GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Zniecierpliwością czekam na nowego Assasin'a . A obecnie jestem po przejściu gry Deus Ex: Human Revolution.

Cóz, o ile byłem sceptyczny do tej gry, to pierwsze uruchomienie rozwiało moje wątpliwości. Ta gra jest wspaniała! Nieliniowość, dialogi, charyzmatyczny główny bohater , wątek ulepszania ludzi i rozwoju technologicznego, poruszenie problemu władzy...
Ponadto wiele misji pobocznych, które również można rozwiązać na kilka sposobów.
Gra ma kilka wad - stosunkowo mały i ciasny świat, który rekompensuje możliwość zaglądania do wielu budynków/mieszkań oraz stosunkowo mało nakierunkowanie na eliminację przeciwników - przecież to FPS...
Są to najlepsze wydane pieniądze tego lata ;)
Polecam przejsć grę dla zdobycia osiągnięcia "Pacyfizm" i "Ninja kontra system" - pomimo, iż jest to dla mnie wbrew idei gier FPS, to może sprawić wiele problemów i pochłonąc na kolejne godziny.
 
No ja też czekam na Revelations ale jak się okazuje Brotherhood jest po drodze bo wątek jest nieco pociągnięty, a wcześniej myślałem że to osobna gierka tylko z multiplayerem. Stasinek co ogólnie sądzisz o całej fabule drugiej części:? :D
 
@Lucifer_oo


Fabuła dla mnie nie jest najważniejsza w TEJ GRZE i trudno mi cokolwiek o niej powiedzieć :) Liczy się dla mnie rozrywka i grywalność...
 
Mam tak samo z Assassinem. Jaram się tą grą, ale fabuła w niej lata mi koło dupy,jest zresztą nieco zagmatwana. .
 
Gra ma kilka wad - stosunkowo mały i ciasny świat, który rekompensuje możliwość zaglądania do wielu budynków/mieszkań oraz stosunkowo mało nakierunkowanie na eliminację przeciwników - przecież to FPS..


Z Deus Ex to jest taki FPS jak z Tetrisa wyscigi.... Pozdrawiam
 
No to za dużo z tej gry nie wyciągacie panowie bo fabuła w niej jest najbardziej wkręcająca :D
 








Ja sam nie gram za wiele, ostatnio w ogole. Ale moge cos polecic od siebie to Warband, a wlasciwie tylko multiplayer tej gry. Na poczatku trudna, szczegolnie teraz gdy graja wlasciwie sami doswiadczeni gracze.. Swego czasu bylo wiecej po promocji na Steamie(dalej mozna tanio kupic). Z czasem przynosi ogromna satysfakcje, gdy sam pokonujesz 2-3 przeciwnikow kilkoma ciosami toporem, albo dlugim mieczem :D Kilka razy udalo mi sie zrobic taki stosunek k/d ze przeciwnicy autentycznie bali sie do mnie podejsc, nawet w grupie hehehe. Fajna sprawa ;)



A moze ktos ma i gral?
 
Witam, mam już od paru miesięcy konsole PS3 więc jestem chętny na gre w EA SPORTS MMA (co prawda mistrzem tej gry nie jestem ale jakoś ogarniam) i RED DEAD REDEMPATION. Na razie na multi mam tyle gier ale planuje Killzona 2, bo aktualnie mam pożyczoną od kumpla. Na PC cisne w World of Tanks, 7 tier T29 i pare mniejszych tierów, no i oczywiście League of Legends choć dopiero 7 lvl bo za mało czasu mam na tą gre:/.



Nick na PS3: BrainiaCpL
 
Brainiac to cisnij cisnij do t30, w grudniu t34 ma stac sie premium wiec warto go miec.



Ja teraz glownie w FIFE 12 gram



nick na ps3 mb15juve
 
panowie, czy ktoś już ciśnie w nowego football managera?



prosiłbym o opis wrażeń.
 
Ja cisne, na razie nie widze jakichs wiekszych bugow, co bywalo czestym problemem w poprzednich wersjach. Na forum wyczytalem jedynie blad dotyczacy spadku umiejetnosci ustawiania sie u bramkarzy (prowadzonych przez komputer).



