FLOYD MAYWEATHER VS. MANNY PACQUIAO, 03.05.2015r, ~4:45, TVP1!

Myślę, że będzie za darmo na Polsat Sport.
Janusze nie wiedzą kto to Mayweather i Pacquiao więc moneta się nie będzie zgadzała i tak.
 
Niecały miesiąc do walki

Dla niewtajemniczonych, walk w 147
Zreztą to żadna nowość, Floyd praktycznie cały czas chodzi w takiej wadze. Hendricksem, Tibau czy Irokezem to on nigdy nie był :lol:

FLOYD-MAYWEATHER-JR.-e1428503407509.jpg
 
Floyd praktycznie cały czas chodzi w takiej wadze.
Dlatego jest taki szybki i efektywny :-) Tak jak wyśmiewane było moje twierdzenie niegdyś, że dobrze umieć walczyć z obu postaw. Tak teraz wyśmiewane jest to, że nie warto zbyt wiele ścinać, a chodzić w wadze, w której się walczy.. Do czasu :D
 
Nie musi się męczyć ze zbijaniem wagi, to jest powód tak dobrej formy.
Teraz pod kątem fizycznym przygotowuję go Alex Ariza, były trener Pacquaio, zobaczymy co z tego wyniknie.
Tu pełna wersja zdjęcia.
FLOYD_MAYWEATHER_JR.jpg
 
Mega info! Ale zajebiście bo z kumplami najpierw jedziemy na finał PP i na powrocie u ziomka zarywamy nockę na tą walkę tak więc pięknie... Już myślałem że Polsat przyjebie z PPV ale aż dziw bierze czemu jej nie kupili...
 
TVP ma trochę oszczędności to chcą powalczyć z Polsatem :lol: Dla mnie super, my kibice skorzystamy na tym najbardziej :smile:
 
Ogólnie TVP zaszalało i od samego początku postawiło sobie za punkt honoru wykosić Polsat. SE podaje że TVP założyło z góry że każdą ofertę Polsatu będą przebijać razy 2! I tak też zrobili...Wogóle jestem w szoku że Polsat pokazując tyle boksu(pomijam polskie żenujące gale) nie pokaże walki stulecia na rzecz "jakiegoś" TVP:o o:no i Fonfary nie pokażą a do tej pory mieli wszystkie jego walki i ładnie go wypromowali:lol:oby oglądalność była duża na tych 2 galach to na pewno TVP nie będzie żydziło w przyszłości na takie rozrywki... Mają rozmach skurwysyny!!!
 
Podejrzewam, że będzie tylko na tvp sport, żeby ten gowniany kanał rozruszać. Inną kwestią jest, że powinien on być na naziemnej, bo jest kanałem z abonamentu...
 
Podejrzewam, że będzie tylko na tvp sport, żeby ten gowniany kanał rozruszać. Inną kwestią jest, że powinien on być na naziemnej, bo jest kanałem z abonamentu...

Nie ma takiej opcji. Pokażą to w otwartym kanale. Nie po to kupowali prawa aby pokazać walke niedużej licznie abonentów TVP Sport. Kasa musi się zgadzać

Z soboty na niedziele Andrzej z Chavezem leci na TVP 1
 
no to bylo mozliwe, bo Polak, ale czy walke stulecia pokaza w otwartym? ;)

Przykładów za dużo nie ma bo TVP rzadko kiedy pokazuje boks, no może oprócz Husarii.
Kliczko vs Haye leciało na TVP 1 a bądźmy poważni, skala pojedynku nieporównywalnie inna
 
Myślę, że i tak nie będą w stanie na tej walce zarobić - w trakcie walki nie ma reklam, a blok reklamowy przed walką będzie kosztował jakieś 10 do 40 tys za spot reklamowy.
Pamiętajcie, że TVP nie działa jak komercyjna telewizja. Ona może wydać hajs i nie zarobic na tym, bo nie utrzymuje sie z zysków a podatku na swoją działalność w postaci abonamentu.
Dlatego coraz mniej więlkich wydarzeń , które są coraz droższe, pojawia się w Polstacie bo tylko by na tym tracili. A taka TVP mogła sobie pozwolić na stracenie kilkudziesięciu milionów zł na takim Euro 2012. Dla taiego Polsatu takie zadłużenie byłoby kurewnie poważne i groziło upadłością. TVP nie upadnie.
Dlatego np Mistrzostwa Świata w siatkówkę Polsat mógł pokazać tylko i wyłącznie w PPV - po wycofaniu się sponsora w postaci Orlenu Polsat straciłby co najmniej 40 mln udestąpniając transmisje w otwartym kanale, a pewnie jeszcze więcej. A w PPV straty były malutkie, może nawet wyszli na zero.
 
Floyd forma jak zawsze, Pacman będzie najbardziej niebezpieczny na początku, potem Floyd go rozpyka na punkty.
 
Back
Top