FLOYD MAYWEATHER VS. MANNY PACQUIAO, 03.05.2015r, ~4:45, TVP1!

I to mi się podoba!

Transmisja z ważenia na TVP Sport !
http://www.bokser.org/content/2015/04/28/104706/index.jsp

TVP Sport rozpocznie piątkowy przekaz z ważenia o 23:50. W nocy z soboty na niedzielę od 2:45 transmisja z gali w Las Vegas na TVP1 i TVP Sport.



Trening medialny Manny'ego




Pięściarze wybrali rękawice, w których stoczą pojedynek
Po lewej Floyda, prawe Pacquiao

gloves_fm_mp.jpg



fdgdfg.jpg


Karta PPV rozpocznie się o 03:00 i składac bedzie się z trzech pojedynków
Pierwszym z nich bedzie Lomaczenko vs Rodriguez
Co-main event Cruz vs Cayetano
Main event - wiadomo ;)
http://www.mmamania.com/2015/4/27/8...ight-card-announced-mgm-ppv-under-card-boxing


TVP pokaże tylko te trzy walki, przekazu z undercadu nie bedzie
 



Zawodnicy UFC typują. Dana będzie na gali jako ekspert dla yahoo bodajże.

Gościem specjalnym TVP ma być Andrzej Fonfara :)
 
Floyd wydaje się być sporym faworytem, ale całym sercem jest za Pacmanem. Mam nadzieję, że tak walka będzie idealnym podsumowaniem jego pięknej kariery.
 
Tylko Floyd, dla mnie jego boks jest 2x ciekawszy od Pacman'a
Lubie takiego bokserskie szachy.
Czy tylko ja zauważyłem, że zachowanie Floyd'a zmieniło się na przestrzeni lat?
Kiedyś był rozwydrzonym dzieciakiem, a teraz zdarza mu się coś mądrego powiedzieć.
 
Last edited:
Czy jestem jedynym na tym forum, który trzyma kciuki za Pac mana? :(
ja też trzymam kciuki zawsze za słabszym. Może dlatego bo w wielu życiowych konfrontacjach częściej bylem Underdogiem a jak co do czego to potrafiłem pokazać kto tu rządzi.
 
typowe janusze beda za pacmanem, bo czasami floydowe szachy moga byc za ciezkie dla nich w odbiorze
 
Obstawiam, że jak Pacquiao ruszy i będzie bił kombinacje na gardę albo w powietrze to na arenie będzie orgazm.

Tak było w walce z De la Hoyą i Alvarezem. Mało brakło i by Floyda zwałowali.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mat
Jakbym mial stawiac wszystko co mam to postawilbym na Floyda mimo tego, iz prywatnie uwazam go za skonczonego idiote. o tutaj pasowaloby slowko z angielskiego, bardziej uzywane w USA-->Douchebag
 


Piękny cytat Mike:

"He's very delusional. Listen, if he was anywhere near that realm of greatness with Ali he'd be able to take his kids to school by himself. He can't take his kids to school by himself, and he’s talking about he's great? Greatness is not guarding yourself from the people, greatness is being accepted by the people. He can’t take his kids alone to school by himself."
 
Back
Top