GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Watch Dogs rwie dupsko - najdłuższy pod względem oglądania gameplay. To będzie tylko na konsole? Pierdzielić urlop trzeba zakupić jakiś sprzęt :] BTW, wiemy już czym może się skończyć podawanie danych na FB :-)
 
Ciekawe też, jak nowy Hitman wypadnie. 4 była najlepsza z serii, ale ta częsć, ma być zupełnie inna.
 
Z tego co widzę na Gamespocie to Watch Dogs ma być również na PC :) Wygląda świetnie, oby tylko proporcje między graniem a oglądaniem filmu nie były zachwiane
 
4 była najlepsza z serii
Zgadzam się - szczególnie zakończenie miażdży. Widać w tej grze, że metody zabójstw zostały jeszcze lepiej dopracowane, niż w poprzednich częściach.
Trójka była najsłabsza, bo od pewnego momentu był to odgrzewany kotlet z I.

Pomimo wyjścia gry z dwuletnim opóźnieniem, oczekuję na nowego Hitmana z niecierpliwością.
 
W 4 nie miałem okazji zagrać. 3 rzeczywiście słaba. Dwójkę ograłem na wszystkie sposoby a nadchodząca część zapowiada się wprost wybornie!
 
Miłośnicy Champions menagera pomóżcie! nie wiem dlaczego nie działa mi cm2 ;/



http://cm-2.prv.pl/ tutaj do zassania pełna wersja ( 3,25 mb :-)) .Jak chce wejsc do gry to mam dziwne kolory i jest zamazany obraz.mam win xp
 
W 4 nie miałem okazji zagrać.




To żałuj, świetne i klimatyczne misje, kazda z osobna. No i multum sposobów na wykonanie zadania.



A co do tego Watch Dogs, to ciekawe ile z tego to czysta interakcja, a ile skrypty. Mam nadzieję, ze to nie bedzie kolejne call of duty w którym owszem, wszystko pięknie wyglada, ale tylko dlatego, że jest oskryptowane aż do bólu jajec.




Jak dla mnie 2 najlepsza , 4 średniak , 3 słabiutka


A dla mnie 2 właśnie sredniak, sporo nudnych misji było. jak np. przeprawa przez dolinę w śniegu.
 
@Matthew



Fabuła i zwroty akcji (esencja tej gry!) na wysokim poziomie. Podzczas przesłuchań, bardzo dobrze odwzorowano reakcje ludzkie. Być może zaskoczy Cię zamknięty świat i liniowość(!), co w grach tejże firmy nie jest codziennością.


Zdecydowanie polecam. Mam nadzieję, że nie zrazisz się do tej gry , jeśli na początku napotkasz problemy z instalacją...
 
ok,na chwile obecną dałem sobie spokój z cm2.



Mam inny juz problem



zassałem commandosa 2 na laptopa i nie chce mi się uruchomić bo jakiś problem jest z directx'em.



http://peb.pl/problemy-techniczne/46653-commandos-2-wielki-problem.html tutaj koleś wyjanił że

Ta gra jest optymalizowana dla Microsoft DirectX 8. Musisz mieć sterowniki zgodne z DirectX 8 dla twojej karty graficznej i karty dźwiękowej. Chociaż DirectX 8 jest instalowany z grą, twoja karta graficzna i dźwiękowa nie będą aktualizowane dla DirectX 8.


ja mam chyba 9c i co mam zrobic? jeszcze raz zainstalować direxcta czy co?
 
@@Matthew



Jak dla mnie rewelacja. Oczekuję od gier jakiś nowych przeżyć i właśnie LA Noire takie oferuje. Co prawda jest parę minusów: po pewnym czasie da się zauważyć monotonność misji, świat niby otwaarty a tak na prawdę nie ma co w nim robić opórcz jeżdżenia z punktu A do B.



Ale fabuła, soundtrack (aż język szczypie by spoilerem rzucić :D), twarze no i ogólna zabawa w detektywa. Ogien. 9/10 jak w mordę strzelił.



Gra nie jest dla każdego. Albo będziesz zachwycony jak ja, albo zrezygnujesz z niej bardzo szybko bo i takie opinie słyszałem.



PS: ale jestem słabym recenzentem :D
 
Jako że jestem komplentym laikiem w tych sprawach, a swoją maszynę kupowałem jakieś 2 lata temu, ale już wielu gier nie udźwignie. Także ktoś się orientuję i teraz trzeba wydać na kompa mniej więcej żeby wszyściutkie nowości śmigały? z 2-3 tysiące?
 
