GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jakoś tak wyszło, że jeszcze nie, generalnie kupowałem w polskich sklepach i nie miałem tego problemu, poza tym jestem zwolennikiem gier w pudełkach ;).
 
Resident Evil: Revelations daje rade. Przypomina cześci 1-3 i jest fajnie podzielony na rodziały, przed którymi leci skrót wydarzeń z gry, więc można rozgrywac partyjki długości ok 30-40 min., odłożyć gre na dzień i wrócić bez obaw, że się zgubi wątek:)
 
Ja jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów, a raz nawet pomógł z transferem kasy do US i A.
Btw Grida 2 dzisiaj sprawdziłem przez godzinkę i całkiem fajnie się jeździ. Pamiętam, że w jedynkę swego czasu całkiem dużo grałem i myślę, że przy kontynuacji też trochę czasu spędzę.
 
myślałem , że tylko u mnie jest taki problem z YT. czasami , żeby w ogóle ruszył filmik muszę oglądać w max 360p ...
 
No nowy yt jest koszmarny, przewijasz film i zaczyna się buforować od nowa, łapie zwiechy, zmienia rodziałke. Gówno takie się zrobiło, że siok.
 
Mam to samo - paradoksalnie cieszę się, że Wy też tak macie :D Już miałem do TP dzwonić, że mi coś z łączem porobili.
 
A mi się wydaje, że to gorzej, bo gdyby to Twój internet robił takie rzeczy, to mógłbyś to naprawić, dzwoniąc do Twojego dostawcy internetu, a z youtube niestety gorzej, bo kto Cię posłucha? Pisałem maila do allegro w sprawie przywrócenia nowego wyglądu, to nawet nie raczyli mi osobiście odpisać, tylko dostałem maila automatycznego. Duże firmy mają w dupie użytkowników niestety.
 
a tą metodę, która się pojawiała na wielu forach ktoś sprawdzał ?



http://www.wykop.pl/ramka/1457993/jak-sprawic-by-youtube-i-twitch-tv-szybko-wczytywal-filmy/



wpisałem i chyba coś tam pomogło, zobaczymy jak będzie na dłuższą metę.
 
Halny widzę optymista. :) W życiu przecież nie zrobiliby takiej akcji. Wydali pewnie niemało hajsu na nowy layout, więc nie będą wszystkiego wycofywać, bo komuś się nie spodobało. Jakby był tak koszmarny, że pół internetu by tym huczało to wtedy jakaś tam szansa by było. W tej sytuacji można sobie co najwyżej zapamiętać powiedzenie - deal with it. :D
 
Zobaczyłbyś forum allegro w momencie gdy zmienili layout na stałe już. 9 na 10 tematów było o przywróceniu starego wyglądu.(sorry, za błąd w poprzednim poście) Ale allegro miało wszystko w dupie. Także huczało i to dosyć mocno. Musiałem chociaż spróbować, bo niecierpię tego nowego allegro i generalnie ograniczyłem używania tego portalu aukcyjnego do minimum.
 
Ale mi chodziło o dużo większą skalę niż mała burza na forum allegro o którego istnieniu wie pewnie mniej niż 10% wszystkich użytkowników. Zrobiłem nawet test i na 7 zapytanych osób żadna nie wiedziała, że allegro ma jakieś forum. Miałem na myśli akcję co najmniej jak w przypadku Wykopu ostatnio. To inni musieliby o tym pisać, żeby była jakakolwiek szansa na zmianę.


Edit: Poza tym ten nowy layout nie jest aż taki zły moim zdaniem. Wiadomo, że się musi człowiek przyzwyczaić, ale mi aż tak bardzo nie przeszkadza.
 
Podobno sprzedający na allegro piszą jakieś listy do serwisu i przenoszą się na ebay bo od wprowadzenia nowej szaty graficznej sprzedaż spadła im o 80% - widoczność aukcji. Nie wiem ile w tym prawdy, gdzieś przeczytałem.
 
No i są problemy z opłatami za przesyłkę. Nie da się ponoć zapłacić raz za kilka przedmiotów (na różnych aukcjach z tego samego sklepu) i koszta rosną, ludzie nie chcą kupować etc.
 
No, akurat co do przesyłki to zazwyczaj jest w aukcji/o mnie podane, ile się płaci, względnie w mailu się można dogadać, ale faktycznie, znacznie gorzej dla mnie się nowe allegro prezentuje.
 
Ja tak szczerze nie widzę różnicy w funkcjonalności Allegro po zmianach, ale fakt, ja tylko kupuję.
 
Na allegro zmalała przejrzystość.. kiedyś widziałeś ile osób kupiło dany przedmiot a teraz widzisz ile sztuk kupiono i to strasznie myli.. w popularności... Starsze osoby nie ogarniają nowego allegro zadużo wyskakuje jak się na coś najeżdza...
 
Mnie tylko wkurza, że za ostatnie osiem książek, które kupiłem, dostałem tylko jeden komentarz zwrotny (ocena). Co, ja mam się upominać o to?
 
ja od jakiegos czasu tez zadnego komenta nie dostalem -.-



natomiast co do nowego wygladu to ja tez nie jestem jego fanem, taki portal powinien byc przedewszystkim funkcjonalny i przejrzysty, a nie tysiac piecet reklam produktow i innego gowna, wchodzisz w kategorie to pierw na pol strony wyskakuje ci jakis "promocji" i produktow, a dopiero n asamym dole lista podkategorii
 
Ktoś z Was wie czy pod amazona trzeba mieć cały czas podpiętą kartę kredytową?
 
zmiany na allegro najbardziej mnie wkurzają, kiedy szukam jakieś aukcji na telefonie. Wcześniej zaznaczało się wiele opcji w filtrowaniu, naciskało "szukaj" i wyświetlały się wszystkie spełniające kryteria. Teraz po każdym jednym wpisie w filtrze, strona odświeża się na nowo. Gdy mam ledwo zasięg, to wkurza mnie czekanie za każdym razem.
 
Back
Top