FLOYD MAYWEATHER VS. MANNY PACQUIAO, 03.05.2015r, ~4:45, TVP1!

Ogólnie wiem jakie to wielkie wydarzenie w boksie, ale kurde to jest forum MMA. Temat Boks jest przecież osobny. Po co śmiecić?:-P
Poza tym ogłoszenie zestawienia, a faktyczne jego odbycie to dwie odległe od siebie sprawy. Zwłaszcza, gdy chodzi o taki hajs.
PS: Floyd tyle czekał by mieć pewność, że na tym etapie kariery Manny'ego obije i dalej jego rekord będzie nieskazitelny. Słabo. To powinno się odbyć np 5 lat temu. Teraz to jedynie walka o hajs i wiedzą, że już więcej czekaniem nie ugrają.
 
Floyd tyle czekał by mieć pewność, że na tym etapie kariery Manny'ego obije i dalej jego rekord będzie nieskazitelny. Słabo. To powinno się odbyć np 5 lat temu.
To manny nie chciał sie zgodzić na olimpijskie testy antydopingowe.. a teraz urzad skarbowy go dopadl to woli wziac 80baniek i przegrać niż dalej udawać najlepszego.
 
No więc nie ma się czym jarać tym bardziej :D Po co takie testy? Na olimpiadę jadą? Czy ktoś nie wie, że w sporcie zawodowym doping każdy bierze? Mayweather taki głupi ?:P
 
Ogólnie wiem jakie to wielkie wydarzenie w boksie, ale kurde to jest forum MMA. Temat Boks jest przecież osobny. Po co śmiecić?:-P
Kurwa, Born, aż tak Ci to przeszkadza? Kuje w oczy?
Część Twoich ostatnich komentarzy (ogólnie) to głupoty, na które nawet mi się nie chciało odpowiadać. Potem nawet ich już nie czytałem. Bez urazy, jednak kiedyś pisałeś dłużej i z sensem. A teraz? Przeważnie tylko dłuzej.
 
Wiedziałem, że się zdenerwujecie, bo jak można wyrazić "ale", a ja to już tym bardziej... ;-) Co jest nie tak w tym co napisałem? To nie forum sportów walki tylko MMA chyba przyznacie? Wiem jak wielka to walka dla boksu, sam ją obejrzę, ale to nie zmienia postaci rzeczy czy tego chcecie czy nie. Chill out.
PS: To też nie temat o mnie, więc wyraziłem jedynie swoje zdanie na temat zasadności tego tematu. Dlatego mnie tu "przydarło" ;-) Bo mi rozmywa forum, gdy tyle jest tematów o KSW, wywiadów itd.
 
Born, pozwól że raz na cztery lata jedna walka bokserska będzie miała tutaj swój osobny temat. Walę taki niż "fanklub" Mameda nastawiony na gównoburzę, który nota bene od razu zamknąłem. Prześpij się chłopie.
 
Wiedziałem, że się zdenerwujecie, bo jak można wyrazić "ale", a ja to już tym bardziej... ;-) Co jest nie tak w tym co napisałem? To nie forum sportów walki tylko MMA chyba przyznacie? Wiem jak wielka to walka dla boksu, sam ją obejrzę, ale to nie zmienia postaci rzeczy czy tego chcecie czy nie. Chill out.

Na tym forum były dużo "gorsze" tematy, niz ten i cieszyły sie duża popularnością. Ostatnie dni pokazują, ze praktyka zakładania tematów jest bardzo dobrym zjawiskiem i nie widzę problemu z tym, jeśli bedzie to dotyczyć nie tylko MMA.

Wytłumaczylem spokojnie, ale nie dziwie sie reakcjom kolegów wyżej.
 
Spoko. Argumentujecie, mogę to zrozumieć w tym układzie. Choć nie pamiętam zbyt wielu tematów niezwiązanych z MMA bądź zawodnikami MMA szczerze mówiąc. No, ale twierdzenie, że moje słowa są jakieś z kosmosu jest chyba automatyczną reakcją na to co piszę. Bo jak można nie zrozumieć argumentów, które podałem? Raczej powinno się stwierdzić "Tak, masz rację, ale to tak wielkie wydarzenie w sporcie (jednak) walki, że powinno mieć tu miejsce". No, ale to za trudne najwyraźniej dla niektórych. Ehhh;-)
Szady szczerze mówiąc nie wiem po co miałbym się przespać. Niedawno wstałem. Zdanie wyraziłem, a tylko mmammag i po części Ty sensownie potrafiliście odpowiedzieć. Skoro rację bytu ma temat to powinno być łatwo poskromić moje argumenty używając swoich.
 
Spoko, Born. Użyłeś słowa "śmietnik" - ja na to reaguję alergicznie. Podobnie jak na określenie "szrot". A teraz przejdźmy do właściwego tematu.
Jak myślicie, ile PPV sprzedadzą? Ktoś tam pisał o 3 mln. To jest realne w "tych czasach"?
 
Raczej nie, gdyż w ten weekend ma walczyć canelo alvarez i dużo ^meksyków^ wykupi tą walkę ten 2 maja to jakieś ich święto czy coś siedzą w domu piją piwo i oglądaja boks. ponoć oni zawsze stanowią dużą ilość wykupionych PPV a mogą wybrać walke rodaka.
 
