FLOYD MAYWEATHER VS. MANNY PACQUIAO, 03.05.2015r, ~4:45, TVP1!

Floyd to ogarnie. Ciekawe ile zgarną za tą walkę i jaka będzie dysproporcja między $$$ Floyda a $$$ Pacmana?
 
Floyd to ogarnie. Ciekawe ile zgarną za tą walkę i jaka będzie dysproporcja między $$$ Floyda a $$$ Pacmana?

60% Floyd, 40 % Manny

120 mln gwarantowane vs 80 mln gwarantowane

Do tego rekordowe dochody z PPV podbiją znacznie zarobki.
 
Moim zdaniem ta walka ma potencjał nawet na jakieś 3,5 mln jeśli nie trochę więcej. Fani boksu sporo lat czekali na wielkie pięściarskie starcie, do tej pory byli faszerowani zastępnikami, jak Canelo, rywale Kliczków itd. Pojedynek Pacmana z Floydem to jedyne dzisiaj realnie oczekiwane starcie, które można postawić obok legendarnych bojów z ubiegłego wieku.
Do tego dochodzi powszechność ppv, wydaje mi się, że znajdzie się 3,5 mln, a może i 4 mln osób, dla których wydanie 100$ dla przypomnienia sobie tamtych emocji nie będzie problemem. Boks przeżywa spory regres popularności, ale ten pojedynek może być iskrą, która na chwilę przypomni związane z dyscypliną emocje.

Sportowo jestem bardzo przekonany do wygranej Moneya. Floyd w ringu powinien być sobą, a Pacman przeżył spory spadek formy, nie wydaje mi się, aby po przerwie i tak bolesnym nokaucie był w stanie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i dać co najmniej równą walkę. Jeśli 5 lat temu Floyd był faworytem, to dzisiaj jest nim tym bardziej.
Sądzę, że ta walka to będzie ostatnia wielka wypłata Mannego i właśnie dlatego w końcu dochodzi ona do skutku. Jeśli Pacman byłby w formie, aby dać równą walkę, to raczej żaden z nich nie zaryzykowałby porażki, dzisiaj jednak wynik zdaje się być jasny.
Badania antydopingowe są jak najbardziej z korzyścią dla Floyda, który mniej straci na ograniczeniach dopingu niż Filipińczyk, dla którego może być on jedyną drogą do uzyskania wysokiej formy.

W każdym bądź razie czekam zniecierpliwiony na ten pojedynek i mam nadzieję zobaczyć efektowną wygraną Amerykanina, którego swoja drogą lubię.
 
Daje przykład
To jest totalnie pozabranżowe, a żeby nie pisać w Hyde został stworzony konkretny wątek. Modelarstwo itd. również. To inna bajka akurat i też jest temat "Boks" na tym forum jednak, a to news bokserski. No, ale temat już był wyjaśniony to dalej ktoś musi pociągnąć i się odnosić do moich słów...
 
No, ale temat już był wyjaśniony to dalej ktoś musi pociągnąć i się odnosić do moich słów...
Ty zawsze jesteś poszkodowany. Jeszcze w niedziele sie w tym temacie wypowiadałes i mam nadzieje,że pamiętasz ile razy wczesniej niby kończyłeś temat a robiłeś 1o kolejnych wpisów.
 
Jak ktoś mi odpisuje to piszę dalej, kultura wymaga odpowiadać, gdy ktoś pyta/odnosi się. Jak mówię koniec to nie odpisujcie mi, będzie spokój i brak moich odpisów, proste chyba. Jeszcze w niedzielę, ale ledwo co wskoczył nam wtorek.
 
Co wy wiecie o biletach ... :lol:

Od 1000 dolarów do nawet 64 tys $ !
Z czego z całej puli do otwartej sprzedaży trafi nie więcej niż 1000 sztuk
http://www.bokser.org/content/2015/02/24/103911/index.jsp

Nie rozumiem tych informacji, które w dniu ogłoszenia walki mówiły, że bilety rozeszły się w kilka minut. Jakim cudem jak jeszcze nie rozpoczęto sprzedaży?


To były bilety rezerwujące pokoje w MGM.
 
Floyd rozpoczął już przygotowania do walki z Pacquiao

64370141a95e.jpg

mayweather%20training%20(5).jpg

mayweather%20training%20(4).jpg


Pierwsze spotkanie Panów "face to face" odbędzie się podczas konferencji prasowej w Los Angeles, która odbędzie się 11 marca
http://www.ringpolska.pl/boks-na-sw...eather-pacquiao-stana-twarza-w-twarz-11-marca

Manny odizoluje się od wszystkiego i jego przygotowania będą ściśle tajne
http://www.bokser.org/content/2015/03/03/025306/index.jsp
 
jakby ktoś nie widział powiązania z MMA, Chudecki jest cotygodniowym sparingpartnerem Borysa, Gamera i innych chłopaków z Ankosu. A przynajmniej był dopóki nie wyjechał do Stanów. Kto wie, może jak wróci to i chłopaki coś od Floyda do klatki wniosą...
 
Serio? Chudecki sparing partnerem Floyda?
Może wziął go jako chłopca do obicia, bo nie wierze, że może on coś pomóc w przygotowaniach Mayweathera.
Ale Michałowi pomoże to dużo finansowo jak i sportowo, więc propsy
 
Floyd to zawsze ma tyle osób, reporterów na treningach czy to jakiś medialny jest ?

Zawsze. Ostatnio na treningach był Frodo i Nicolas Cage. Przeważnie sparuje przy dużej liczbie kobiet bo jak sam twierdził to daje mu więcej motywacji.
 
Grubo. Fajny konktrast. Pacman ultra tajne treningi, a ten na każdym festyn :crazy:
Brakuje tylko koksu i dziwek, ale skoro napisałeś o tych sparingach to i pewnie to jest :smile:
 
Tylko nikt nigdy nie nagrywa sparingów Floyda, więc nie zobaczymy jak Chudecki sobie radzi :lol:
 
Jest pełno striptizerek, które palą zioło. Ostatnio była taka akcja w filmie promującym i pozwali do sądu.


Chodzi Ci o materiał nakręcany przez Showtime , w którym to dziewczyny Floyda kręciły gibony ?? Jesli tak to kto został pozwany - telewizja czy poszczególne osoby ??
 
Pacman zarobki fajne, tylko połowę tego zabiera mu drugie wcielenia Dona Bob Arum.
 
Jak w Polsce dostaniemy to za darmo to bedzie mega prezent dla abonentów, raczej Cyfrowego Polsatu

 
Back
Top