GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pod względem "dobrych gier" ? Takie określenia są tylko i wyłącznie subiektywne, i nic nie warte. Każda platforma jest dobra. Tylko każda do innego rodzaju/typu gier i upodobań. Ja sobie nie wyobrażam grania bez PC. Esport, strategie, mmo, moba, mody, symulatory, i wiele innych gier nie uświadczysz na konsolach, a dla mnie to jest właśnie to co przyciąga mnie do grania, a nie kolejne oskryptowane na maxa fps/tpp. Mam konoslę i mam PC bo interesowały mnie konkretne tytuły, a nie platforma i debilne kłótnie PC>konsola.







Grajcie w co chcecie i na czym chcecie bo najważniejszy jest fun !
 
Pod względem mechaniki wygląda owiele gorzej od swojego poprzednika, i te mechy troche przekombinowane Blazkowicz to już chyba 200 la t tam powinien mieć :D
 
heileris: Owszem Halo 1 i 2 z poprzedniego Xobxa wyszlo na PC ale trzeba pamietac ze wyszły grubo po wersii na docelową platforme czyli Xbox :D czasy kredy ale niema Halo 3 ,Odst , Reach i najnowszej cudacznej 4eczki .Co do Gears of War 1 to takze wyszedł na PC chyba rok po docelówce :) nigdy nie wyszła za to 2 czesc 3 i najnowszy Judgment. Granie w Gearsa 1 z 2006 r. to jak lizanie lizaka przez szybke,dopiero teraz te tytuły pokazują graficzny pazur i sa usprawnione pod względem rozrywki multi do granic mozliwosci .pozdro
 
a na konsole nie ma Starcrafta, nie ma Baldurs Gate itp. i mimo całej sympatii do swojego xboxa, z komputera nie mogę zrezygnować.
 
Wojenki sprzętowe to najżałośniejsza rzecz jaka istnieje w środowisku graczy. Te zakompleksione zjeby nie mogą zrozumieć tego, że każdy sprzęt jest dobry i każdy jest potrzebny do czego innego. Ja osobiście w gry akcji wolę grać na konsolach, ale jest mnóstwo gier w które zagrasz tylko na jednej platformie i tak jest zarówno w przypadku konsol jak i peceta. W Old Republic nie zagram na konsoli, podobnie jak w większość gier strategicznych. Poza tym w tych wojenkach tak naprawdę nikt nie ma swojego zdania, każdy uważa, ze najlepsze jest to co ma w domu, a to sprawia, że jest to jeszcze bardziej żałosne i budzące politowanie. Ja osobiście gardzę tym tak, że bardziej się chyba nie da.
 
Niestety takie wojenki były, sa i beda. Cod vs BF, LoL vs Dota, Ps vs Xbox. Prawda jest taka że tak naprawde wiekszość ludzi chciała by miec wszytskie konsole lub jedną bez tzw ex-ów.



Tak naprawde nigdy niemogłem zrozumiec tych wojenek. Jeden lubi to drugi lubi tamto, każdy ma inny gust na c... kłótnie o to która konsola lub gra jest lepsza? Powinnismy cieszyc sie że mamy dobre gry an każdym sprzecie i każdy może wybrać coś dla siebie.



Co do wojenek to w wiekszosci buduja je "dzieciaki" ktorym poprstu sie nudzi lub nieumieja otworzyc sie na inne gry lub czuja zagrożenie wobec swego ukochanego tytułu.
 
Wojny sprzętowe miały dawniej sens. Teraz to tylko sam gimnazjalny hejt. R.I.P. Krzyś Kubeczko!







 
Ale się zawiodłem nad "Metro: Last Light" wszystko w tej grzej jest gorsze od jej poprzedniczki z wyjądkeim poprawionego modelu szczelania i fizyki.Klimat jest już nie tak gęsty,gra jest o wiele prostsza i do tego grafika jest o wiele gorsza od poprzedniej odsłony sprzed 3 lat !!!



