GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pytanko, bo chyba temat odpowiedni:



Czy jak gracie online na gierach, to gorsza jest płynność ruchu ? Wczoraj grałem z gościem w UFC i cięło trochę obraz :-) Przyznam sie ,że liczyłem ,że bedzie idealnie chodziło. Na GT5 raz zagrałem przez neta - i jakoś nie było źle. Czasem gram też w Little Big Planet 2 ( giera miała byc dla dzieciaków, a ja w sumie najwięcej w to gram, btw - dobra giera) - tam czasem minimalnie też coś przycina, ale nie przeszkadza to mocno.



Czy wpływa na to szybkość mojego neta i tego po drugiej stronie druta? (Mam z Vectry, a potem ruterem bezprzewodowo do Pleja)



Btw. nick na Pleju mam ten sam co tu, więc jak ktoś by mi chciał morde obić, lub pograć na LBP2 - wpadać :-)
 
Gram Jonesem. Jones ma 215! Czyli powinno być git. Chyba,że im większy - tym gorzej przycina :-)







Spoko. Dzięki. Chodziło mi tylko o opinię innych osób, czy to u mnie tylko ,czy tak sie zdarza
 
Pytanko:



Czy w GT5 jak chcę grać przez neta, to jedyną opcją jest wejście w "Życie GT" do zakładki "Poczekalnia" i tam mogę jechać tylko tym /tymi autami , które mam do dyspozycji w swoim garażu ? Bo innej drogi do grania przez neta w tej gierce nie znalazłem, a w garażu mam tak hóóójową furę, że aż wstyd sie ścigać :-) Ostatnio jacyś kolesie se jaja robili jakimiś sportowymi furami na trasie: zwalniali i uciekali, al ja tym gratem ni hóója mogłem zrobić :-)



Jak nie ma innej opcji, to pewnie za jakis czas dorobię się lepszych furek - to się łebkom odegram :-)
 
Dla mnie zajebista giera (choć w 4 musze sie przyznać,że nie grałem). Wciąga mocno i fajnie sie jeździ furami. Narazie mamdoświadczenie na 20 poziomie, ale głównie dlatego ,że niezbyt często gram.
 
Kaczka jak cos to te przycinanie w UFC na multi to normalka w tej serii i na ps3 i na xboxie ;( Nie wiem dlaczego przypuszczam ze to po prostu tak zrabali ze nie da sie tego naprawic ;/ ja gralem 10 walk z czego 9 lagowalo a jedna nie ;) Napewno nie z mojej winy bo mam szybki internet i inne gry smigaja ;)
 
Odpalilem Dead Island na PC wczoraj i jest niezle:) Sporo questow,do tego bardzo podobny rozwoj postaci jak w Borderlands.



Robi wrazenie (Niestety przez brak czasu nie bede mogl w to ciorac w najblizszych tygodniach)
 
Panowie mam do Was prośbę. Dotychczas byłem zatwardziałym PeCetowcem, jednak coraz mniejszy rozwój gamingu na PC skłonił mnie do zakupu PS3. Na razie mam 2 tytuły: Fife 11 i God of War 3. I teraz, jeśli możecie, polećcie mi parę wartych uwagi gierek. Zastanawiam się obecnie nad a) Fight Night round 4 b) Heavy Rain c) Killzone 3



Z góry dzięki.
 
Z UFC się wstrzymam, niedługo wychodzi kolejna odsłona.



Dobra, dzięki ludzie :)
 
Gameplay "Supremacy mma". Pierwsze co się rzuca w oczy to to, że ta gra się nie nastawia się raczej na realizm :D



 
KOMENTARZ NR. 700 ! ! !



Tak ogółem moje 3 najlepsze gry w jakie grałem, na dowolnych sprzętach ( oprócz gier MMA )



1. seria W40k : Dawn of War



2. seria FIFA ( od 03' do 11' póki co )



3. seria Halo ( jedynie w oryginałkę nie grałem, od Halo 2 do Halo Reach, przez Halo Wars i Halo 3 przyszło mi grać )
 
Od 2 dni gram w Supremacy MMA szkoda gadać badziew totalny:(:( gra jest bardzo słaba :( tylko dzwignie sie zagłada łatwiej niż w UFC,tryb kariery czyli Supremacy Stories to jest jakiś żart:/ 10 zawodników i niekiedy jako przeciwnicy pojawiają sie słabo znane nazwiska najbardziej znanym fighterem jest Jens Pulver i Jerome Le Banner masakra
 
Seria Assasin`s Creed i nic do szczęścia nie potrzeba :D Gierka daje taką frajdę że spokojnie można się zrelaksować próbując najbardziej subtelnych a zarazem wyrafinowanych sposobów na zabicie :P Co prawda jestem dopiero na etapie 2 ale w ciemno mogę polecić Revelations na podstawie samych trailerów bo to co tam prezentują plus dotychczasowe rozwiązania to po prostu mistrzostwo.
 
Ja zdecydowanie na zrelaksowanie polecam serię gier Halo, jak już wcześniej pisałem .
 
Back
Top