GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Temperatura poszła na pierwszy ogień, przyczyna była prozaiczna - zakurzony radiator od procka przez który w ogóle powietrze nie przechodziło. Temperatura dochodziła do 70 stopni. Wszystko jest już ok. Mogę grać! Zabieram się za Borderlands ze wszystkimi dodatkami. ;-)
 
Soundandsteel, a masz coś wspólnego z multi serii Total War?







A co do tematu to gram od prawie 2 lat już w www.mmatycoon.com (przeglądarkowy sim mma). Jeśli chodzi o kompa, to również czekam na Shoguna 2. Na PS3 czasem wieczorami męczę EA MMA i jako godzinna rozrywka sprawdza się wyśmienicie. Czy wiadomo już coś na temat premiery Undisputed 2011?
 
Wiadomo tyle ze zostala przesunieta najprawdopodobniej na jesien 2011. Pare miesiecy temu jak szukalem info na ten temat to developerzy zbierali info z forum od uzytkownikow co chcieli by zmienic, takze zapowiada sie sympatycznie. Z serii Total War to tylko shogun mnie zauroczyl.
 
W 2001 kupilem ps2 i gre Fifa 2001 (jakos tak)



Przez pierwszy tydzien praktycznie nie wychodzilem z domu , z samego rana wpadal do mnie kolega , Spalalismy blanta , zaslanialismy oczy opaska i wciemno wybierali druzyne , a potem gralismy o kase.



Pod koniec tygodnia mialem odrobione ps2 i jeszcze pare groszy w kieszeni. Do dzisiaj mi to wypomina ;-)



I tak zostalo w Fife tluke do teraz , czasem zagram w cos innego , GT 5 , Good of War czy UFC , ale nr1 zawsze bedzie Fifa (online)
 
Half Life



Half Life - Opposing Force



Half Life - Blue Shift



Half Life 2



Half Life 2 - Epizod 1



Half Life 2 - Epizod 2



Portal



Diablo 2 Lord of Destruction



Age of Empires III z dodatkami



Bitwa o Śródziemie II z dodatkiem



Stalker Cień Czarnobyla



Assasin's Creed



Assassin's Creed II



Fable Zapomniane Opowieści



Call of Duty 4 Modern Warfare



Call of Duty Modern Warfare 2



CS 1.6 Zombie Mods



Dark Messiah of Might and Magic



GTA San Andreas



Gothic



Gothic 2 - Noc Kruka







Jak sobie coś jeszcze przypomne to dopisze ; )
 
A ja tam młuce w cs'a 1.6 już chyba 6 rok i dalej mi się nie nudzi ;)



Chociaż ostatnio miałem dłuuuuugą przerwę.
 
Borderlands - świetna, świetna gra! Do tego stopnia, że swego czasu spaliłem na niej zasilacz (nie wytrzymał trudów grania 24/7).
 
potwierdzam, w ogóle się nie nudzi. przeszedłem już chyba 6 razy. teraz musze sobie załatwić dodatki bo podobno dają radę.



w przyszłym tygodniu wychodzi Dead Space 2. podobno jeszcze lepsza niż jedynka :)



a już za miesiąc Bulletstorm



 
Raczej nie mam czasu na granie ale wczoraj z ekipa testowalismy Dance Central na Kinecta-dawno sie tak nie usmialem (mistrzostwo swiata)
 
Ja też matmę ogarniam, do tego historię i wos. Nie polecam. :D Właśnie mam dodatki do Borderlands, na razie jeszcze ich nie testowałem, ale klasa Beserkera mi się podoba baaaaardzo!
 
Ja polecam scieciowa rozwalke w World of Tanks. Co prawda gra jest w fazie zamknietej bety, ale od 27 stycznia robi sie otwarta dla kazdego. O co w niej chodzi? A no o strzelanie do innych czolgow :)



http://www.worldoftanks.com/



 
Ja czytałem, że już milion użytkowników ma ta zamknięta beta, chyba..? Może być niezłe.
 
To prawda, pamietam ze klucze rozdawalo cd action na prawo i lewo. Teraz nie wiem trzeba zrobic by zdobyc klucz, ale za 3 dni bedzie dostepna bez zadnego problemu, wiec nawet sie nie fatygowalem ;)
 
ja już grałem. krótkie ale intensywne .



sterowanie jak w gears of war, grafikia daje radę no i sam gameplay świetny.
 
Ja polecam scieciowa rozwalke w World of Tanks. Co prawda gra jest w fazie zamknietej bety, ale od 27 stycznia robi sie otwarta dla kazdego. O co w niej chodzi? A no o strzelanie do innych czolgow :)



http://www.worldoftanks.com/


Także polecam. Maniacze w to dobre pare tygodni, na razie mi się nie znudziło :) mmemic jaki masz nick w grze?:P ja mb15juve
 
Darksiders, fajna TPP (właściwie to kij wie co to za gatunek) z ciekawą fabułą..
 
Xbox 360



BF:BC2



Red Dead Redemption ( na razie single )



Gears Of War 2



Demo Bulletstorma ( pełna w pre-orderze )
 
@Zlatan, Po prostu mnemic ;) Koniec lutego ma sie zakonczyc beta, wiec trzeba testowac czolgi :)
 
No patrzac z perspektywy kierowcy TD, to najbardziej lubie strzelac do niemieckich maszyn , bo wszystko wchodzi jak w maslo. Z radzieckimi jest gorzej, maja mocno pochylone pancerze, ale nie jest zle. Za to jakos nie lubie grac przeciwko amerykanskim ciezkim, z uwagi na ich mocne dziala i jeszcze mocniejszcze pancerze wiezy(oczywsiscie t29 wzwyz).
 
Ale ogolnie amerykanskie czolgi sa papierowe ;P maja slabiutki kadlub. Gram ZSRR bo is-7 zdecydowanie szybszy jest jak chocby Maus chociaz jeszcze nie osiagnalem tego poziomu ;)
 
Tylko czesto i gesto dobrze wykorzystuja pofalowanie terenu i wystaje tylko glowka ;) No ale jezeli chodzi o is7 jest zdecydowanie bardziej przyjazny uzytkownikowi niz maus. T30 tez dobry, choc z papierowym pancerzem, ale armata sieje spustoszenie. Daltego jezeli chcialbym isc w ciezkie to napewno nie w niemieckie, bo wymagaja specjlanego podejscia, prawie jak takie td, ferdek czy jtiger. Oczywisce topowe, czyli vk i myszka.
 
Ja śmigam w wolnych chwilach w UFC 2010 i FN4 wiadomo ;)



Tak, to gram w Call of Duty:BO, Forza Motorsport 3, a aktualnie czekam na TDU2 jeszcze 2 dni ;)
 
Back
Top