@mojso


Parę stron wcześniej Yagiel podał swoją konfigurację. Cenę również (2500 bodajże). 2-3k to standardowy przedział, aby maszyna udźwignęła wymagania współczesnych gier.
 
Fuck nie mogę uwierzyć, że tyle dobrych gier wyjdzie a ja na razie nie mam czasu, żeby w to wszystko grać. X360 stoi, używany raz na 2 miesiące, duże zaległości w grach, które już są na rynku, a tu takie rzeczy zapowiadają na E3. Mimo wszystko, jak trochę córka podrośnie, będę uczył ją grać w UFC, Splinter Cella itp :)
 
Z czego najlepiej ssać gry? Jakieś dobre strony z torrentami? Bo z serwerów na pebie czy darkwarezie to raczej ciężko.Ewentualnie,żeby nie robić tutaj jakiś nielegalnych akcji,to w profilu mam link do mojego twitta:) Nie to,że mam zamiar być piratem, bo zwykle kupuje oryginały,ale jako świeżak, potrzebuje sie trochę oswoić :) Moim pierwszym zakupem pewnie będą obie części Wiedźmina:) Widziałem wczoraj w sklepach, komplecik za 60 zyta,więc 30 za jedną gre, co wygląda porządnie:) Zdziwiło mnie również to,że Battlefield 3 i CoD:MW były a Auchan po ok 50 dych(w inncyh sklepach ok 120) i mam pytanie - czy to realne czy mi na oczy padło?:P
 
kupując ps3 oduczyłem się grać na piratach, o ile na psx czy na ps2 zdarzały mi się tak jakoś ps3 nie mam serca przerabiac i cholernie mi się podoba moja wystawka gier w tych oryginalnych pudełkach xD
 
Mi nawet szkoda było PS2 na piraty przerobić ;] Z resztą po co, jak miałem je w czasach kiedy gry po kilkanaście zł schodziły;]
 
Ja tylko słyszałem o jakimś jailbreak'u czy coś takiego, ale nie za bardzo się tym interesowałem.
Ja bym się bał, że mi ps3 zbanują i nie będę mógł na necie grać.
 
Obecnie bany na xboxie to naprawde rzadkosc. Jedynie wychodzą groźne aktualizacje, które mogą cofnąć przeróbke.
 
Ja na swojej PS3 gram na oryginałach. Mam kilka gier na półce, ale często kupuję na allegro używki. Przechodzę gierkę i jak mi się znudzi, to odsprzedaję za podobną cenę. Z koli mój znajomy ma przeróbkę (jailbreak) i jedzie na piratach (pełno tego w sieci). Największym minusem tego rozwiązania jest niemożność grania w sieci, bo skutkuje to szybkim banem. Jestem przeciwny piraceniu, ale jeżeli koniecznie chcecie kupić jailbreake'a (w formie pendrive'a), to nie polecam allegro, ponieważ właśnie te aukcje są monitorowane przez Policję.
 
Z czego najlepiej ssać gry? Jakieś dobre strony z torrentami? Bo z serwerów na pebie czy darkwarezie to raczej ciężko


Yagiel, najlepiej po prostu kupować. Twórcą też należą się pieniądze za ich pracę. Używanie torrentów będąc dorosłym człowiekiem nie ma usprawiedliwienia. Ściągając "kopię" czegoś i udostępniając ją za darmo później (poprzez seedowanie) równoznaczne jest z okradaniem deweloperów.
 
Ja od kilku lat robię tak, że najpierw ściągam grę, pogram kilka godzin i jak mi się spodoba to kupuję i dopiero młócę do końca. Już nie kupuję kotów w worku, a samo demo (które co raz rzadziej się pojawiają, albo jak już dev wypuści to miesiąc po premierze) za mało pokazuje. I nie zaopatruje się w gry w pudełku, od dwóch lat same klucze, różnice w cenie zazwyczaj 30%-40%.
 
Ja od kilku lat robię tak, że najpierw ściągam grę, pogram kilka godzin i jak mi się spodoba to kupuję i dopiero młócę do końca.


Tylko, że sporo dzisiejszych gier da się przejść w te kilka godzin. :D
 
Zachęcilsiście mnie tym LA Noire, a właśnie zastanawiałem się w co by tu pograć, mam tylko nadzieję, że wersja na PCta jest podobnie grywalna jak i na konsole.



A i mam do Was pytanko o Jdownloadrea, otóż wrzuciłem teraz tam wszystkie linki, niby ściąga mi się maksymana prekość pierwszego parta, ale czy ten program działa podobnie jak klient torrent i mogę wyłączyć PCta w każdej chwili a on doknćzy mi ściąganie tego parta czy będzie pobierał od początku?
 
Back
Top