Jak tak może być by sequel miał gorszą grafikę od ostatniej część.Większość tekstur jest rozmytych i strasznie kanciastych.Gra wygląda jak by była prequelem "Metro 2033" a jest odwrotnie.Nie ma już tzw "dynamicznego oświetlenia" jakie wystepowało poprzednio.Tu żaden przedmiot/ściana itp nie rzuca cienia !!!.Jest po prostu tak że latarka czyni miejsca bardziej jasnym i tyle,zero fizyki i logiki.



Już chyba strandartem zaczyna się robić fakt,że kontynuacje gier na konsolach nie koniecznie po kilku latach muszą być ładniejsze od poprzednich części ale również mogą być jeszcze brzydsze.Jak wskazały ostatnie części Dead space i Crysic
 
Myślę, że szczelanie jest fajne ....



Grafika jest bardzo ładna. Gra ma na prawdę dobry klimat i ciekawą historię. Chcesz ładną grafę to włącz grę na PC :)
 
heh no mój wielki błąd.nie mogę coś edytować



niestety ale mam starego kompa,także lipa.



To jest dla mnie niepojęte,że takie gówna się tworzy na konsole,Nie dość że jest gorzej pod względem graficznym,to jeszcze gra wygląda jak by była robiona na początku tej generacji konsol
 
Na PC gra wygląda znacznie lepiej niż poprzednia część, która wg mnie była kiepska.







Stare Metro u mnie czasem muli, a np. FC 3 idzie bez ścinki na full detalach.
 
KILROY wersja na konsole miała w ogóle nie powstać, dopiero po naciskach wydawcy się za nią zabrali.
 
madafaka nie wiedziałem o tym,słyszałem tylko że firma miałała problemy finasowe i pracowała w ciężkich warunkach



Ale i tak jak dla mnie nie usprawiedliwia to fuszerki jaką odstawili twórcy względem konsol.Tym bardziej że w wielu materiałach prasowych przed premierą,przechwalali się mówiąc że wersje na xboxa i ps3 nie odstają zbytnio od PC



A tu całkiem odwrotna sytuacja ,że nawet zastanawiałem się czy nie mam przypatkiem jakieś lewej wersji albo coś nie tak z konsolą
 
dobra optymalizacja kodu i na konsoli da sie zdziałac cuda, co pokazuje FC3 i najnowszy Tomb Raider



Pomimo tylu lat ile mają na karku konsolki to grafa porównywalna z niewielką róznicą na korzysc PC w tych grach
 
Yo, jakie polecilibyście najlepsze gry do co-op na PS3? Podawajcie tytuły przy których najlepiej się bawiliście :-).
 
Evangelista, Army of Two: The 40th Day. Nie wiem jak z nową częścią, ale przy tej bawiłem się z kumplem w wakacje (plus obowiązkowo sześciopak) wybornie. Może jeszcze jakiś CoD? Modern Warfare 2 i 3 mają świetne misje Spec Ops dla dwóch graczy, gdzie można śrubować wyniki. Poza tym chyba Left 4 Dead jeżeli masz konsole podłączoną do neta (Ty i osoba obok, plus 2 osoby online). Zdecydowanie najlepiej bawiłem się w copie w Gears of War, ale niestety nie ta konsola : D
 
Kane & Lynch 2, Seria Lego (zwłaszcza Batman i LOTR), Rayman Origins, Twisted Metal : Black.



rozumiem , że chodzi o coop na jednej konsoli ?
 
@mungo:



1. odpal SC, podlacz sie do bnetu



2. poszukaj grupy SC MMARocks (lub wklej do czatu na sc: starcraft://group/2/8937 )



3. dolacz







:D :D :D







Na razie jestem tam ja i Tar-Ellendil wiec ilosciowo szalu nie ma, ale za to jaka jakosc! :D
 
!!!



The Walking Dead + Back to the Future: The Game + Hector: Badge of Carnage + Poker Night at the Inventory + Puzzle Agent 1 i 2 + Sam & Max: Devil's Playhouse + Wallace & Gromit's Grand Adventures



http://www.humblebundle.com/weekly
 
Dzihados tak uczynię :)



Co do co-op to Kane & Lynch mi się podobał pod tym względem, chociaż Gearsy to dla mnie niedościgniony ideał. Szkoda że nie na tą konsolę.
 
Back
Top