Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@Gambit - wlasnie o tym Medellin jedynie pomyslalem. :D

ej, Se7en jest rozpierdolem, moj osobisty top tylko ciezko powtorzyc taki film aby uzyskac chociaz minimalnie podobny 'efekt' w glowie.
 
@corey1999 @Gambit
Chociaż przyznam, że fanem azjatyckich produkcji prawie nigdy nie byłem, to teraz jestem lekko zaintrygowany :D. Dzięki za wszelkie propozycje!

Wczoraj obejrzalem Autora Widmo Polańskiego. Dosyć dobry, poza kilkoma momentami, cały czas trzyma w napięciu. Fajerwerków się nie spodziewalem, toteż się nie zawiodlem. Aczkolwiek film solidny, z czystym sumieniem godny polecenia.
 
Masu i te filmy "Tylko od 16 roku życia", gdy każdy dorosły już je pewnie widział po pare razy ;-) Powinno być "Do 6 roku życia, jak jesteś starszy to już pewnie widziałeś".
 
@Saper007
edXaG71.gif
 
Zaginiona dziewczyna -
dobry film, tylko strach się teraz żenić :(
 
Last edited by a moderator:
Obejrzałem Nightcrawlera.
No fajny film, trochę może przerysowany i jakoś policja łatwo olała jego zapędy w tworzeniu takich materiałów. No, ale wciągnął, Gylenhaal fajnie zagrał i tyle ;-)
 
Ja dzisiaj obejrzałem polecanego Zodiaka...
nie jestem zachwycony tym filmem. Jest dokładnie taki jak przedstawione śledztwo- długi, żmudny i bez zwrotów akcji.
Niestety jak dla mnie, to nie ma on ani krzty klimatu jaki miało np. Se7en albo Labirynt, a czegoś takiego się spodziewałem.

Na jutro na podróż naszykowalem sobie Nightcrawler'a. Mam nadzieję, że spisze się lepiej.
 
Obejrzałem "Ujrzałem diabła" i jestem zachwycony!
Za kilka dni przymierzam się do następnej koreańskiej produkcji :D
 
Jeśli chodzi o kino zemsty to Koreańczycy nie mają sobie równych, trzeba mieć tylko poprawkę na to jak specyficzne filmy robią i jeśli komuś nie przeszkadza, że jeden koleś napieprza drugiego metalową pałką po łbie, a ten drugi nic sobie z tego nie robi, to takie filmy będą mu się strasznie podobać.

Z nowszych polecam jeszcze:
Oldboy
A-jeo-ssi / The Man from Nowhere (jedna z najlepszych scen walki jakie widziałem)
Krwawy karnawał
Morze Żółte
Bez tchu

 
Jeśli chodzi o kino zemsty to Koreańczycy nie mają sobie równych, trzeba mieć tylko poprawkę na to jak specyficzne filmy robią i jeśli komuś nie przeszkadza, że jeden koleś napieprza drugiego metalową pałką po łbie, a ten drugi nic sobie z tego nie robi, to takie filmy będą mu się strasznie podobać.

Z nowszych polecam jeszcze:
Oldboy
A-jeo-ssi / The Man from Nowhere (jedna z najlepszych scen walki jakie widziałem)
Krwawy karnawał
Morze Żółte
Bez tchu
Cała trylogia zemsty jest godna polecenia.
 
Back
Top