GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

na pc wyszło LIMBO, polecam jak ktoś nie miał okazji zagrać na konsoli



torrent leży na piratebay.



 
Ja od siebie moge polecić World of Warcraft ja mam na te gre zajawke od 5 lat hehe. Wiem że trzeba płacić ale jak dla mnie jest za co hehe.
 
Przeszedłem parę nowości, więc mogę się wypowiedzieć:


1. Duke Nukem Forever - tak, tak...15 lat czekania, słaba grafa i wgl... Nie zgadzam się! Interakcja z otoczeniem, fizyka obiektów, klimat i grywalność! Tak, to mnie pociągnęło w tej grze! Jednocześnie podkreślam, ze można lepiej wydać te 120 zł ,ale gra nie odbiega miernotą od innych tytułów, które przedstawie poniżej. Mam nadzieję, że ta gra jest z ostatnią serii i skońćzy swój żywot, jak zrobiły to inne świetnośći z lat 90., jak Quake , Doom czy Wolfenstein.


2. F.3.A.R - kolejna, trzecia częśc serii F.E.A.R. Polecam przejść grę dwa razy - kampania Paxtonem Fettelem jest o niebo lepsza, niż z udziałem jego brata. Gra zawodzi - nie jest straszna, ani grywalna. I na dodatek krótka. Co innego tryb multi, który trzyma pewien poziom, lecz skopsana fabuła może uśmiercić tą serię.


3. Red Faction: Armageddon - gra jest strasznie podobna do poprzedniczki pod względem modelu zniszczeń i rozgrywki. Co się zmieniło? Zamknięcie świata (tak, nie można pojeździć po Marsie... ) oraz lokacje - tym razem są to podziemia Czerwonej Planety. Zmiany na minus. Rozgrywka przynajmniej jest dość długa.


4. Just Cause 2 - gra, która na rynku już jest przez jakiś czas. Ogromna lokacja (nie wiem, ile ma ta mapa O_o ), efektowna, wystarczająca na długi okres czasu. Wątek fabularny, głowny - 7 misji , 3h grania. Wykonywanie misji dla frakcji, wyscigi, odkrywanie miast itd... - uciekły mi 3 doby z życia, a końca (100 procent) nie widać... Razić moze brak realizmu (szczególnie fatalny model jazdy).


5. Brink - kolejna gra, nastawion na rozgrywkę sieciową. Fabuła - praktycznie nie istnieje. Single player to rozgrywanie paru misji raz dla jednych, raz dla drugich. Do tego wyzwania. Rozgrywka sieciowa - zależy, kto co lubi. Są 4 klasy, które stają się zdecydowanie ciekawsze i różnorodniejsze od pozostałych, po ulepszeniu (wykupywaniu za punkty nowych umiejętności). Nie polecam.


Wszystkie opisane gry nie dostały w mediach oceny wyżej niż 7+, co uważam za porażkę i trudno się z tymi ocenami nie zgodzić. Cóż, pozostaje czekać na nowego Asasyna czy Bioshocka, bo wątpie, by sierpniowe premiery, m.in. Deus Ex: Human Revolution i Call of Juarez: Cartel (recenzja w CD-ACtion nie napawa optymizmem) stały na wyższym poziomie, niż wyżej opisane przeze mnie gry...
 
oceny 7+ nie powinny dziwić. czasopisma czy portale branżowe rzadko kiedy dają ocenę mniejszą niż 5-6.



nowe Call of Juarez to porażka i krok w tył dla Techlandu, ciężko im będzie teraz przyciągnąć na nowo graczy do serii.



ps jakoś na początku września wychodzi Dead Island



ps2 pojawiły się pierwsze screeny z Borderlands 2



bl2_ (7).jpg
 
@up


Bardziej mi chodziło o to, że z tytułów wymienionych w moim poście, trudno szukać gry ocenionej na 8 czy wyżej. Niestety, te gry są co najwyżej dobre...
 
ja od kilku dobrych miechów tłukę w cywilizację 5...



tylko ciągle nie mogę się określić, czy jest lepsza niż 4, bo troszkę się zasady pozmieniały...



niemniej jednak polecić mogę.
 
