GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Moje gusta się w dużej mierze pokrywają z Yahtzee więc dla mnie starcza. Poza tym jeśli ten malkontent lubi jakąś grę to znaczy, że naprawdę jest dobra. AP nie polubił.
 
Dzisiaj skończyłem Mafie 2 i jestem ogromnie zawiedziony. Pierwsza część była dla mnie genialna i nawet małe niedociągnięcia (free ride, gdzie nie ma nic interesującego do robienia) potrafiłem wybaczyć. Dwójce tych samych błędów darować nie mogę.


Większość misji jest całkiem fajna... ale jest ich tylko 15 i są takie, które kopią mnie, jako gracza, w jaja. Jak cały rozdział w pierdlu. Albo sprzedawanie papierosów, to naprawdę robota dla prawdziwego gangstera.


Miasto to znowu "potiomkinowska wieś" (dzięki Eurogamer). Teoretycznie możesz pojechać gdzie chcesz ale w praktyce nie ma po co. Rockstar potrafił zrobić z miasta bohatera opowieści, w Empire Bay nawet nie działa metro.


I nie myślałem, że da się zrobić bardziej wkurzającą postać od Romana Bellica dopóki nie musiałem przejść gry z Joe Barbaro.


Jedynka, kiedy wyszła, posprzątała po GTA 3. Dwójka nie dorasta GTA 4 do kolan.


A teraz czuje się znacznie lepiej.
 
Ja sie wstrzymam z kupnem- grajac w demo, mialem wrazenie, ze to Godfather z lepsza grafika. A czytajac takie opinie utwierdzam sie w tym przekonaniu.


Poki co i tak musze przejsc ME2 a potem na Ninja Gaiden 2.
 
Ja właśnie przeszedłem Half-Life 2 + Epizody 1 i 2. Ja pierdziele, zajebisty fps, z zajebistą fabułą! :D
 
@ mnemic życzę cierpliwości przy NG2, mnie poziom trudności przerósł :)
polecam Borderlands, zwłaszcza w coopie.
 
HL2 to jedna z moich najbardziej ulubionych gier. Staram się przechodzić co roku :D.
 
No teraz dodali osiągnięcia to można sobie pozdobywać co trudniejsze. :) A Borderlands, przekozacka gierka, niedługo przejdę drugi raz, tym razem z wszystkimi DLC.
 
Heh. Widzę, że nieźli maniacy tu są. Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło do gier. Głównie to ja grałem w Diablo 2 i CS 1.6. Ale jak się grało to się tanio skóry nie sprzedawało :D W CS z 3 lata temu zająłem 2 miejsce w turnieju HLC 1on1. Gościu w finale spokojnie do ogrania był ale za późno przyszedłem i się "nie rozgrzałem" xD Ale lepiej dla mnie bo wygrałem słuchawki a akurat miałem nowe kupować. Pojechałem z niczym a łącznie zarobiłem ponad 200 zł :D
2912tti.jpg
 
@Madafaka Dzieki:) Gralem w pierwsza czesc na starym xboksie i prawie ze przeszedlem, ale moja wersja byla skopana i jakies krzaki wyskakiwaly. Choc musze przyznac, ze w 2 zgianlem juz po pieciu minutach, ale to raczej kwestia wprawy ;)


Az glupio sie przyznawac, ale nie gralem w HL2 ;) Za to ja tez mam gry w ktora gram raz w roku- Indian Jones Fate of Atlantis i Jagged Alliance 2.


Borderlands-> Bardzo fajna, klimatyczna, ale ja to widze jako zmarnowanie potnecjalu na swietna gre. Dla mnie to taka mocna 7.
 
Transformers: War for Cybertron - całkiem przyzwoita gra a'la Gears of War.


Fallout 3 - gra na godziny, jeżeli lubisz się przechadzać ulicami Waszyngtonu i okolic i polować na supermutantów, bandytów i inne stworzenia, ta gra jest dla Ciebie! Koniecznie ze wszystkimi DLC, naprawdę, gra na dłuuuugie godziny. :)


Burnout Paradise - przyzwoita ścigałka, można jeździć samochodami jak i też motorami. Szybka i efektowna. :) Kraksy!! <33
 
Właśnie ukończyłem Mafie II, wrażenia średnie, gra przede wszystkim kończy się zbyt szybko, spodobał mi się wątek z bohaterem pierwszej części, ogólnie tak jak napisał Tidzej miasto nie dorasta do piet temu z GTA 4, denerwowała mnie często policja ale wydaje mi się że w jedynce była bardziej wścibska. Ogólnie fabularnie gra na + aczkolwiek napisze to raz jeszcze : za krótka ;/
 
Taki niestety gówniany trend teraz. Kupujesz połowę gry, a drugą połowę możesz dokupić w formie DLC. Dlatego rzadko kupuję oryginalne gry i wcale źle się z tym nie czuje !
 
O. Wprawdzie w CSa nie gralem od ~4 lat, ale jezeli bedziecie mieli zamiar kiedys pograc jakies mixy, to z checia sobie pofraguje ;-)
 
Juz niedlugo premiera Football Managera 2011 <3 :)
gral ktos w nowa FIFE ? Bo nie wiem czy atakowac bitcometem
 
Też czekam z niecierpliwością na FM11, a FIFĘ zakupiłem nawet oryginalną co by pograć po necie. Mi się bardzo podoba, taka FIFA10 z konsol, czyli jest wypasik :)
 
Ja po ilości bugów jakie były w FM2009 przestawiłem się i nowego managera nabywam po zimowym okienku transferowym razem z ostatnim patchem. Gra się znacznie przyjemniej :D.
 
od dzisiaj dostępna jest beta Medal of Honor, można grać przez 3 dni za darmo. za 25 min będę miał. yeaahh
 
@whoop terere podziel się wrażeniami jak możesz, bo mi się nie chce ani ściągać ani grać, a jestem ciekaw jak to wygląda. :D
 
Ja teraz pykam w SIREN BLOOD CURSE -[ przy tym Silent hill to bajka dla dzieci]no i w demkoEA MMA i jeszcze na PS2 w K1 2006 i K1 2004 dynamite stara gra a zajebiaszczy MO CAP


A preorder zamowiony na EA MMA i DJ HERO2


PS WIDZIELISCIE THQ W WWE RAW ROBI MO CAP WIEC W UFC 2012 TEZ POWINNI ZROBIC WTEDY GRA BEDZIE ŚWIETNA
 
@Zlatan
FIFA na konsoli jak zwykle świetna. Na PC w tym roku jest nextgenowy gameplay więc warto się nią zainteresować, ja gram teraz na klawiaturze więc wrażenia są trochę mniejsze, ale ogólnie kawał dobrej wirtualnej piłki kopanej.

A jeśli mowa o FMie to ja tykam się tylko wersji 2008, mam zresztą wciąż aktywny save z roku bodaj 2029.
 
Grał ktoś w Obliviona? Szukam jakiś hardkorowych RPGów ostatnio. Może ktoś coś polecić?
 
Dragon Age: Początek i dodatek Przebudzenie. Skończyłem raz i w niedługim czasie planuje znów się do tego dosiąść.
 
Dragon Age też zdecydowanie polecam i oczywiście Star Wars: Knights of the Old Republic 1 i 2 jak nie grałeś ;)
 
Back
Top