczesne zabezpieczenia są na tyle mocne,że nie ma co ściągać,tylko trzeba kupić? Na start wolałbym nie wydawać kilkuset zł na gry, w które nawet nie, wiem czy bede potrafił grać :P
 
Dead Island to świetna gra, mnóstwo questów pobocznych i fajne zróżnicowanie terenu (kilka aktów, a każdy w zupełnie innej lokacji). Jedyne co mi się nie podobało, jeśli chodzi o aspekt rpg, to to, że zombiaki awansują razem z tobą, dlatego mimo wysoskiego levelu swojej postaci nie czujesz tej "mocy". Do plusów należy zaliczyć także zajebisty klimat zaszczucia i fajny system walki, opierający się głównie na broni uderzanej. Broń palna również jest, ale głównie używa się maczet, maczug, kijów itd (każda postać specjalizuje się w innym rodzaju broni). Mimo kilku błędów i niedociągnięć gra wciąga, a jest dosyć długa, zwłaszcza, jeśli wykonujesz misje poboczne.



Left 4 Dead to już zupełnie co innego. Typowa sieciowa strzelanka, grając w to samemu zanudzisz się, ale grając ze znajomymi zabawa jest super. Nie ma tutaj questów (nie licząc zadań, które musisz wykonać, aby przejść dalej), musisz isć do przodu i walić w zombie czym popadnie. Właściewie gra, ani na chwilę nie zwalnia tempa. Tutaj także masz różne rodzaje broni, jednak częściej korzysta się z broni palnej.



The Walking Dead nie grałem, ale to jest bardziej przygodówka niż gra akcji, więc nie wiem czy tego szukasz.



Jeśli chodzi o w miarę nowe gry akcji z zombie to polecam jeszcze Resident Evil 5. Nie grałem w to zbyt długo, ale gierka była przyjemna.



Co do mnie, ja zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem przy Dead Island i tą gierkę ci polecam najbardziej.
 
To ja się wtrącę i powiem, że z Residentów zdecydowanie bardziej polecam 4 niż 5. Klimat zdecydowanie fajniejszy :)
 
Super:) Dead Island brzmi bardzo zachęcająco na początek:)



Co do windowsa,to czy takie coś, to pełny produkt?(nie żaden klucz,licencja, pirat etc)



http://allegro.pl/ms-windows-7-home-premium-sp1-64-bit-oem-pl-fv-i2390810879.html



Jak wygląda sytuacja z oryginalnym windowsem - czy w razie gdybym sformatował komputer, to potem będzie problem aby zainstalować system ponownie? tyczy się to również,czy mógłym go zainstalować na innym kompie(nie,żeby był zainstalowany na dwóch na raz,mam na myśli zmiane swojego kompa na inny)
 
@Yagiel - instalowanie oryginalnego systemu na dwóch kompach jest prawdpodobnie możliwe, dopóki nie aktywujesz tego systemu online. Jeśli nastąpi przypadkowo jego aktywacja, to mówiąc krótko - życzę powodzenia ;)


Produkt akurat tego gościa wydaje się dziwny - żadnych zdjęć ani informacji szczegółowych. Liczba komentarza również nie budzi mojego zaufania wobec niego. Wnioskuję tylko, że jest to system na nośniku CD/DVD, ale pewności nie mam.



Gdy sformatujesz komputer, wgrywasz system normalnie. Nie spodziewałbym się żadnych problemów.
 
emulator dolphin + Resident Evil Remake - najlepsz gra o zombie jaka powstała.



polecam Max Payne 3 , fani serii na pewno się nie zawiodą.
 
ah mam podjarkę:D od czasów kiedy kupowałem lub piraciłem gry,dużo się zmieniło. pojawiły się jakieś steamy,originy,zupełnie nie wiem o co chodzi. Rozumiem,że nie ma co pożyczać gier od kumpla bo nie zadziałają na innym kompie niż jego ? Jak to jest z piratami? Współczesne zabezpieczenia są na tyle mocne,że nie ma co ściągać,tylko trzeba kupić? Na start wolałbym nie wydawać kilkuset zł na gry, w które nawet nie, wiem czy bede potrafił grać :P


