GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Premiera Dark Souls 2



z14026124Q.jpg
 
Nowe UFC będzie ssało pałkę. To będzie kolejna część EA MMA i nic więcej. Co z tego, że UFC Undisputed 3 było od tej gry 10 razy lepsze? Ja raczej zostanę przy trójce. Po prostu nie wierzę, żeby goście z EA nie zrobili tej gry po swojemu, wszystkie rozwiązania jakie stosowało THQ zostaną pewnie zapomniane.
 
https://www.youtube.com/watch?v=2EhswZYju0s







Lionhead stawia wszystko na jedną kartę, jak się nie uda to mogą się pakować.
 
Na serwerach wisi Remember Me.



Co do EA UFC twarz Bensona według mnie wcale niejest az tak rewelacyjnie odwzorowana. Podobny jest ale spodziewałem sie wiecej. Co do opinni o Ea MMA mi naprzykład bardziej podobala sie stojka (animacja,płynnosc) parter lepszy w UFC 3. Jak połacza aspekty z obu gier to bede zachwycony.



@Tar świetna wiadomosc Fable 1 było jedynym Fable ktore mi sie spodobało. Świetna hsitoria, fajna grafika, dorastanie, ekwipunek, zbroje . Czekam na remake :P
 
drugi sezon TWD :)

https://vine.co/v/b3gbMwUuD1x

i lista gier którą podobno MS ma pokazać na E3:

Halo 5
Killer Instinct
Banjo Kazooie 4: Grunty Land
Forza Motorsport 5
Quantum Break
Halo: Spartan Assault
Ryse
Fable 4
Crackdown 3
Fortnite
Dead Rising 3
Call of Duty: Ghosts
Battlefield 4
The Witcher 3: Wild Hunt
Dying Light
Prey 2
Homefront 2
Beyond Good & Evil 2
Mirror • s Edge 2
Rainbow 6: Patriots
Brother in Arms: Furious Four
League of Legends
 
Prey 2 jest robiony od nowa podobno, przez twórców Dishonored zdaje się. W każdym razie Human Head już nie robi gry, a w kształcie zaprezentowanym kiedyś poszła do kosza.
 
Wujek więcej info nie ma ale raczej pełnoprawna kontynuacja , plotki o tym krążyły jakiś czas temu.
 
To fajnie HR było zajebiste, dla mnie must have. Zobaczymy co E3 przyniesie w sumie dzięki E3 rozstrzygnie się jaką konsolę bardziej opłaca się kupic. Choć narazie PS4 wygrywa o długość konia.
 
Trzeba przyznac że listwa wyglada ładnie. Martwi mnie tylko że mało jest nowych tytułów. Mam nadzieje że te wszystkie "nowe" gry beda wprowadzały znaczace poprawki i beda bardziej innowacyjne niz poprzedniczki.



jestem ciekaw czy Beyond G/E 2 wyjdzie poniewaz ta gra o ile dobrze mi wiadomo miała wyjsc jak Last Guardian.
 
squarenix wypuściło trailer Murdered







capcom ma ogłosić coś na E3 z okazji 30 urodzin . krążą plotki o remaku/reboocie Onimushy albo Dino Crisis.
 
Nie byłbym taki pewny czy nowe UFC będzie słabe. Oddelegowali do niego prawie cały team od Fight Nighta. Natomiast nie liczyłbym na żadne "zapożyczenia" z UFC od THQ, bo EA ma raczej prawa tylko do nazwy, więc z kodu THQ nie będą mogli skorzystać.
 


Remake Fable potwierdzony




Studio Lionhead potwierdziło, że powstanie HD remake pierwszej części Fable. Będzie on nosił nazwę Fable Anniversary i trafi na konsolę Xbox 360 pod koniec grudnia.

Fable Anniversary zawierała będzie DLC Zapomniane Opowieści.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77557

Jak zrobią też na PC to będę w siódmym niebie !
 
Fajnie to wygląda, grałem już w to, ale poprawa grafiki może sprawić, że chętnie to odświeżę. Ale tylko w przypadku wersji PC.
 
Jestem bardzo ciekawy jak to ma wyglądać.







Polepszą grafikę żeby przypomnieć serie, ale ja wolałbym nową grę. Ja grałem w 1 jakiś czas temu, żeby sobie przypomnieć i kolejny raz to samo mi się nie będzie chciało.
 
W Fable Zapomniane Opowieści na PC grałem z 7 razy i za każdym razem super się grało. Bardzo dobra gierka :)
 
Natomiast nie liczyłbym na żadne "zapożyczenia" z UFC od THQ, bo EA ma raczej prawa tylko do nazwy, więc z kodu THQ nie będą mogli skorzystać.


Ale korzystają z ludzi, którzy przeszli z teamu odpowiedzialnego za UFC 3.
 
A to zostało potwierdzone, że ktoś przeszedł do EA? Bo słyszałem o tym w formie plotek. Część ludzi miała być przydzielona do innych projektów THQ.
 
@madafaka wiesz że podałeś jednego z "ex-ów" M$ :P



Mam tylko nadzieje że niebeda chcieli zrobić z tego tasiemcai wydawać co roku dodajac tylko nowych zawodnikow.
 
Back
Top