@madafaka

Spoko, no problem :)

@Szymon

Chciałbym. Jedynka mnie strasznie oczarowała, tłukłem najpierw w demo, a oryginał... No masakra. Do "dwójki" się przekonałem, dopiero po spotkaniu Tracera Tonga - poczułem po prostu ten klimat z częsci 1szej...

Po prostu mam obawy, wielkie, że kolejna część świetnej marki zostanie popsuta. Tak naprawdę, to wierzę tylko w nowego Bioshocka - trailer na E3 zniszczył moją głowę. Oczywiście, Asasyn jeszcze nie powinien mnie rozczarować, lecz nie zdziwie się, gdyby trzeba było wnieść świeżość w opowieści o Zabójcy.

Zapomniałem dodać: aktualnie przerzuciłem się na Steam'owskie produkty, jak Left 4 Dead (1 i 2) oraz Team Fortress 2.
Dostarczają mi świetną zabawę, kooperacja w Lefcie wciągnęła mnie w końcu w świat multiplayera. A Team Fortress 2?
10 GB darmowego naparzania ;)
 
Dobra , coś do graczy:



PS3 już jest. Jest też Little big planet2 (włączyłem, ale może dzieciakom sie spodoba, bo mi...chyba juz nie), czekam na UFC 2010 i GT5 - mam nadzieję,że sie nie zawiodę.



Polećcie jakieś najlepsze giery jakie są na PS3 oraz jak ktos ma dzieciaki już (pewnie nie wielu w tym temacie, ale kto wie) , coś dla 4-5 latka. Może dokupie ten dodatkek move , bo ponoc większa frajda wtedy, ale nie teraz.
 
kaczka Uncharted 1 i 2 , God of War 3, Infamous 1 i 2, Killzone , Heavy Rain, Yakuza 4, Resistance , Motorstorm to najlepsze exclusive dla ps3. w move dla dzieciaka wartao zainwestować bo grania na padzie pewnie jeszcze nie będzie ogarniał.
 
Kurcze, a mi nie działa - pisze, że premiery jeszcze nie ma. No nic, pobawie się z tym rano, bo teraz listy gończe w Mafii 2 czekają - same się nie pozbierają.


Szymon - masz steam? Mój nick to xuz34, ewentualnie wpisz "Madżer". Chcesz, to mnie dodaj do znajomych.
 
a masz preordera? premiera za dwa dni:)



A stema nie mam bo wtyd sie przyznac ze jade na piratach, tak jak z ufc:)
 
Dzięki Madafaka :-)



Popatrze sobie na YT cóż za giery mi podsunąłaeś a co do "move" też nad tym myślałem. Yo
 
Weź typie ogranicz ten spam bo tracę czas wchodząc w takie tematy myślać, że ktoś zapostował coś ciekawego/śmiesznego, a znajduje kolejnego trola, który tylko spamuje bezmyślnie ... Zastanów się dwa razy zanim naciśniesz "Wyślij" czy Twoja wypowiedź jest wystarczająco wartościowa by znaleźć się na tym forum.







Na prawdę jest to w chuj frustrujące.
 
Ja gram ostatnio w starocie, bo mam slabego kompa:



Polecam:



Warhammera Dawn of War



LOTR: Bitwa o Srodziemie



Gdy trafi sie zagrac, na lepszym sprzecie:



Crysis 2- naprawde wciaga, jak ktos jeszcze nie gral to polecam, multi podobno tez mocny.



Spider Man Edge of Time- dobra produkcja, mysle, ze nie tylko dla fanow komiksu.



Dzisiaj sprawdze Bulletstorma :)



Co do nowosci to chetnie zagram w to:



 
Ja aktualnie gram w Ninja Gaiden 1 i już wiem, że na pewno kupię 2 bo wkręciłem sie niesamowicie. Wreszcie dorwałem grę, gdzie poziom trudności sprawia mi dużą frajdę. Najbardziej w tej chwlili czekam na Uncharted 3 i Last Guardian (kontynuacja ICO i Shadow of Collossus czyli dwóch gier z mojej "dziesiątki wszechczasów") a najlepszą grą w jaką grałem w życiu było Tenchu Stealth Assasssins na PSXa.
 
fakt tenchu było świetne, szkoda, że pogrzebali serię .



przez Last Guardian żałuję, że mam xboxa a nie ps3 chociaż tak naprawdę nic o tej grze jeszcze nie wiadomo ... Shadow of Collossus było genialne.
 
Back
Top