GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

jestem dopiero po godzinie grania ale wszystko jest podobne do trójki. na plus więcej broni/przedmiotów , możliwość tworzenia amunicji i ,jak dla mnie, ciekawsza fabuła (przynajmniej jak na razie). graficznie zmian nie ma bo to ten sam silnik. gra nieraz przycina ale nie przeszkadza to jakoś specjalnie.
 
Tak, grafika to samo. Mnie jakoś w F3 bardziej pasował początek (nie ma to jak obudzić się w krypcie...).
Tutaj rzeczywiście małe zmiany w rozwoju postaci, tworzenie amunicji i modyfikacja broni. I questy... miażdżą niektóre ;]
Klimat jest świetny, trochę zalatuje poprzednimi falloutami.
Dopiero z 4 godzinki grałem, zobaczymy jak to się rozwinie..
 
http://www.cdaction.pl/news-15616/recenzja-cd-action-mma-x360.html Nie chcę mi się czytać, ale gra otrzymała 9...
 
ja wracam co jakiś czas do Diablo 2 mega gra ciągle w czołówce, a na xboxa 360 pochłoneła mnie gta4 zajebisty klimat mialem okazje zagrac pierwszy raz i tak sie zasiedziałęm bo przegrałem już ponad 60h
 
torrenty nie wiem czy można adresy podawać :P bo tak w ogóle to z prywatnego trackera kolega mi jednorazowo użyczył ale i na ogólnodostępnych też powinno być no i jakiś warezik też powinno być.
 
Niedawno otrzymałem paczuszkę od EA do testów.
Domyślacie się co jest w środku ;)

Przyznam szczerze że jak na razie jestem bardzo mile zaskoczony. Nastawiałem się na słabiznę bez cienia szansy by konkurować z Undisputed a tu gierka całkiem całkiem.
Oczywiście dużo uproszczona, to jakby MMA w wersji arcade ale wychodzi to na plus. Tą niszę też trzeba zapełnić ;)

Jak wszystko ogarnę skrobnę dłuższą recenzję.
 
Kurde pograłbym w coś, gdyby nie te nieustanne blue screeny... ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić?
 
Gry nie są przeznaczone dla mnie, nie mam wyczucia czasu jak usiade to potrafie siedzieć i siedzieć bez końca, zaniedbując swoje obowiążki.Czasami nie chciałem nawet wstać, żeby sobie zrobić coś do jedzenia, więc nawet nie zaczynam grać.
 
ja to w footballteam.pl(przeglądarkowa)a na kompie to w gta 4 przechodzę ją już z 4 raz ale nigdy mi sie chyba nie znudzi kozacka gierka w pesa 2011 no i na kurniku w 1000 :-)
 
No tak, tylko, że te problemy od niedawna się zaczęły pojawiać, pewnie wina grafiki, a już gwarancja się skończyła. :[
 
mi się tak cały czas robiło tak z 5 miesięcy po kupnie kompa wymieniłem przepinkę z dysku do płyty głównej i juz nie ma tego proplemu



w nic sie nie dało pograć nieraz to juz myślałem że przez okno komp poleci a jednak znalazłem błąd
 
A ja ostatnio pykałem w Saboteur...Sabotażysta. Robisz różne akcje przeciw Niemcom we Francji. Czasem coś do rozkminy, czasem na rzeź, ale zawsze coś nieco innego w tych wszystkich podobnych fabułach :)



A tak to Championship Manager od 1994/1995 po dzisiejszy Football Manager 2011, CM poszedł gorszą stroną i raczej polecam FM niż obecny CM:)



UFC 2010 to oczywistość, czekam i liczę, że może w 2011 będzie już WEC ;)
 
@skosny, kurde będę próbował temu zaradzić, bo często się nudzi... a tak pozatym polecam Torchlight, całkowita zrzyna z Diablo 2 , ale Diablo to ja przeszedłem tysiąc razy, także mi się podoba.
 
Mort - blue screeny to moze byc cokolwiek. Od wirusow, przez bad sectory na dysku, konflikty po dolozeniu jakiegos sprzetu, az po przegrzewanie sie komponentow.
 
Będę walczył w takim razie, ale szczerze mówiąc to obstawiam wirusy albo bad sectory..
 
Yoshi jesteś jakimś testerem gier?pracujesz w cd action czy co :P ?


Hehe nie, jednak MMARocks w światku elektronicznej rozrywki tez ma swoje kontakty;)
 
Dzisiaj się biorę za rozwiązanie problemu BSów... Bez kitu, 5 minut gram w Torchlighta i już wyskakuje...
 
Obecnie nie gram, czekam na shogun2 total war, ufc 2011 i diablo3. Jak szczescie dopisze wszystko przetestuje jeszcze w tym roku ;)
 
Ja tam w oczekiwaniu na Fable III i Diablo III innych tytułów nie biorę pod uwagę, no chyba, żę Rockstar się zlituje i któryś ze swoich ostatnich tytułów postanowi wydać na PC (szczerze w to nie wierze, tym bardziej w Red Dead Redemption ...) to wtedy nie omieszkam zagrać sobie ;)
 
Mort.



Sprawdzaj w takiej kolejności : temp, pamięci, bad sektory, k graficzna, virusy itd. Do tego czasu na pewno znajdziesz rozwiązanie.
 
Back
Top