GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A tyle osób mówiło, żeby wybić sobie z głowy premierę nowej generacji w tym roku :)
Premiera w okresie świątecznym, cena i fizyczny wygląd oficjalnie nieznane jeszcze. Trzeba czekać do E3.

Fragment rozgrywki Killzona mega.
 
ściąganie gier nawet przy wyłączonej konsoli (osobny chip) czy remote play brzmią ciekawie ale ogólnie szału nie było.



edit. podobno potwierdzili przypisywanie gier do jednej konsoli...
 
to, ze powiedzieli to wiesz. jeszcze 5 razy przesuna date premiery. poza tym, jak narazie za malo o tym slychac, zeby wystrzelili z premiera za 4-5 miesiecy
 
Przed PS meeting pojawiła się plotka o premierze w USA w listopadzie. Sony zapowiedziało premierę na okres świąteczny i tak zapewne będzie. Przesuwanie premier konsol występuje bardzo rzadko, dodatkowo okres przed świętami to okres korzystny na zarobienie za nowy sprzęt i Sony będzie starało się trafić w ten czas bez żadnych opóźnień. Okolice Listopada USA/ Japonia a do Europy trafi tradycyjnie trochę później.
 
Ogladam se ten gameplay killzone'a 4 i skok jakościowy porównując generacje 6/7 jest dużo mniejszy. Ale z drugiej strony pierwsze gry na ps3 (cod3) też wyglądały na mocarnie podrasowane giery z ps2 (black).
 
@madafaka wlasnie zrobili cos odwrotnego, potwierdzili ze nie bedzie zadnych blokad dotyczacych uzywanych gier
 
dick, black na ps2 to juz wygladal jakby byl na ps3 :D mega giera, najlepsza strzelanka wojenna w jaka gralem
 
No słyszałem własnie ze jest swietna. Szkoda jedynie, że Bodycount sie nie udał. Duchowy nastepca, zagralbym :s
 
@kid faktycznie , chwała im za to :)



microsoft się teraz pewnie spręża , żeby zaprezentować swój sprzęt . ciekawe czy pójdą na otwartą wojne i wydadzą xboxa w równoległym terminie .



Black na ps2 faktycznie robił wrażenie, był też bardzo trudny na najwyższych poziomach z tego co pamiętam.
 
Jednak dobrze, że nieobejrzałem "premiery" playstation4 na żywo gdyż nic takiego "nowego" narazie nie pokazano. No nic trzeba czekac na cene oraz date premiery. A Blizz jednak od dawna zapowiadał Diablo 3 na konsole, kto pograł w D3 ten wie o co chodzi.
 
http://blog.bioware.com/2013/02/21/mass-effect-3-citadel-reckoning-dlc-announced/



Ostatnie DLC do słynnego Mass Effecta 3.







Premiera 5 Marca.
 
Nie wiem jaki sens mają te DLC, jedynie kase wyciągają za godzine grania a do gry i tak nic nie wnoszą.
 
Nie jarałem się specjalnie PS4 ale po premierze jestem podekscytowany. Zapowiada się bardzo fajnie, jeśli cena faktycznie będzie około 300 $ to jak dla mnie kozak. I tak jak mówiłem, będzie można grać na używkach. Wprowadzenie ograniczeń mogłoby się dla nich skończyć totalną klapą.
 
Lewiatan wnosił do fabuły, a ten dodatek jest pożegnaniem z serią i oceniać będzie można po przejściu bo narazie to tylko zgadywanie i porównywanie z innymi dlc ;)
 
Paczka 6 gier od Ubisoft za 7,90 zł



http://lowcygier.pl/promocje/ubishop-paczka-6-hitowych-gier-za-9-90/
 
Miałem kupować w tym roku konsolkę ale chyba się wstrzymam tym bardziej jeżeli ceny okażą się faktycznie zgodne z przewidywaniami i ich cena nie przekroczy 1500zł (doliczam do tego na wejściu jakieś tytuły, łącznie chcę przeznaczyć około 2,5 tyś). Swoją drogą ciekawe kiedy będą chcieli wypuścić nowego X'a i jakie exclusive'y przygotują na premierę?
 
Ja czekam na wyjście nowej generacji, wtedy może stara stanieje i wreście zagram sobie w UFC 3, chyba, że prędzej wyjdzie na PC.
 
@lugasek



Niepoprawny optymista... Stara nie stanieje, a po jakimś czasie przestaną się na nią pojawiać nowe gry.
 
E tam. Ja do dziś gram na PS2:-)



https://www.youtube.com/watch?v=3Buaid64VC0



Gra jest świetna, gościu na filmiku nie umie grać, dlatego słabo to wygląda.











Czekam jak konsole stanieją, bo interesuje mnie tylko UFC i może Fight night jeszcze, nic więcej.
 
No napewno wydam 600 zł, żeby pograć sobie czasem w jedną gre:-)







Mówiąc stanieją, miałem na myśli, gdy będą kosztować ok 300 zł.
 
Back
Top