Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzałem właśnie film Predestination, ciekawy, trudny film, który trzeba oglądać uważnie, aby się nie pogubić i zrozumieć. Podobał mi się ten film i dałem ocenę 8/10.
 
Panowie przecież Turtle już schudł bodajże w 6 sezonie jak wziął się za promocję Tekili Avion :D
 
Wczoraj w nocy na C+ puszczali Sunshine. Mimo wszystkich niedoróbek bezgranicznie kocham ten film. Znowu trzymał za gardło.

 
Last edited:
The Guest - 6/10. Nie powalił. Liczyłem na więcej. Katuje na razie soundtrack i jest przyzwoity.
 
Wczoraj w nocy na C+ puszczali Sunshine. Mimo wszystkich niedoróbek bezgranicznie kocham ten film. Znowu trzymał za gardło.



Uwielbiam ten film! Do dziś czekam na taka space opere w podobonym klimacie z taka muzyka. Ten soundtrack niszczy system! Swoja droga to w sumie nic oprocz Intetstellar w klimacie space oper nie bylo od dawna :(
 
Wczoraj zaliczyłem polecanego tutaj The Guest.
Najbardziej z filmu w głowie utkwiły mi:
-muzyka
-zdjęcia
Fabuła już jednak trochę kuleje (jeśli nie potraktujemy tego filmu z sporym przymrużeniem oka), a sama końcówka mnie nawet wkurzyła.
6/10
 
The Drop - lubię takie filmy, niby ślamazarne, ale bardzo klimatyczne. Tomek jak zawsze na propsie, chociaż chodził i robił miny jakby w spodnie narobił.

@Shajs, trzeba mieć poprawkę, że The Guest to hołd dla b klasowych filmów z lat 80. Dla mnie ten film to czysta magia i nie miałem takiego funu przy żadnej z tegorocznych produkcji.

@kokaina też mnie to wkurzą, że obecnie takie filmy to umierający gatunek ... jeszcze dodam, że Rose Byrne ratowałbym zawsze i wszędzie :]
 
Last edited:
Mnie się zakończenie "Gościa" bardzo podobało - raz, że ładnie zrobione (lustra jak w "Wejściu smoka" :D ), a dwa, że idealnie pasuje mi do konwencji filmu. Ostatnia scena mnie po prostu rozbawiła, a tak chyba miało być.
 
The Drop fajny, choć bez większych zagwozdek scenariuszowych.
Starał się być spokojny, ale jak przyszło co do czego zrobił co trzeba, mój styl ;-) Choć faktycznie pokpił z oddaniem parasola i przyszykowaniem 10k.
No i swoją drogą Tony R.I.P. Przyznam, że dopiero wczoraj się dowiedziałem, że James nie żyje od ponad roku, szkoda. Szok niemały...
 
Kurde, no to nie zauważyłem jakoś, a wieści ze świata nie czytałem wówczas :-/ Szkoda, że już w żadnym filmie go nie zobaczymy...
 
Ciężko się nie zgodzić :-) Gdzieś wyczytałem, że pasowałby na Kuklińskiego i w sumie jak oglądałem wywiadem z nim to sam o tym pomyśłałem ;-)
 
Właśnie sobie kończę oglądać animowaną wersję Opowieści Wigilijnej. Uwielbiam tą wersję, nie wiem czemu, ale mam do niej wielki sentyment.
 
Son.of.a.Gun.2014.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PLAYNOW

The.Interview.2014.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG (tak to ten, który miał nie być nigdzie wyświetlany, bo koreańce zhakowali Sony)
 
Naczytałem się tutejszych opinii na temat The Guest i wrzuciłem dzisiaj na wigilijny wieczór, ten właśnie film.
Genialny! Czułem się jakbym oglądał skrót najlepszych filmów lat 80. ubranych w całkiem nową fabułę.
Dołączam się do hypu.

Patrząc z perspektywy tego co miało premierę w tym roku w polskich kinach, mój osobisty TOP 3 to:
1. Interstellar
2. Locke
3. The Guest
 
Rozumiem, że użytkownicy imdb strolowali ocenianie filmu "The Interview"? ;)

lwz30r54t5nq.png
 
@Up To samo mógłbym o Robinson Crusoe powiedzieć ;-D

No film w kit, ale i tak fajnie się oglądało, a Shannona znałem z Boardwalk Empire, więc mimo wszystko bardziej się wkminiłem w akcję.
 
Obejrzalem wlasnie gone girl specjalnie zostawilem sobie na swieta zajebisty film fincher rozpierdala :) co do the interview to jest zajebista wersja w necie specjalnie wypuscili :)
 
Back
Top