GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Co do FMa, którego jestem wielkim fanem, to aktualnie przeżywam odwyk bo na netbooku mi nie pociągnie za dobrze. Ale postawiłem sobie cel po powrocie doprowadzić Indonezje do MŚ i Persije Jakarta do wygrania Azjatyckiej Ligi Mistrzów :D.
 
Ja obecnie prowadze Woking na 6 poziomie rozgrywek Angielskiej Ligi ;D Powinienem awansowac do 5.
 
W FM'a 2008 zagrywałem się dniami i nocami. Na moim największym save czas gry wynosi 17 dni, 10 godzin i 56 minut, rok w grze - 2029. w chwili obecnej z mocą mojego komputera save stał się niegrywalny. Przy przejściu na ekran główny gra łapie wielkiego laga z powodu ogromnej ilości danych które musi przetworzyć i trochę to trwa zanim się odwiesza. Barcelona gra obecnie w Segunda Division B3, czyli trzeciej lidze hiszpańskiej ;). Gram/łem Arsenalem.
 
Kolega opowiadal ze jeszcze w CM'a prowadzil Arsenal, Sola Cambella sadzal na lawce i ten w 2032 gdy przejal Arsenal w roli prezesa zwolnil go :D



outcast nie znudzilo Ci sie granie tak silna druzyna? Pewnie wygrales wszystko co sie dalo :)
 
Grę zacząłem Juventusem i mimo ogromnych sukcesów zarząd mnie zwolnił. Potem tułałem się po trochę słabszych drużynach aż w końcu trafiłem do Arsenalu. Fakt - od kilku ładnych sezonów wygrywam wszystko co się da i m.in. dlatego gra mi się znudziła. Teraz uderzam w FMa 12 i Malagę.
 
assassins-creed-revelations_kontantynopol-spl.jpg




 
Pytanie z ciekawości dla tych co garali w CM 97-98-do ilu sezonów doszliście? mi przy 30 seoznie cos się tneło :D



Outkast minus za Juventus! :P
 
Też kupiłem i żałuję. Singiel jak to singiel, emocjonujący i pełen akcji. Gorzej z multi. Jako sniper preferuję większe mapy a na tych obecnych czuję się jak na wyścigu i najbardziej boję się, że ktoś mi strzeli w plecy. W pierwsze Modern Warfare zagrywałem się godzinami. Było dużo większe zróżnicowanie map, całkiem inny (lepszy) system wyszukiwania serwerów. 60 zł za singla na plus, drugie 60 zł za multi na minus. Zamówiłem już pierwsze Modern Warfare. To stare pożyczyłem komuś na wieczne nie oddanie.
 
Także sądzę, że poprzednie części dużo lepsze. Zwłaszcza MW1. Ale fakt faktem singiel bardzo fajny w MW3 :)
 
Gra ktos w Pro evolution 2012 na Xbox live ?



Jeszcze jedno pytanie : Jaka karte graficzna kupic do 500zl zeby Battlefield 3 w miare przyzwoicie smigal ?
 
Ja mam Radeon HD 4670 i chodzi na low płynnie, ale z winy procka, więc karta powinna starczyć na średnie detale. Dostaniesz ją za ok.200zł więc polecam. Widzę, że dyskusja o CoDzie :-), więc mam zamiar kupić na xkolcka MW1 i MW2, ale tylko do singa, bo do multi mam BF3 i PieCa. Czy ktoś kupuje UFC Undisputed 3 w dniu premiery ? :-)
 
herrflick u mnie na lapku kupionym ponad rok temu (mobilny ati radeon 5670) gra śmiga aż furczy, na stacjonarnym wystarczy coś takiego jak to : http://allegro.pl/hit-sapphire-radeon-hd6790-1gb-ddr5-256bit-dirt-3-i1910381512.html , http://allegro.pl/asus-gtx550-ti-1gb-dx11-ddr5-910-4104-hdmi-wwa-i1911838662.html
 
Mam taki mały problem:



Nie udało mi się nie fartem odebrac przesyłki kurierem DPD i teraz nie wiem czy oni na drugi dzień przyjadą znowu czy muszę im dac znac żeby się zjawili?



Obecnie paczka jest w magazynie.
 
Czyli oni sami bez powiadomienia nie raczą przyjechac?;p



Bo ktoś mi mówił ,że mi na bank jutro dostarczą.
 
Jeżeli nie było Cię w dniu dostarczenia przez kuriera to nie będą codzień przyjeżdżać licząc na to, że w końcu paczkę odbierzesz. Możesz się sam pofatygować po odbiór paczki do najlbiższego magazyny albo telefonicznie umówić sie na odbiór od kuriera.
 
Z tymi kurierami ot bywa roznie. Raz od razu sie dzwonia i sie pytaja, a czasami pomimo tego ze ktos ciagle byl w domu, nie racza sie pofatygowac i pisza do centrali ze nikogo nie zastali (tak mialem w przypadku DPD).



A nikt z forumowiczow nie pyka w Skyrima? Liczylem na jakies komentarze odnosnie tego tytulu, a tu pustki. Reszta tylko Assassin albo FM ;)



Herflick, mam taki sam dylemat bo maja karta sie spier...niczyla. Teraz tez chyba sie skusze na Radeona, zreszta pierwszego w mojej karierze. Ale musze troche jeszcze pogrzebac w meandrach internetu :)
 
Ja ze swojej strony polecam gorąco Radeony, w tej chwili korzystam już z drugiego Radka (po drodze były też dwa GeForcy) i zdecydowanie polecam, dużo mniej problemów niż z produktami nVidi przynajmniej u mnie jak do tej pory.
 
Krótki przegląd gier, w które ostatnio grałem:

Call od Duty: Modern Warfare 3 - najdroższy odgrzewany kotlet na świecie. Pomimo, że twórcy głowili się z nowymi typami misji i akcjami, nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Poza kampanią, nie zmieniono praktycznie nic w trybie rozgrywki - zarówno single, jak i multiplayer.

Battlefield 3 - poprawiona, lecz wciąż przeciętna kampania dla jednego gracza. Ponadto, tryby kooperacji (tylko 6 misji) oraz multi.
Polecam, gdyż widać znaczną poprawę w stosunku do BF:BC2.

Rage - FPS z otwartym światem. Bardzo miło można przy nim spędzić czas, lecz widać niewykorzystany potencjał i niedoróbki techniczne.

L.A Noire - świetna przygodówka, nieco odbiega od innych gier Rockstar Games, w którym mamy nieograniczone pole działania.
Skoro Rockstar , więc jest kontrowersyjna - brutalność morderstw, oglądanie zwłok... Świetny bohater i bardzo fajne przesłuchania.
 
Back
Top