Pare nowinek wprowadzono, co mi sie szczegolnie podoba to ze mozna latwo przelaczac taktyki, ustawiasz wyjsciowa i np rezerwowe;



wzbogacony scouting o wiadomosci z pozycji i roli jakie na boisku preferuje dany zawodnik i pare kosmetycznych spraw



Jestem wielkim fanem serii FM wiec dla mnie gra wymiata
 
jeszcze lepszy scouting to niewątpliwie duży plus.



a jak wygląda podpisywanie kontraktów z piłkarzami? coś zmienili?



no i czy to prawda, że gra lata tylko przez streama?
 
Z kontraktami nie widze jakiejs roznicy.



No przynajmniej u mnie zawsze przy logowaniu wlacza sie steam, chociaz mam wersje pudełkową.
 
jeszcze poprzednią można było instalować offline, tej pewnie już nie... czyli zostaje tylko wersja pudełkowa...



a jak transfery? dalej trzeba płacić 3-4 razy większą wartość za dobrego grajka, czy zeszli z tym na ziemię?
 
Jeszcze jakiegos dobrego grajka nie kupilem wiec nie wiem :D



Wersja pudelkowa czy sam klucz do steama to i tak to samo, musisz sie polaczyc z netem i zalogowac online.



Potem masz ten klucz steam do swojego konta przypisany i nie musisz miec plyty w napedzie i grac na jakim chcesz komputerze logujac sie na steama.



Nie sprawdzalem jak to wyglada gdybym stracil polaczenie z int a chcial zagrac w fma.
 
Ja "trochę" gram w FM-a, właśnie spojrzałem na zegarek i jest 4:08, więc widać, że gra wciąga :) 12 podoba mi się o wiele bardziej niż wcześniejsza wersja, wydaje się być bardzie dopieszczona (1 większy błąd po premierze ? wtf ?). Gram w "menadżery" od czasów Bundesliga Manager Hattrick i On The Ball na Amidze. Piękne czasy ... później nadszedł Championship Manager (3 i 01/02 straciłem przy tych grach dzieciństwo :) ). Jakoś się to toczy i chyba jest to jedyny typ gier, który mi się w ogóle nie nudzi. Wszlkie strzelanki, skradanki i "wielkie hity" już mnie jakoś nie jarają. Pora zakończyć na dzisiaj moją przygodę z 3 ligowym Belgijskim zespołem Huy (yeah, rly), którym obiecałem sobie (a jak !), że zdobędę LM.
 
taki zespół jak fc huy rzeczywiście istnieje.....:-)



w fm-ie bodajże 2010 w rubryce stopień wtajemniczenia widniał komunikat w stylu "włączyłeś tryb wakacyjny żeby to zobaczyć" !



wtedy trochę przesadziłem- rzeczywisty czas gry ponad 50 dni.... jestem uzależniony....ale nie wiem czy to wstyd!!!:-)







cm 97-98 to ten ligą angielską i szkocką, czy wcześniejszy?







@ Hang



... tak z innej beczki, po twojej ostatniej wrzutce muzycznej nadrobiłem zaległości i buckethead wciągnął mnie na nowo, prawie tak jak fm, którego wyżej opisałem.



pozdro.
 
To Hang widze ze jestes podobnym fanem tej serii jak ja.



Ja przed CM 01 gralem w inne gry tego typu ale nazw juz nawet nie pamietam. "harasimowicz, swietochowski, chiotis itd. :p"



To moze jakas wspolna rozgrywka? Jakas slabsza liga, druzyny nieznane lub malo znane i walka by awansowac a potem zwojowac cos w Europie?



Hang masz moze jakies ciekawe skiny do nowego FMa? Lub jakies inne dodatki ? (nie chodzi mi o edytory czy scouty bazy danych, tego nie uzywam, psuje to zabawe)
 
Tylko CM 03/04 :D



Swoją drogą ma ktoś dobrego Update 2011/2012 do tego legendarnego CMka ?
 
ja ostatniom gram w gangstera, taka gierka przeglądarkowa, kasyna, dziwki i te sprawy. ogólnie fajna i niedużo osób na serwerze



macie link polecający jak coś:



http://www.gangsstar.com/register/Balsam100ml
 
PC juz za slaby zeby uciagnac to. A dla jednej gry nie bede go wymienial, majac plejke.
 
A propo COD ktoś śmiga tutaj po sieci w COD 4 ? W razie czego ja jestem na serwerach ROC (Reign of Chaos) dość często w godzinach (18:30 - 20:00) pod ksywką John Wayne :D
 
Back
Top