Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ehh Apparitions to kozacki miniserialik szkoda, że nie ma co liczyć na dalszy ciąg, a końcówka zostawiała otwartą furtkę dla 2 sezonu.
 
Napisy są kijowe, ale obejrzałem The Interview. Tak głupi i kiczowaty, ale na kacu był śmieszny - 6/10
Ciekawe czy ktoś ogarnie, że ta agentka jest podobna do Katy Perry i to nie jest przypadek :D
 
oglądał ktoś wolnego strzelca z Gyllenhaalem. Warto się zabierać?
Oglądałem w kinie warto !

Ja obejrzałem Brudny Szmal ( eng. The Drop ) dość specyficzny film trochę dziwny. Ogólnie Tom Hardy przez cały film grając swojego bohatera wydaje się jakiś opóźniony. Końcówka trochę do przewidzenia 6 / 10.
 
"The Drop" - w zasadzie to miło się patrzyło, ale nic, co zapadłoby mi mocniej w pamięć.
 
Oglądał ktoś? Ogólnie nie przepadam za Animacjami, ale sentyment mam z dzieciństwa jeszcze

7618231_3.jpg
 
Proszę o film na dzisiejszy wieczór. Najlepiej jakiś thriller z intrygą, zwrotami akcji. Nie dłuższy niż 2h! Dawać kilka propozycji, bo dużo widziałem.
 
@Comber
Pewnie większość/wszystko widziałeś, ale łap :D
Siedem, Zodiak, Wyspa tajemnic, Rzeka tajemnic, Milczenie Owiec, Incepcja, Zaginiona dziewczyna (2014!), Dziewczyna z tatuażem, Plan doskonały, Prestiż, Iluzjonista(nie wiem czy można podciągnąć to pod thriller, wg. mnie - tak)
Coś za co nie mogę się zabrać, a polecano mi wiele razy:
Układ zamknięty, Lokator, Psychoza
 
Nadszedł czas na mnie i w końcu odpaliłem The Equalizer/ Bez litości.
Film wymiata 8/10
Wszechobecny, wszystko wiedzący Rob/Danzel świetnie zagrał w tym filmie, co prawda było to coś w rodzaju sam przeciwko wszystkim i nie zawsze mi się to podoba, no ale w tym filmie jest świetnie, miazga
Tak sobie oglądałem film i jakoś na początku spojrzałem ile to Danzel ma lat( myślę, że pewnie coś ok 50) patrzę i się zdziwiłem, że to już 60 latek. Świetny film.

A właśnie film Zodiak muszę nadrobić, świetny film to chyba jest, w szczególności jak patrzę na obsadę - to musi być świetny film.
 
Last edited:
BTW:
Właśnie wróciłem z kina, byłem na najnowszym Hobbicie.
Film podobał mi się. Bardzo fajnie nakręcone walki między orkami, a krasnoludami i nie tylko. Ogólnie osoba odpowiadająca za te sceny zasługuje imho na duże brawa. Efekty wizualne, oraz dźwiękowe świetne i oczywiście piękne zdjęcia.
Spodziewałem się, że ujrzę dobre kino fantasy i nie zawiodłem się.
Aczkolwiek czegoś brakowało mi jeżeli chodzi o fabułę filmową. Czegoś co było pokazane w LOTR i myślałem, że ujrzę to tutaj. Ale być może się mylę.
Mimo to polecam :)


@Comber
Dobry wybór :D
 
A Walk Among the Tombstones - jeden wielki ziew, wątki z dupy, zachowanie bohaterów jeszcze głupsze, no i wątek murzyna uczulonego na deszcz przelała czarę goryczy.
5/10
 
Tez wlasnie obejrzalem A Walk Among the Tombstones. Najaralem sie na dobry kryminal, a wyszla z tego totalna szmira. Watek z dzieciakiem wpleciony na sile, kompletnie nie rozumiem po co. Ciekawa z poczatku intryga przeksztalcona w byle co. Mogl z tego wyjsc dobry, mroczny kryminal, a wyszlo cos jakby 13-latek przerobil scenariusz w trakcie krecenia.
 
Dokładnie, film miał zadatki na coś fajnego, ale zmarnowali go kompletnie.

lecą młode cycki na C+ Młoda i piękna, do tego laska w pierwszych 5 minutach zdążyła w obcisłych majtkach ujeżdżać poduszkę, coś czuję, że to film dla mnie :] Lubię to francuskie kino ;)

No i chuj, po 10 minutach zbliżenie na poślady rudego
Niemca i parówa jakiegoś starego pryka ... francuskie kino ...
 
Last edited:
Chodzi mi po głowie "V jak Vendetta". Napisze ktoś kto widział coś o ekranizacji?
V jak Vendetta to bardzo dobry film, ale niestety przesączony propagandą środowiska LGBT (motyw z lesbijka) i poprawnościa polityczną nt. religii (kara za Koran), jakby to byly glowne problemy systemow totalitarnych. Za ten fakt gruby minus.
 
Nadszedł czas na mnie i w końcu odpaliłem The Equalizer/ Bez litości.
Film wymiata 8/10
Wszechobecny, wszystko wiedzący Rob/Danzel świetnie zagrał w tym filmie, co prawda było to coś w rodzaju sam przeciwko wszystkim i nie zawsze mi się to podoba, no ale w tym filmie jest świetnie, miazga
Tak sobie oglądałem film i jakoś na początku spojrzałem ile to Danzel ma lat( myślę, że pewnie coś ok 50) patrzę i się zdziwiłem, że to już 60 latek. Świetny film.

(...)

Miałem "przyjemność" być na tym arcydziele... W skrócie - "Leroy Merlin - zostań bohaterem w swoim domu". Nudny, naciągany i do bólu przewidywalny film. Większość czasu byłem dwa kroki przed akcją - tak łatwo było wywnioskować co będzie dalej. Szczerze mówiąc byłem w ciężkim szoku, że Washington wystąpił w takim gniocie, szczególnie biorąc pod uwagę jego wcześniejsze filmy typu: "Dzień próby", "Kolekcjoner kości", "Filadelfia", "Plan doskonały", "American gangster", czy nawet dość świeży film "Agenci".
 
Panowie, poleci ktoś jakiś film? bo do UFC zostało jeszcze w chuj czasu a sie nudze.Najlepiej jakaś komedia ze studentami coś pokroju American Pie,Mardi Gras itp.
 
Już kiedyś pytałem ale chyba nikt nic nie znał, może teraz się uda. Znacie jakiś dobry film o gangsterach z bronxu/brooklynu itp? Wiecie o co chodzi, murzyni, koks, dziwki itd. :D
 
@Thai to może sobie Notoriousa o Biggie'm i "Get rich or die tryin'" o 50 cencie obejrzyj jak nie widziałeś ;-) Poza tym Imperium może czyli Empire z 2002 roku. No i Prawo Bronksu to już klasyk ;-)
 
Back
Top