Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Sex tape też oglądałen nie tak dawno, trochę śmiechu było ;-)

Wczoraj obejrzałem za to Son of a gun. Fajny film, choć niezbyt zaskakujący :-)
 
A ja mam zamiar dziś obejrzeć jakiś leciutki film dlatego zdecydowałem się na Wojownicze Żółwie Ninja :p
 
Wczoraj, chyba po raz piąty obejrzałem Donnie Darko. Kocham ten film!

Jest to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem ! Mimo , że ogladałem go raz i kilka lat temu , to nie zapomnę , jak zapaliłem troszku staffu i włąnczyłem ten film - istny psychodelik , który wciąga widza prosto do głowy i umysłu głównego bohatera . Po prostu istna perełka !!!
 
The drop - gowniana fabuła, dialogi pozbawione logiki, większość aktorów sprawia wrażenie uposledzonych. Nie polecam.

Hobbit: Bitwa pięciu armii - właśnie wyszedłem, wielkie rozczarowanie. Nielogiczne sceny, patosu nasrane ile się da. W domu skrobnę coś więcej na temat.
 
Ja przed chwilą po raz piąty (jak nie więcej) obejrzałem Kiss Kiss Bang Bang - uwielbiam ten film.
 
Obejrzałem w końcu "Gone girl" i popieram pozytywne komenty innych userów. Dawno już mnie tak film nie wciągnął. - 9,5/10
Btw "Draft day" z Costnerem jest bardzo przyjemnym filmikiem. 6,5/10 A gdyby nie The League to bym go nie obejrzał :)
 
@Grzechu
Zgadzam się, dla mnie Zodiac / Se7en to perełki tego gatunku.
Labirynt obejrzałem, mile mnie zaskoczył, chociaż fajerwerków nie było.
Na Infiltracji się troszeczkę zawiodłem, dobra obsada niestety nie uratowała tego filmu w moich oczach, być może jestem wybredny :D.
Z reszty pozycji na pewno skorzystam w niedalekiej przyszłości, jeszcze raz dzięki :}
 
Widział już ktoś panią z przedszkola? Nie wiem czy iść do kina, oceny na filmwebie kiepściutkie, ale to niezbyt miarodajne źródło, wam Panowie szybciej uwierzę ;)
Jesli chodzi o filmy o seryjniakach to poza siedem i serią o hannibalu to ja zawsze mialem slabosc do psychopaty.
 
Hobbit, jak wszystkie z serii, zajebiste efekty, rozmach, kilka fantastycznych scen i mało fabuły.
 
wlasnie obejrzalem American Gangster, nie wiem w sumie ktory raz - IMO swietny film.

<a tak sobie wbije i napisze!>

wiadomo, ze w chuj fikcji dojebali (pisano nawet, ze 1% prawdy tam bylo praktycznie), ale gra Danzela bardzo fajna + historia jest niezla jak sie przeczyta jak to naprawde bylo. KURWA ILE PINIONDZOW W TYCH NARKOTYKACH. :)
 
Last edited:
Foxcatcher w HDRipie, nawet niezła kopia jak ktoś ogląda filmy na lapku czy monitorze (w filmie są wtopione arabskie napisy).

Nie ma filmów, które można stawiać w jednym rzędzie z Se7en, nawet The Silence of the Lambs .

O tak Medeliln świetne :]

 
Pany a tego Nightcralwera to jest już dobra wersja czy z tymi napisami na dole dalej, że coś tam awards?
 
@corey - dzieki. Tez skorzystam. Od czasu 'I saw the devil" jestem przekonany, że w tych klimatach Azjaci są bardzo mocni.
 
Obejrzałem Babadooka, nie wiem ile trwał ale myślę, że mogli zamknąć się w pół godziny. Cały film powtarzana jedna scena że babka się boi, zawiesza i schizuje. Nuda, nuda, nic się nie dzieje. Oczywiście krytycy wmawiają mi że to zajebiste jest.
 
Back
Top