GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Niedługo się rozpoczyna turniej Survivor GameZ na Twitchu w DayZ !



http://pl.twitch.tv/team/survivorgamez
 
Epickie to było! Szkoda Sacriela bo trzymałem kciuki ogłądając równolegle jego stream. Świetna akcja na wieży międyz Pandą i drugim kolesiem. Chyba musze odkurzyć swoją kopię DayZ. Na 1000% będę oglądał kolejne edycje :-)
 
Takie zasady były, wprowadziły trochę chaosu. Gdyby ten koleś na końcu nie skupił się na kolesiu ze staffu to wydaje mi się, że i tak został by zastrzelony z tej wieży. Sacriel zginął bo go Downfall zaszedł od tyłu, nie widziałem tam "ingerencji" adminów.
 
Jest gdzieś w necie opis fabuły Deus Ex:HR? Taki ze spoilerami, ukończyłem Brakujące Ogniwo, a że z oryginału już się sporo zapomniało, więc chciałbym doczytać :)
 
z13981080Q.jpg
 
Po tym Survivor Gamez znowu napaliłem się na DayZ. Oglądam gameplaye Frankiego, sa mega zajebiste ;).



Gra ktoś z Was w DayZ? Adib? Jeżeli tak to na jakich serwerach gracie?
 
Mam problem z pierwszym Deus Ex. w pewnym momencie, zawiesza się i nic nie idzie z tym zrobić. patchować raczej nie trzeba bo to wersja cyfrowa z muve,więc zakładam,że jest aktualna. Miał ktoś podobny problem?
 
dodam tylko, że zawiesza się w konkretnej lokalizacji. minus taki,że poprzedni save to poprzednia misja :/
 
To jest jakieś miejsce, gdzie można kombinować? Wiesz, wybór między bieganiem po jakichś wentylacjach/hakowaniem a strzelaniną? Może trywialna rada, ale spróbuj przejść drugim sposobem, jesli jest taka opcja.
 
Rozwiązałem problem już jakiś czas temu, rozpędziłem się, przebiłem przez ostrzał i wylazłem z tej miejscówki :]
 
Meh, na peceta jednak nie ma tylu gier. Poza tym playstation 4 nie będzie wymagało stałego podłączenia do neta, czyż nie?
 
Meh, na peceta jednak nie ma tylu gier.


Hm? Możesz rozwinąć? Zawsze miałem wrażenie, że na PC jest conajmniej tyle samo, jeżeli nie więcej , różnego rodzaju gier niż na konsole...
 
W sumie nie robiłem badań w tym kierunku, ale czy nie jest tak że dużo jest exclusivów na konsole, a na peceta mniej? Nie mówię o jakichś indie mini gierkach tylko dużych tytułach.
 
na pewno pod względem ilości gier wartych uwagi PC zostaje w tyle za konsolami. nie jest to na pewno taka różnica jak w czasach szóstej generacji ale dalej jest to zauważalne.
 
Tak prawda na PC jest wiecej gier pokroju polonez racer lub symulator farmy :)



Powiedzcie mi czy na PC jest Halo ,Forza ,Gears of Wat ,God of War ,Resistance Uncharted ,Gran Turismo,Last of Us ,Alan Wake ,Tekken ,Doa,Killzone ,Ace Kombat , Infamous ? i wiele innych gier ,Niema i nie bedzie ,Konsole zamiatają PCtem pod wzgledem gier dobrych
 
@up



Alan Wake Collector's Edition + Alan Wake American Nightmare za 1$:



http://www.humblebundle.com/weekly
 
Back
Top