@Szady

Skoro walka z Canelo wyciągnęła 2mln PPV (która była całkiem niedawno), to wydaje sie, ze walka z Pacmanem moze pobić rekord i dobić do tych 3 mln
 
Spoko, Born. Użyłeś słowa "śmietnik" - ja na to reaguję alergicznie. Podobnie jak na określenie "szrot". A teraz przejdźmy do właściwego tematu.
Jak myślicie, ile PPV sprzedadzą? Ktoś tam pisał o 3 mln. To jest realne w "tych czasach"?
W boksie ppv funkcjonuje jeszcze lepiej niż w mma. Walka z 2007r Mayweather - De La Hoya miała sprzedanych ok 2,5 miliona pakietów ppv co jest najlepszym wynikiem w historii boksu, 2013 z Canelo to ok 2mln ppv. Walka z Pacmanem na pewno przyniesie jeszcze większe zyski, bankowo 3mln będą pobite. Cena ppv za walkę Floyda z Mannym ma wynieść ok 100$, więc jest to realne.
 
Last edited:
Walka z 2007r Mayweather - De La Hoya miała sprzedanych 2.5 miliona pakietów ppv co jest najlepszym wynikiem w historii boksu
Różnca jest taka, że teraz jedno PPV ma kosztować średnio 90 dolarów ! Za walkę Floyda z Oscarem koszt jednej subskrypcji wynosił 55 dolców

Według mnie nie ma szans na 3mln, rekord jak najbardziej ale jeśli już to przebicie będzie nieduże
Zyski za to kolosalnie przebiją walke z 2007r
 
Różnca jest taka, że teraz jedno PPV ma kosztować średnio 90 dolarów ! Za walkę Floyda z Oscarem koszt jednej subskrypcji wynosił 55 dolców

Według mnie nie ma szans na 3mln, rekord jak najbardziej ale jeśli już to przebicie będzie nieduże
Zyski za to kolosalnie przebiją walke z 2007r
dokladnie, po chuj bic rekordy ilosci ppv skoro zbija na tym wszystkim i tak 2x hajsu? nie przekroczyc cena ma 100$, ale zapewne cos kolo 90$ przyjebia.

pamietajmy, ze Amerykanie i Filipiny pewnie zareaguja na to zestawienie z xx razy wiekszym huraoptymizmem niz my. biggest fight ever, wszyscy beda chcieli to zobaczyc, bedzie deszcz dolarow. :)
 
Myślę że Floyd da rade i to wygra standardowo dzięki swojej szybkości i celności co prawda Manny ma szanse ale większych niż 10% mu nie daje
 
a z tych 2mln okolo 55% to meksykanie wykupili teraz należy wziać pod uwage ze nie muszą tego wykupic a maja też inna opcje wlasnie w postaci Canelo

Bo Canelo jest Meksykaninem ;) tutaj mamy Amerykanin vs. Filipińczyk, do tego Manny jest bardzo znany w USA. Jeśli jednak cena ma wynosić 90$, to rekordu nie pobiją, ale hajsy będą dużo większe
 
Raczej nie, gdyż w ten weekend ma walczyć canelo alvarez i dużo ^meksyków^ wykupi tą walkę ten 2 maja to jakieś ich święto czy coś siedzą w domu piją piwo i oglądaja boks. ponoć oni zawsze stanowią dużą ilość wykupionych PPV a mogą wybrać walke rodaka.

Walka Canelo jest przesunięta o tydzień
 
No właśnie chciałem pisać że Canelo walczy później... Myślę że 3 mln pęknie i tak się trochę martwię o UFC które też jest w maju z bardzo mocną rozpiską że może to im się odbić negatywnie... Sorki że MMA w to wplątałem ale jak ludzie się wystrzelają z kasy na boks mogą na UFC poskąpić... A ja na przekór jestem za Pacmanem!
 
mat ja nie pisałem o starcie bo wiadomo że bez szans tylko że 2 takie mega wydarzenia w 1 miesiącu do tego ta walka bije na łeb UFC i może być dużo słabsza sprzedaż PPV UFC a szkoda bo karta jest zacna. Tylko to miałem na myśli...
 
mat ja nie pisałem o starcie bo wiadomo że bez szans tylko że 2 takie mega wydarzenia w 1 miesiącu do tego ta walka bije na łeb UFC i może być dużo słabsza sprzedaż PPV UFC a szkoda bo karta jest zacna. Tylko to miałem na myśli...

Nie martwmy się wynikami PPV UFC tylko tym, żeby karta walk się nie zmieniła na gorsze.
 
To nie forum sportów walki tylko MMA chyba przyznacie?
Choć nie pamiętam zbyt wielu tematów niezwiązanych z MMA bądź zawodnikami MMA szczerze mówiąc.
Daje przykład: Pogotowie Sercowe Cohones,niezwiązane z MMA i jest. Więc kurwa nie marudz,że jest ten temat,bo jest od chuja innych nie związanych z MMA i się nie przypierdalasz. Jaram się tą walką.
 
Back
Top