GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja jestem maniakiem fable wszystkie przeszedłem po pare razy;p



Ale od kąd kupiłem UFC 2010 to już w nic innego nie gram.Czekam na Mass Efect 3 bo ta gra jest miodna.
 
O, bym zapomniał, muszę przejść Wiedźmina 1, a potem dwójeczkę. Jak już wyjdzie. :-)
 
Co do Fable III to musze skonczyc jeszcze raz bo tym razem chce uzbierac wiecej kasy w skarbcu kto gral ten wie o co chodzi :)



Jeszcze kupie chyba Dirta 3 bo musze w cos nowego posmigac :)
 
Ja na Fable III czekam ale na pc, konsolki się nie ma to i tak się cieszę, że trzecią część wypuszczają na kompy bo w dwójkie już nie zagrałem i nie zagram :( Dalej Runes of Magic męczę jak ktoś szuka mmo to polecam bo nie wymaga abonamentu a gra się całkiem przyjemnie :)
 
Ja jak przeszedłem fable 3 to miałem wszystko maksymalnie dobro i w skarbcy było 10 milionów;)



Jak wyjdzie na PC to przejde dodatki bo na konsoli nie mam MS ;/
 
http://www.cdaction.pl/news-19390/supremacy-mma-data-premiery-ujawniona.html
 
Skończyłem singla w Portal 2 i o dziwo gra jest równie dobra co jedynka, która była super. No i opera wieżyczek na outro rozwala wszystko.



Co prowadzi mnie to klu tego postu: jest ktoś chętny na co-op? Najlepiej ktoś kto jeszcze nie grał w niego. Jeśli tak to niech uderzy na maila.
 
Troszkę nie na temat, lecz oglądając aktualnie targi E3 na żywo, leci aktualnie Microsoft, bo to mnie najbardziej interesuje > X360







Przed sekundą wystąpił sam guru, DANA WHITE, prezentując UFC na zywo, walk na żywo za pośrednictwem Xbox Live.



Pewnie tylko USA będzie mogło oglądać, za dodatkową opłatą zapewne, lecz to i tak fajnie ;]
 
Witam, gamezone wiec temat PC:



chciałbym sobie sprawic nowe cacko, głownie przeznaczone pod gry, budżet to okolo 3500zł, co polecili byscie mi ?
 
ja mam do wydania 100 zł i myślę nad grą na xboxa 360 ma ktoś jakieś pomysły?



Napewno kupie ME3 ,ale to na jesień



 
Nie wiem nie jestem wielkim znawcą ale za tę cenę to ten wydaje mi się być naprawdę przyzwoity



http://allegro.pl/aero-core-i7-2600-4x3-4-12gb-hd6950-2gb-1tb-raty-i1631980441.html
 
Co mnie interesuje hmm przygodówki rpgi sportowe lub strategie (posiadam ufc10,fifa,gears 1&2,Fable 2 i 3,forza 2 i 3).
 
do stówy kupisz na pewno



Assassins Creed 2 , Assassins Creed Brotherhood



zestaw Oblivion + Bioshock za ok 60-70zł



Fallout 3 i Fallout Nev Vegas - to wg mnie najlepsze rpgi na xboxa, kilkadziesiąt godzin grania .



Alan Wake - bardzo klimatyczna gra



Castlevania Lord of Shadow



Dantes Inferno i Darksiders - dwa udane "klony" god of war, zwłaszcze drugą polecam bo zapewnia długą rozgrywkę co jest teraz rzadkością :)



Dead Rising 2 ale tu już musisz sprawdzić na yt czy ci pasuje coś takiego



ze strategii C&C Red Alert 3, Lord of the Rings Battle for Middle-Earth możesz kupić za grosze.



ze sportowych Midnight Club Los Angeles, Split/Second ale to mocno arcade'owy klimat,
 
A Fable 2? Mi się przyjemnie grało, jeszcze Dragon Age. (ale to można na pc)
 
Mam fable 2 ogólnie jestem maniakiem fable ,a dragon age również przeszedłem ale na PC dobra już dzięki za pomoc mam już pomysł :-)







ps.wyszedł 1 trailer do fable 4 nie wiem co o tym myśleć



 
Read Dead rządzi, ale Gears of War to też jest miazga (oczywiście nie porównuje obu gier,odnoszę się do poprzednich wypowiedzi)
 
Tar-Ellendil dobre jest też Borderlands , fpp-rpg .



do Red Dead polecam dodatek (właściwie można kupić jako samodzilną grę) Undead Nightmare :)
 
GOW to gra na krótki okres czasu, jednak jak usiadłem do jedynki to dwa dni naparzałem, aż dwójki nie skończyłem.
 
teraz wszystkie gry są na krótki okres czasu , jak single trwa powyżej 8 h to już jest dobrze.
 
Madafaka, zawsze miałem zapytac, jakie to uczucie założy najważniejszy topic na forum mmarocks? ;-) Sorry za offtop.
 
cieszy mnie bardziej to, że topic przetrwał z niezmienioną nazwą ;)



trochę filmików z E3:











 
Back
Top