Tak. Dzisiaj kupując grę na STEAMa przypisujemy ją do jednego konta. Jeżeli kolega chciałby Ci pożyczyć grę przypisaną już do jego konta, to musiałby Ci podać dane do własnego konta, inaczej nie zadziała. Jednak jest to nielegalne. STEAMy i Originy powstały właśnie jako następstwo piracenia jako ochrona własności intelektualnej twórców. Narzekanie na to jest jak marudzenie, że kopiąc pod sobą dołki sami w nie wpadamy. Gdyby piractwo nie istniało nigdy żaden STEAM by nie powstał o czym świadczy geneza tego programu. Na Allegro często ludzie sprzedają gry STEAMowskie razem z kontami, jednak często okazuje się to wałkiem. Taka osoba później zgłasza kradzież konta i mamy po graniu, a cwaniaczek odzyskuje wszystko.


Po drugie dzisiaj na piratach nie pogramy w Internecie. Takie Diablo III czy StarCraft 2 mają własne serwery, które wykrywają oryginał. Za niedługo dojdzie do tego, że w piraty pogramy tylko w singleplayer.
 
a czy wszystkie gry teraz są na STEAMach i Originach? Pożyczanie jest nielegalne - to brzmi jak "puszczę ci fajną piosenkę,ale nie mów nikomu,bo to nie legalne" :D. Słyszałem,że podobno oprócz tego, w nowych grach jest tak jak z windowsem - przy instalacji przypisują się do jednego kompa, prawda to?
 
Nie wszystkie, ale ostatnio większość deweloperów robi wersje na platformy cyfrowe jak właśnie STEAM, Origin czy GW. Tu nie o pożyczanie chodzi, a o rynek wtórny. Dawniej kupowało się grę, a później ją sprzedawało kolegom czy na Allegro. Dzisiaj kalkulacja jest taka, że rynek wtórny to strata dla wydawców. Nawet jeżeli 30 % ze zbioru osób chętnych na kupno danego produktu sięgnie po niego ponieważ nie da się go kupić używanego, to i tak jest to bardziej opłacalne niż właśnie ten nieszczęsny rynek wtórny. Rozumiesz, zmuszją tym żeby gracze kupowali ze sklepów, a nie od siebie. Od obczajenia gry jest YouTube, Let's play'e czy dema/triale.



Z tym co słyszałeś, to jest nieprawda. STEAM ma to do siebie, że można go używać gdziekolwiek jesteś. Jego wielką zaletą jest to, iż nawet jak zgubisz pudełko z grą i płytę, to możesz grę zawsze ściągnąć cyfrowo ponownie na swoje konto. Ja ostatnio odinstalowałem STEAMa i wszystkie gry mi się usunęły. Jednak w każdej chwili mogę je ponownie ściągnąć. Także kupujesz raz, a dobrze. Gry przypisują się do konta, nie do komputera.
 
No to spoko,dzięki za odpowiedź,trochę mnie uspokoiłeś;) Z ciekawości jeszcze zapytam,jakie piraci mają na to rozwiązanie? W sieci nadal są wszystkie gry - jak sobie radzą oni właśnie z tymi cyfrowymi kontami?
 
Sporo gram w gry, ale na kompie ostatnio bardzo rzadko, właśnie z powodu tych wszystkich steamów, internetowych aktywacji i innych pierdoł, na które nie mam siły. W związku z tym słabo się orientuję.



Kupuję sobie grę, która wymaga steama. Zainstalowałem, przypisałem do konta steam i gram. Chcę pozwolić bratu, aby też sobie zainstalował na swoim kompie i grał, ale używając mojego konta steam. To jest legalne? :D
 
Back
Top