FLOYD MAYWEATHER VS. MANNY PACQUIAO, 03.05.2015r, ~4:45, TVP1!

<blockquote class="twitter-tweet" lang="pl"><p>The MGM Hotel in Las Vegas sold out of rooms within three minutes of Mayweather announcing the fight ... <a href="http://t.co/877Hnmya2v">pic.twitter.com/877Hnmya2v</a></p>&mdash; TheSPORTbible (@TSBible) <a href="">luty 20, 2015</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
 
Łoo kurwa, szkoda, że nie kilka lat wcześniej ale lepiej późno niż wcale
 
Miejsca hotelowe sprzedane w 15 min, 120 baniek dla Floyda, 80 dla Pacmana. Spodziewają się z bramki wpływów 40 baniek a PPV ponad 3 mln wykupień! Właśnie szkoda że nie parę lat temu doszło to tej walki ale i tak będzie ogień!
 
Miejsca hotelowe sprzedane w 15 min, 120 baniek dla Floyda, 80 dla Pacmana. Spodziewają się z bramki wpływów 40 baniek a PPV ponad 3 mln wykupień! Właśnie szkoda że nie parę lat temu doszło to tej walki ale i tak będzie ogień!

Ooo parę lat temu to byłyby jeszcze większe hajsy ;)

Czekam na to starcie. Być może będzie to pierwsze bokserskie starcie, na które zarwę nockę od dosyć dawna.
 
dobrze, że walka się w końcu odbędzie.
skłaniam się ku floydowi.
na punkty.
 
Walka pobije rekordy, których w najbliższym czasie nikt nie pobije. Nie ma takich zawodników i zestawień, które mogłyby równać się z majowym hitem

Ciekaw jestem jak bedzie wygladac sytuacja z transmisją w Polsce. Pewnie wiele stacji bedzie chciało to pokazać, oglądalność z pewnością bedzie spora i zyski przy okazji też

Oby nikomu nie wpadło do głowy robić PPV ...
Aczkolwiek i tak pewnie bym wykupił
 
Ja obstawiam, że polsat sport puści jak wszystkie walki Pacmana i większość Floyda. O ile dobrze pamiętam to orange sport puścił ze 2-3 walki Floyda ale wątpię, że tu przebiją polsat.
 
c+ moze powalczyc, w koncu tez sa przy kasie
tak czy siak niech to komentuje pindera, bo kostyry sie sluchac nie da
 
Też stawiam na PS choć możliwe że coś wymyślą ale to amerykańcy bardziej... PPV w boksie do tego walka w nocy i nie Polak walczy myślę że to słaba akcja... Nawet pewnie Polsat nie może/nie ma takich narzędzi że może takie coś wprowadzić bez ustaleń HBO i Showtime. NC+ pokazuje dzisiaj walkę Gołowkina tak więc może jakiś przetarg pójdzie na tą walkę/galę...
 
GGG ma sutuację jak Kliczko. W swojej wadze jest za dobry nie ma z kim walczyć i trochę już to wszystko nudne.
Czas na jakiś superfight
 
Floyd vs Pacman !!!

Szczerze to się nie jaram jakoś kosmicznie , ale to będzie sprawdzian / pokaz ,,Moneya,, jak bardzo on jest doskonały - rzekłbym perfekcyjny !!!!
Zobaczymy czy do walki w ogólę dojdzie i czy Filipińczyk niczym się nie naszprycuje :crazy: . Tak czy siak wielki pojedynek jeśli chodzi o nazwiska i o pieniądze jakie za ta walkę zainkasują bohaterowie tego to pojedynku ! Marketingowo ta walka to walka roku 2015 roku , ale sportowo , to nie byłbym taki pewny ...
 
Szczerze już mnie to zestawienie nie jara jak kiedyś, zdecydowanie o kilka lat za poźno dochodzi do tej walki i niestety dużym faworytem jest Floyd.
 
Buffer i Lenon Jr drugi raz w historii będą razem zapowiadać hitowe starcie
http://www.ringpolska.pl/boks-na-sw...her-pacquiao-buffer-i-lennon-jr-razem-w-ringu
Ostatnie słowo będze należeć prawdpodobnie do Lenona, który związany jest z telewizją Showtime, dla której walczy Folyd

Co do biletów

Dla kibiców w Polsce zdobycie biletów na walkę Floyda Mayweathera Jr. (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) będzie graniczyć z cudem. Ogromne problemy z zakupem będą mieli nawet fani w USA.

Dziennikarz ESPN-u Dan Rafael poinformował na Twitterze, iż wejściówki na walkę stulecia prawdopodobnie w ogóle nie trafią do otwartej sprzedaży. - A nawet jeśli, to będzie ich tylko kilkaset - stwierdził.

Promocja walki raczej nie bedzie potrzeba ale tylko dwie konferencje prasowe przed walką? Słabo
Żurnalista zdradził też, że prawdopodobnie odbędą się tylko dwie konferencje prasowe promujące pojedynek. Jedna ma się odbyć na początku marca w Nowym Jorku lub Los Angeles, a druga w Las Vegas na kilka dni przed zaplanowaną na 2 majakonfrontacją.
 
Jestem ciekawy jak rozwiążą sprawę z HBO 24/7 i All Access, ale skoro w obu stacjach ppv, dwóch anonserów to i pewnie każda stacja wyemituje swoje programy. Materiałów na pewno im nie zabraknie :)
 
Bilety w MGM w 1o min wyprzedane.
PPV prawie po 90 dolców.
Floyd to wygra. Będą emocje
 
Back
Top