GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

GTA V



Edycja specjalna - 319,99 zł


  • pełna wersja gry,

  • steelbook z ekskluzywnymi grafikami,

  • mapa miasta Los Santos,

  • cyfrowe dodatki: wzmacniacz specjalnych zdolności bohaterów (regeneracja • mocy • szybsza o 25%); Stunt Plane Trials (dodatkowe wyzwania lotnicze); kolejne ubrania dla postaci, specjalne tatuaże, itd.; darmowe bronie (Pistol .50, Bullpup Shotgun i Hammer).



    87232093.jpg




    Edycja Kolekcjonerska - 599,99 zł



    saszetka na pieniądze z kluczykiem,

    czapeczka firmy New Era,

    klasyczne postacie serii do wykorzystania w trybie multiplayer; ekskluzywne pojazdy do singla i mutli,

    specjalne opakowanie.


87232108.jpg
 
Grał już ktoś w Metro Last Light, bo 2033 bardzo mi podeszło a nie wiem jak wypada kontynuacja na jej tle. W sumie ksiązki nie przebije, ale lubie te klimaty.
 
Rock ma chyba gameplay na sowim kanale wiec możesz zobaczyć. Z recenzji można doczytac sie iż to to samo Metro tylko że lepsze.
 
Przed chwilą przeczytałem reckę na filmwebie, a teraz lukam gameplaye. Jutro prawdopodobnie allegro zaatakuję.
 
Dżihados, żyłeś chyba w jaskini :D lub jesteś strasznym leniem. 20 sekund w Google i byś miał wszystkie informacje. 10 sekund na Wikipedii :D







A gra jest lepsza od książki, która naprawdę oprócz klimatu nie prezentowała za wysokiego poziomu. Czekam na osoby chętne do dyskusji :D
 
Ale do dyskusji nt czego? Że gra lepsza od książki? Czy że książka taki sobie poziom ma w sumie? :)
 
Eeee tam , na cohones wiedza lepiej...



Ja z ksiazek opartych na tym uniwersum czytalem tylko "Piter", prawda, momentami meczyl (ostatino robie sie na serio wybredny jesli chodzi o literature, poza tym przeklad nie byl idealny), ale generalnie spoko.



W gre na pewno nie zagram...
 
Również uważam, że gra Metro 2033 była świetna. Kupuję w ciemno drugą część na dniach. Jeżeli jest lepsza niż jedynka jak wszyscy mówią, to czeka mnie dużo zabawy :)
 
Gra zajebista grałem w 2033 i mimo braku szału w grafice wciągała jak kraken statki pod wodę.
 
mimo braku szału w grafice


w gę nie grałem, ale pamiętam jakiś program na Hyperze, gdzie praktycznie spuszczali się nad zajebistością grafiki w tej grze ... albo mi się śniło xD
 
@heileris grałem po premierze ;d



@Mr Cloud a czy ja mówie że to zła gra :D? Nie, wręcz przeciwnie.
 
The Incredible Adventures of Van Helsing - szału nie ma , trochę przekombinowany klon diablo. jest magia, perki, sztuczki, aury i coś tam jeszcze :)



Metro Last Light przebiło 2033. długi gameplay, ładne lokacje i ponownie zajebista fabuła. na plus też Good Ending , które trudniej odblokowac niż w jedynce.
 
Może jestem jakiś dziwny ale złe zakończenie w jedynce wydawało mi się logiczniejsze i bez obejrzenia dobrego w życiu bym nie pomyślał, że zrobiłem coś złego.



Jedynka była bardzo sympatyczna, no i w przystępnej cenie - znaczy ja mam z akcji w ramach promocji Last Light, czyli darmowy kod na steam za lajka. Dwójkę chętnie sprawdzę jak zejdzie cenowo.
 

Microsoft chce nagradzać za oglądanie telewizji


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77323

"Microsoft ma w zanadrzu jeszcze jeden pomysł • system nagród i osiągnięć przyznawanych widzom za oglądanie programów i reklam."
 
Już wyobrażam sobie tych łowców achivmentów :D



U nas achivment za ogladanie 20 minut reklam wpadłby podczas przerwy na Polsacie bez problemu :D
 
W ciągu godziny transmisji w Polsce może być max 12 min reklam.







Ktoś z redacji mnie w tej kwestii dokształcił :P
 
Hang zawsze wydawało mi się że reklamy trwaja dłużej...



Tak wogole mam 24 zaproszenia do Doty 2. Może jest ktoś kto jeszcze gry nieposiada?



Call of Juarez przyjemny fps w klimacie dzikiego zachodu. Ciekawa histora, ładna grafika, klimat!!! jedyny minus to mała ilosc broni i tak naprawde gra polega na: " ja lubie chodzic i strzelac"



Ktoś wogole bedzie kupowac Ps4 na premierze?
 
Back
Top